Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

D link wbr 1310

Nalezeno 49 produktů

D-Link DUB-1310

* Popis produktu * Specifikace D-Link DUB-1310 je USB 3.0 řadič s PCI Express 2.0 rozhraním. Je vhodný pro starší základní desky, které rychlé USB 3.0 rozhraní nenabízejí, nebo pokud máte USB portů nedostatek. Jedná se o kartu s dvojicí SuperSpeed USB 3.0 portů. Karta podporuje rychlosti Low-speed (1.5Mbps) / Full-speed (12Mbps) / High-speed (480Mbps) / Super-speed (4,8Gb...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DUB-1310

PCIe karta s dvojicí SuperSpeed USB 3.0 portů (zpětně kompatibilní s USB 2.0, 1.1 a 1.0), až 900 mA na port po připojení k PC zdroji.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link DUB-1310 / 2-port USB 3.0 PCI-e card / 4.8Gbps / výprodej (DUB-1310)

D-Link DUB-1310 / 2-port USB 3.0 PCI-e card / 4.8Gbps / výprodej

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link DEM-311GT

Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD Mini GBIC transceiver je vybaven 100Mb/s optickým SX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link DEM-310GT

Převodník 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z a IEEE 802.3x. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 20...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link USB 3.0 hub, 4-portový

S 4portovým USB 3.0 hubem DUB-1340 můžete vybavit váš PC nebo notebook další čtveřicí USB portů. Extrémně rychlý hub podporuje standard USB 3.0 s rychlostí až 5 Gbit/s. Ve srovnání s USB 2.0, můžete nyní použít desetkrát větší rychlost. SuperSpeed USB 3.0 Uložte svoje data a připojte USB pevné disky, digitální fotoaparáty či videokamery přes USB 3.0 do počítače Velké obje...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link DEM-211 Multi-Mode 100Base-FX LC SFP Transceiver 155Mbps (2km)

Mini-GBIC 100BaseFX multimode transceiver DEM-211 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3u a SFP MSA. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. DEM-211 nabízí výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 200Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost jsou 2 km. Navíc te...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-LINK DEM-310GT Mini GBIC Transceiver 1000BaseLX, max. 10km

Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová délka 1310 nm Max. přenosová vzdálenost 10 km Rozšíření / Konektivita Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2 Kompatibilní sloty 1 x SFP (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link DHP-601AV/E Starter Kit

Základní sada DHP-601AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Starter Kit společnosti D-Link vám umožňuje snadno vytvořit síť podle standardu HomePlug podporující rychlost až 1000 Mb/s1. Sada zahrnuje dva adaptéry DHP-600AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Adapter, které stačí jednoduše zapojit do elektrické zásuvky a stisknutím tlačítka Simple Connect navázat zabezpečené připojení....

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link GO-SW-5G černý

5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení.Vlastnosti:Normy

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link GO-SW-8G černý

8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. Vlastnosti:Normy

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link Home SMART HD Starter Kit

Tato chytrá malá startovní sada vám dává možnost nastavit, ovládat, sledovat a automatizovat váš domov odkudkoliv. Sada Smart Home HD Starter Kit obsahuje chytrou zásuvku Smart Plug (DSP-W215), Wi-Fi senzor pohybu (DCH-S150) a HD kameru (DCS-935L).Vlastnosti:Chytra zásuvka Smart Plug DSP-W215 Indikatory LED

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link DCS-932L (DCS-932L) bílá

Bezdrátová N denní/noční domácí síťová kamera DCS-932L je univerzální monitorovací řešení pro váš dům nebo malou kancelář. Na rozdíl od běžných webových kamer přenáší tato kamera velmi kvalitní obraz a zvuk pro sledování doma i na dálku, a díky vestavěnému infračervenému LED osvětlení dokonce i při úplné tmě. Díky podpoře služby mydlink přináší tato kamera nejjednodušší z...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

D-Link DCS-932L WiFi (DCS-932L-TWIN/E) bílá

Bezdrátová denní i noční domácí síťová kamera DCS-932L s technologií Wireless N je univerzální monitorovací řešení pro váš dům nebo malou kancelář. Na rozdíl od běžných webových kamer přenáší tato kamera velmi kvalitní obraz a zvuk pro sledování doma i na dálku, a díky vestavěnému infračervenému LED osvětlení dokonce i při úplné tmě. Díky podpoře služby mydl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link DCS-942L/E vnitřní (DCS-942L/E) bílá

