Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco 4500

Nalezeno 2 produkty

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gb...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

IPv6-Kompletní průvodce nasazením v podnikových sítích - Mun...

Potřebujete pomocníka obsahujícího všechny informace k úspěšnému nasazení IPv6 v libovolné síti WAN, pobočkové síti, datovém centru nebo virtualizovaném prostředí? Čtyři významní odborníci na protokol IPv6 přímo ze společnosti Cisco vám v této knize nabídnou ryze praktický přístup k přípravě a realizaci implementace protokolu IPv6. Tento průvodce vám krok za krokem poradí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací