Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení

Léky na bolest, chřipku a nachlazení

5 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
do

Výrobce

Určení

Počet tablet

Objem / Hmotnost

Gramáž

 

Berlin Chemie Bromhexin (25x8mg)

Berlin Chemie Výrobce
| Na kašel Určení
| 25 Počet tablet
| 8 Gramáž
Obsah účinné látky.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0051621 Výrobce: Berlin Chemie, 12489 Berlín, Německo Složení: Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 obalené tabletě Pomocné látky: laktosa, kukuřičný škrob, želatina, kolidní bezvodý oxid křemič...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Boehringer Ingelhiem Mucosolvan (20x15mg)

Boehringer Ingelheim Výrobce
| Na kašel Určení
| 20 Počet tablet
| 15 Gramáž
Obsah účinné látky.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0151734 Výrobce Boehringer Ingelheim Pharma GmbH &a Co. KG, Ingelheim am Rhein, Německo Tato příbalová informace byla naposledy schválena 9.9. 2009

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Halset 1.5mg (24 pastilek)

E & B Pharma spol. s r.o Výrobce
| Na bolest v krku Určení
| 24 Počet tablet
| 5 Gramáž
Obsah účinné látky.

1 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls58183/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE HALSET (Cetylpyridinii chloridum monohydricum) pastilky Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důlež...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Mar Rhino 0,1% 15mg - roztok ve spreji (15ml)

Stada Arzneimittel Ag, Bad Vilbel Výrobce
| Na bolest a teplotu Určení
| 15 Objem / Hmotnost
| 15 Gramáž
Obsah účinné látky.

Příbalová informace - VP mar rhino 0,1% nosní sprej (Xylometazolini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek mar rhi...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Trachisan 8mg - proti bolesti v krku (20 pastilek)

Engelhard Arzneimittel And Co. Výrobce
| Na bolest v krku Určení
| 20 Počet tablet
| 8 Gramáž
Obsah účinné látky.

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Trachisan 8 mg proti bolesti v krku, pastilky Lidocaini hydrochloridum monohydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékař...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Nejnovější Léky na bolest, chřipku a nachlazení:

Valdemar Grešík Šalvějový bylinný sirup 250 g

S citrónovou příchutí a fruktózou Posiluje organismus, přispívá k jeho ochraně v období chladného a nepříznivého počasí. Sirup obsahuje pouze fruktózu, je vhodný i pro diabetiky. Balení: 250 g Informace o firmě Grešík Firma Valdemar Gr...

Do obchodu

Biomedica Medosil 75 g

Medosil je pastovaný med obohacený rostlinnými silicemi. Medosil je vhodný v období zvýšeného výskytu nachlazení, k osvěžení dýchacích cest a namáhaných hlasivek, ale také při celkové únavě organizmu. Složení: Květový med zpracovaný za studena zvláš...

Do obchodu

Health Link Eukalyptový olej Euky Bear 50 ml

Eukalyptový olej ,,Euky bear" je původem z Austrálie a postupně se rozšířil po celém světě. Patří do druhu myristiciových myrtyceae a v současné době je známo přes 500 druhů. Dnes se pro komerční účely používá maximálně 10 druhů. K nejznámnějším patří...

Do obchodu

Purus Meda PM Medový sirup s jitrocelem, tymiánem, mateřídouškou a vitamínem C 100 g

Medový sirup s jitrocelem, mateřídouškou a tymiánem je prastarý osvědčený recept, který je oblíbený u dětí, jimž ulehčuje odkašlávání, napomáhá uvolňovat hleny a spazmy v průduškách. Zlepšuje dýchání, uklidňuje a příznivě ovlivňuje kvalitu spánku...

Do obchodu

Finclub Islamax 250 ml

Doplněk stravy ISLAMAX je chutný přírodní sirup, který obsahuje výtažky z islandského lišejníku, přesličky, mateřídoušky a anýzových semen, je slazen medem. Obecně se doporučuje v rámci péče o dýchací cesty. Obsažené bylinky byly tradičně používány v...

Do obchodu

Simply You HerbalMed pastilky Dr. Weiss při nachlazení bez cukru 12 pastilek

HerbalMed® pastilky Dr. Weiss - originální švýcarské bylinné pastilky se vyrábějí podle původní receptury ve Švýcarsku. Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin a v...

Do obchodu

Herbion Linkus Sirup 150 ml

Linkus sirup je přírodní přípravek s extraktem z rostlin, který ma uklidňující účinek na krk, hrtan i hlasivky. Přispívá k ochraně dýchacích cest a pomáhá normálnímu dýchání. Likus sirup obsahuje: * Glycyrrhiza glabra (kořen) = lékořice - přispívá k...

Do obchodu

Energy Grepofit drops 30 ml

Grepofit je unikátní preparát, který má skvělé účinky při virových a bakteriálních infektech, jako jsou chřipka, angína a rýma. Utišuje kašel a bolest v krku, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Grepofit si poradí i s běžnými gynekologický...

Do obchodu

Biomedica Průduškový balzám 50 ml

Průduškový balzám s obsahem éterických olejů příznivě působí na horní i dolní cesty dýchací. Je vhodný pro zlepšení a usnadnění dýchání, přispívá k celkovému pocitu osvěžení. Složení: Eucalyptus Globulus Oil, Pinus Sylvestris Cone Oil, Mentha Viridi...

Do obchodu

Aromatica CZ Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100 ml

Echinacea se zázvorem bylinné kapky jsou vhodné zejména v období chřipek a nachlazení, podporují přirozenou obranyschopnost organismu a působí protizánětlivě. Zázvor lékařský (Zingiber Officinale): * předchází vzniku chronických onemocnění dýchacích...

Do obchodu

Srovnání cen Léky na bolest, chřipku a nachlazení

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Léky na bolest, chřipku a nachlazení Prošli jsme ceny u celkem 203 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Léky na bolest, chřipku a nachlazení dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 49 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.

Podobné vyhledávané fráze: leky na bolest zad akloubu  |  leky na bolest u psa  |  leky na bolest zad  |  leky na bolest zubu  |  leky na bolest od d  |  +Další nejvyhledávanější