Denní/noční cloudová kamera DCS-942L s technologií Wireless N je univerzální monitorovací řešení pro váš dům nebo malou kancelář. Na rozdíl od běžných webových kamer tato kamera přenáší i nahrává velmi kvalitní obraz a zvuk nepřetržitě až po 7 dnů a díky vestavěnému infračervenému LED osvětlení dokonce i při úplné tmě. Díky podpoře služby mydlink™ přináší tato kamera nejj...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

D-Link DEM 310GT, Transceiver modul SFP (mini-GBIC), Gigabit Eth

D-Link DEM 310GT, Transceiver modul SFP (mini-GBIC), Gigabit Ethernet, 1000Base-LX, LC, až 10 km, 1310 nm DEM-310GT D-Link DEM 310GT, pro D-Link DES-3028, 3052, DWS-3024; DES 12XX; DGS 3100, 32XX; xStack DES-3528, 3552 Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC - až 10 km - 1310 nm - pro D-Link DES-3028, 3052, DWS-3024; DES 12XX; DGS 3100, 32X...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link DUB 1340, Rozbočovač, 4 x SuperSpeed USB 3.0, desktop, pr

D-Link DUB 1340, Rozbočovač, 4 x SuperSpeed USB 3.0, desktop, pro D-Link DUB-1310 DUB-1340/E D-Link DUB 1340 Rozbočovač - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop - pro D-Link DUB-1310Mac OS X +Záruka: Na tento produkt se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Pro firemní zákazníky uvádí výrobce záruku takto: 2 roky standardní záruka

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

D-Link DEM 211, Transceiver modul SFP (mini-GBIC), Fast Ethernet

D-Link DEM 211, Transceiver modul SFP (mini-GBIC), Fast Ethernet, 100Base-FX, multirežim LC, až 2 km, 1310 nm DEM-211 D-Link DEM 211, pro DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552 Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Fast Ethernet - 100Base-FX - multirežim LC - až 2 km - 1310 nm - pro DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

UNIS Chladící vitrína přístěnná COMLUMBIA II 130

Kvalitní chladící přístěnná vitrína COMLUMBIA II značky UNIS - pro samoobslužný prodej mléčných výrobků, lahůdek, balíčkovaného masa a uzenin - zaručuje dokonalou přehlednost nabízeného sortimentu zboží a zvyšuje jeho přitažlivost - rozměry (d/v/š): 1310 (1230) x 1965 x 769 mm - příkon: 1157 W - výstavní plocha: 3,02 m2 - teplo...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

ATEN Extender PC-konzole DVI, po optickém kabelu do 600m, USB, až 1920x1200, RS-232

CE680 ATEN Extender PC over IP - konzole USB + sériový port RS232 CE680 Aten DVI konzole Extender po optickém vlákně umožňuje prodloužení klávesnice a myší USB, monitoru DVI, RS232 portu a portu USB pro ovládání touchpadu, audia na vzdálenost až 600m. Vlastnosti: - umožňuje ovládat počítač ze vzdálené / lokální konzole - podpora obrazu DVI-D - maximální kvalita obrazu a...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

ATEN Extender PC-konzole DVI, po optickém kabelu do 20km, USB, až 1920x1200, RS-232

CE690 ATEN Extender PC-konzole DVI, po optickém kabelu do 20km, USB, až 1920x1200, RS-232 CE690 Aten DVI konzole Extender po optickém vlákně umožňuje prodloužení klávesnice a myší USB, monitoru DVI, RS232 portu a portu USB pro ovládání touchpadu, audia na vzdálenost až 20km. Vlastnosti: - umožňuje ovládat počítač ze vzdálené / lokální konzole - podpora obrazu DVI-D - ma...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Samsung V32F390 černý + dárky

Výrazně prohnutá obrazovka pro výjimečné zážitkyObjevte novou úroveň sledování díky monitorům od společnosti Samsung s výraznějším zakřivením, které je hlubší než u běžných prohnutých monitorů. Zakřivení koresponduje s vaším zorným polem stejně jako plátno iMax kinosálů - většího zakřivení je dosaženo pomocí poloměru oblouku v hodnotě 1 800 mm - tím se docílí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Fujitsu P27T-7, monitor 27", bílý

