Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Edimax media konvertor 100basef

Nalezeno 9 produktů

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Třída produktu: Média konvertory Síťový protokol a typ konektoru 1:   GigabitEthernet 1000BaseLX - SC GigabitEthernet 1000BaseSX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2:   GigabitEthernet

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Třída produktu: Média konvertory Síťový protokol a typ konektoru 1:   GigabitEthernet 1000BaseLX - SC GigabitEthernet 1000BaseSX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2:   GigabitEthernet

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m - ET-913MSC+

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 22 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m - ET-913MSC

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 22 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 22 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Š...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Edimax ET-912SC3+

Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km Kvalitní a spolehlivý konvertor vhodný k výstavbě sítí LAN s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Příjem je konvertován z 100BaseFX na klasickou síťovou vrstvu 100BaseTX. Konvertor dále nabízí duplexní režim. Rychlost je možnost nastavit ručně nebo automaticky. Port automaticky překříží kabely, po...

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Pro vyhledávací frázi Edimax media konvertor 100basef jsme na našem vyhledávači našli 9 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Edimax media konvertor 100basef trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!