Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ...

32 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
do

Výrobce

 

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Optický patchkabel ST/ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8825

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- ST. Konektory: 2x ST(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ...

Do obchodu

Optický patchkabel ST/ST 50/125 (multi mode), duplex, 1m - 21.92.8821

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- ST. Konektory: 2x ST(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ...

Do obchodu

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 3m - 21.92.8763

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 2m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely p...

Do obchodu

Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 1m - CFO-LCLC-OM2-1M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysok...

Do obchodu

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 2m - CFO-SCSC-OM2-2M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysok...

Do obchodu

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 1m - CFO-SCSC-OM2-1M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysok...

Do obchodu

Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 2m - CFO-LCLC-OM2-2M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysok...

Do obchodu

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m - CFO-SCSC-OM2-5M

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: netýka se; Doplňující informace: Ideálny pro vysok...

Do obchodu

Nejnovější Optické patch kabely, konektory ...:

Srovnání cen Optické patch kabely, konektory ...

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Optické patch kabely, konektory ... Prošli jsme ceny u celkem 16 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Optické patch kabely, konektory ... dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 2 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.

Podobné vyhledávané fráze: oem pc kabely utp patch cable 5m blister  |  +Další nejvyhledávanější