Fujitsu P27T-7 IPS 2560x1440/20000:1/6ms/350cd/DVI/2xHDMI/DP/4xUSB/repro/ZBD, bílý Užijte si dokonalou kvalitu obrazu se 3,7 miliony pixelů, vynikající ergonomii a použitelnost, stejně jako jednoduché řešení úspory energie díky 27” (69cm) širokoúhl&e...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Samsung S24E450, monitor 24", černý

Samsung S24E450 Úhlopříčka obrazovky 23,6 palce Aktivní velikost displeje (H × V) 521,28 (H) x 293,22 (V) Poměr stran obrazu 16 : 9 Typ panelu TN Jas (typicky) 300 cd/m2 Jas (minimální) 240 cd...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

AOC I2269VWM

Tento 21,5“ Full HD model je novým milníkem na poli IPS monitorů. Může se pochlubit skvělým designem a také širokými možnostmi připojení. Je vybaven D-Sub konektorem, má 2x HDMI a DisplayPort. Praktické MHL rozhraní umožňuje připojit k monitoru vaše mobilní zařízení s Androidem. IPS technologie je známá především díky zobrazování živých barev a také stabilitou obrazu. Don...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

AOC I2269VWM (I2269VWM)

Tento 21,5“ Full HD model je novým milníkem na poli IPS monitorů. Může se pochlubit skvělým designem a také širokými možnostmi připojení. Je vybaven D-Sub konektorem, má 2x HDMI a DisplayPort. Praktické MHL rozhraní umožňuje připojit k monitoru vaše mobilní zařízení s Androidem. IPS technologie je známá především díky zobrazování živých barev a také stabilitou obrazu. Don...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Samsung S32D850, monitor 32", černý

Monitor Samsung SD850 Špičková kvalita obrazu pro své profesionální pracovní potřeby. • Rozlišení WQHD: Pokročilé rozlišení monitoru LED s dvakrát větší hustotou pixelů než v případě rozli&...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

BenQ DLP Projektor MX819ST/XGA/3000ANSI/13000:1/LAN/HDMI/3D/1x10W repro

Nejlepší světová technologie SmartEco pro ochranu životního prostředí Jako první výrobce DLP projektorů, který začlenil do systému projekční lampy technologii ImageCare společnosti Philips, učinil BenQ další kvalitativní skok vyvinutím své vlastní technologie SmartEco pro zdokonalení DLP z hlediska úspory energie pro posluchárny 21. století. MX819ST, navržený s vyu...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Samsung UE32K5602 32", DVB-T2/C

Displej Úhlopříčka obrazovky 32" Úhlopříčka obrazovky (cm) 80 cm Rozlišení 1,920 × 1,080 Video Obrazový systém HyperReal Motion Rate 50 PQI (index kvality obrazu) 400 Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast Micro Dimming M/D Pro Wide Color Enhancer (Plus) Contrast Enhancer Filmový ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung UE55K5602 55", DVB-T2/C

Displej Úhlopříčka obrazovky 55" Úhlopříčka obrazovky (cm) 138 cm Rozlišení 1,920 × 1,080 Video Obrazový systém HyperReal Motion Rate 50 PQI (index kvality obrazu) 400 Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast Micro Dimming M/D Pro Wide Color Enhancer (Plus) Contrast Enhancer Filmový...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung UE40K5602 40", DVB-T2/C

Displej Úhlopříčka obrazovky 40" Úhlopříčka obrazovky (cm) 101 cm Rozlišení 1,920 × 1,080 Video Obrazový systém HyperReal Motion Rate 50 PQI (index kvality obrazu) 400 Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast Micro Dimming M/D Pro Wide Color Enhancer (Plus) Contrast Enhancer Filmový...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung T24D391 bílý + dárky

Skvělý monitor a televizor zároveňSledujte vysílání a zároveň pracujte na stylovém monitoru v úžasném Full HD rozlišení. Monitor vám umožňuje snadno a RYCHLE přepínat mezi pracovní plochou a televizí nebo využít možnosti rozdělené obrazovky. Kromě toho vám nabízí flexibilní možnosti připojení, abyste mohli sledovat jakýkoli zábavný multimediální obsah. Monito...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Samsung UE49K5602 49", DVB-T2/C

Displej Úhlopříčka obrazovky 49" Úhlopříčka obrazovky (cm) 123 cm Rozlišení 1,920 × 1,080 Video Obrazový systém HyperReal Motion Rate 50 PQI (index kvality obrazu) 400 Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast Micro Dimming M/D Pro Wide Color Enhancer (Plus) Contrast Enhancer Filmový...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung T24D391 (LT24D391EI/EN) bílý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Skvělý monitor a televizor zároveň Sledujte vysílání a zároveň pracujte na stylovém monitoru v úžasném Full HD rozlišení. Monitor vám umožňuje snadno a RYCHLE přepínat mezi pracovní plochou a televizí nebo využít možnosti rozdělené obrazovky. Kromě toho vám nabízí flexibilní možnosti připojení, abyste mohli sledovat jakýkoli zábavný multimediální obsah. Monit...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung V32F390 (LV32F390FEIXEN) černý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Výrazně prohnutá obrazovka pro výjimečné zážitky Objevte novou úroveň sledování díky monitorům od společnosti Samsung s výraznějším zakřivením, které je hlubší než u běžných prohnutých monitorů. Zakřivení koresponduje s vaším zorným polem stejně jako plátno iMax kinosálů - většího zakřivení je dosaženo pomocí poloměru oblouku v hodnotě 1 800 mm - tím se docíl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

LG 25UB55 monitor 25"

LG 25UB55-B panoramatický monitor S poměrem stran 21:9, vysokou obrazovou kvalitou či vysokým rozlišením. Pořiďte si ho pro práci i pro zábavu k Vašemu počítači. Monitor přináší eleganci, ladnost, ultra-široký rozhled a prém...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Samsung LS24F350FHUXEN (LS24F350FHUXEN) černý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Neuvěřitelně tenké provedení a elegantní, moderní design Ultra tenký panel: neobvykle tenký 11,9mm profil (tak tenký jako kuličkové pero) je až dvakrát tenčí než standardní obrazovky. • Jednoduchý kruhový stojan: jednoduchý stojan kruhového tvaru je elegantním doplňkem k ultra tenkému displeji.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung LC24F390FHUX/EN (LC24F390FHUX/EN) černý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Důmyslné zakřivení obrazovky pro ten nejvíce pohlcující zážitek ze sledování Objevte pohlcující zážitek ze sledování díky hlubšímu zakřivení Samsung monitoru, které je výraznější než u jakéhokoli běžného zakřiveného monitoru. Zakřivení kopíruje vaše zorné pole podobně jako plátno iMax kina - s poloměrem oblouku 1 800 mm pro dosažení většího zakřivení - a tak ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Samsung T24E390 (LT24E390EI/EN) černý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Skvělý monitor a televizor zároveň Sledujte vysílání a zároveň pracujte na stylovém monitoru v úžasném Full HD rozlišení. Monitor TD391 vám umožňuje snadno a rychle přepínat mezi pracovní plochou a televizí nebo využít alternativu rozdělené obrazovky. Kromě toho vám nabízí flexibilní varianty připojení, abyste mohli sledovat jakýkoli zábavný multimediální obs...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Samsung V27F390 (LV27F390FEIXEN) černý Čistící gel ColorWay CW-5151 (zdarma)Software F-Secure SAFE 6 měsíců pro 3 zařízení (zdarma) + Doprava zdarma

Výrazně prohnutá obrazovka pro výjimečné zážitky Objevte novou úroveň sledování díky monitorům od společnosti Samsung s výraznějším zakřivením, které je hlubší než u běžných prohnutých monitorů. Zakřivení koresponduje s vaším zorným polem stejně jako plátno iMax kinosálů - většího zakřivení je dosaženo pomocí poloměru oblouku v hodnotě 1 800 mm - tím se docíl...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Sony MHC-V77DW černý + K nákupu poukaz v hodnotě 1 000 Kč na další nákup + Doprava zdarma

Výkonný domácí audiosystém s technologií Bluetooth® a Wi-Fi® Streamování zvuku přes Wi-Fi® Streamování hudby pomocí Wi-Fi® vám umožní užívat si oblíbený obsah prostřednictvím zařízení podporujících technologii Google Cast a otevře vám přístup k hudebním souborům na počítači nebo na domácím mediálním serveru kompatibilním se standardem DLNA...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BenQ MS630ST (9H.JDY77.13E) černý + Doprava zdarma

BenQ MS630ST nabízí nejvyšší flexibilitu zobrazení – vytváří obraz o velikosti 55” z projekční vzdálenosti pouhého 1 metru! Tento SVGA projektor s vysokým jasem 3 200 ANSI lumenů, vysokým kontrastním poměrem 13 000 : 1 a 3D technologií DLP® Link™ je ideální volbou pro prostředí menších podniků a vzdělávacích institucí! Větší úspora energie díky tech...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Philips 234E5QHAW, monitor 23", bílý

Philips 234E5QHAW 23”wide / 1920x1080 / 5ms / 20mil:1 / 2xHDMI / MHL / LED / IPS / repro / bílý   Zábava s technologií Mobile HD Link (MHL) • Technologie MHL umožňuje užívat si mobilní obsah na velké obrazovce • Volitelný kabel MHL umožňuje ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Yamaha RX-V675 B černá Audio - Video receiver <br />+ Doprava zdarma

AV přijímač Yamaha RX-V675 vám zprostředkuje fantastický svět domácí zábavy se špičkovým zvukem. Je napěchován spoustou technologicky vyspělých funkcí, díky kterým zajistí perfektní přednes z hudebních CD, disků Blu-ray i přenosných přehrávačů – a to i v případě reprodukce komprimovaných souborů.Yamaha CINEMA DSP vytváří bohatě realizovaná a nezávislá zvuko...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 255 dnů
Více informací

Yamaha RX-V675 T titan Audio - Video receiver <br />+ Doprava zdarma

AV přijímač Yamaha RX-V675 vám zprostředkuje fantastický svět domácí zábavy se špičkovým zvukem. Je napěchován spoustou technologicky vyspělých funkcí, díky kterým zajistí perfektní přednes z hudebních CD, disků Blu-ray i přenosných přehrávačů – a to i v případě reprodukce komprimovaných souborů.Yamaha CINEMA DSP vytváří bohatě realizovaná a nezávislá zvuko...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 255 dnů
Více informací

Yamaha RX-A2030 B černá Audio - Video receiver<br />+ Doprava zdarma

Premiový síťový AV RECEIVER Yamaha RX-A2030, 9x220W, pátá noha s anti-resonanční technologií (A.R.T. Wedge), vnitřní konstrukce s H-profilem, bi-amp, dekodéry HD audio, dva ESS ES9006 8kanálové DAC, Direct mode, DA 192kHz/24-bit, HDMI (8in/2out) 3D, ARC, 1080p/24Hz, Analog video a 4K Pass-Through a upscaling,...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 255 dnů
Více informací

Yamaha RX-A2030 T titan Audio - Video receiver<br />+ Doprava zdarma

Premiový síťový AV RECEIVER Yamaha RX-A2030, 9x220W, pátá noha s anti-resonanční technologií (A.R.T. Wedge), vnitřní konstrukce s H-profilem, bi-amp, dekodéry HD audio, dva ESS ES9006 8kanálové DAC, Direct mode, DA 192kHz/24-bit, HDMI (8in/2out) 3D, ARC, 1080p/24Hz, Analog video a 4K Pass-Through a upscaling,...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 255 dnů
Více informací

Sony Alpha A6000 + 16-50mm stříbrný + Doprava zdarma

Nejrychlejší automatické ostření na světě. Nejnovější 24,3MP snímač Sony CMOS Exmor® APS HD; vylepšené rychlé hybridní automatické ostření; hledáček SVGA Tru-Finder™. Součástí balení je 16–50mm objektiv s motorovým zoomem. 24,3MP snímač CMOS Exmor® APS HD Lepší rychlé hybridní autom. ostřen...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Sony Alpha A6000 + 16-50mm černý + Doprava zdarma

Nejrychlejší automatické ostření na světě. Nejnovější 24,3MP snímač Sony CMOS Exmor® APS HD; vylepšené rychlé hybridní automatické ostření; hledáček SVGA Tru-Finder™. Součástí balení je 16–50mm objektiv s motorovým zoomem. 24,3MP snímač CMOS Exmor® APS HD Lepší rychlé hybridní autom. ostřen...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Sony Alpha A5000 + 16-50mm černý + Doprava zdarma

Fotoaparát A5000L se snímačem APS-C a objektivem se zoomem 16–50 mm Vysoký výkon, kompaktní provedení Čistý obraz díky procesoru BIONZ X, sdílení přes NFC a Wi-Fi®, 20,1MP snímač APS-C a objektiv SEL-1650 20,1MP snímač CMOS Exmor® APS HD Displej LCD výklopný o 180°

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi D link wbr 1310 jsme na našem vyhledávači našli 49 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi D link wbr 1310 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!