Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hokejka prava ruka dole

Nalezeno 4817 produktů

Artis AH 501, SR kompozitová

Kompozitová hokejka Artis AH 501 je určena pro aktivní hokejisty. Je pevná, vyrobená z 80% uhlíkových vláken. Je opatřená protiskluzovým gripem, který napomáhá lepšímu ovládání hokejky a brání jejímu vykluzování.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Swerd 1011

Hokejka Swerd 1011 představuje základní dřevěnou hůl pro hráče, kteří na ni díky svému věku nebo výkonosti nebudou klást vysoké nároky. Hokejka Swerd 1011 je vhodná pro amatéry a žákovské a dorostenecké kategorie hráčů. Shaft z osikového jádra je olepený bukovou lamelou a po bocích zpevně skelným laminátem.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM RBZ 50

Žákovské brusle CCM RBZ 50 z kolekce 2014/2015 pro rekreaèní hobby hráèe, kteøí potøebují získat rychlost. Øada RBZ je jako stvoøená pro dosažení maximální rychlosti. Hlavní konstrukci skeletu tvoøí zesílený technický nylon, který je pevný, odolný a pøitom velmi lehký. Pohodlná stélka a nedìlený filcový jazyk napomáhají k pøíjemnému pocitu ze hry. Podešev vyrobená vst...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Frontier F 4.0 kompozitová

Kompozitová hokejka Frontier F 4,0 Grip je odolná díky použitým materiálům jako je například vyšší podíl sklolaminátu a karbonových vláken. To znamená, že tato hokejová hůl vydrží mnohem déle. Tuto hokejovou hůl ocení především rekreační, amatérští a poloprofesionální hráči. Tento typ hokejky je velmi oblíbený i díky speciálně potaženému shaftu, takže nevykluzuje z rukou ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Bauer Supreme 160

0 stars, based on reviews Brusle Bauer Supreme 160 jsou novým modelem pro sezónu 2014/2015 a využijí je zejména nároční hobby a poloprofesionální hráči. V držácích TUUK Lightspeed Edge jsou zasazeny nože TUUK Super Stainless. Základem brusle je 3D vyztužený technický polyuretan, který tvoří skelet brusle. Dvoudílný jazyk Brusle jsou vybaveny pohodlným...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Storm

Kompozitová hokejka Tempish Storm je určená pro hráče nižších soutěží a rekreační hokej. Čepel je lehká, tvořená skelným vláknem pro zvýšení životnosti a odolnosti. Zahrát si s ní můžete krom na ledu také na asfaltu či betonu, což je výhoda hokejky!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fischer HX 1 Junior

Dřevěná hokejka Fischer HX 1 žák z kolekce 2012/13 je určená pro všechny rekreační hráče a amatéry, kteří hrají hokej pro zábavu. Hůl je vyrobena z odolného vrstveného dřeva a čepel je zároveň pokryta sklolaminátem. Skvělá hokejka pro vaši hokejovou zábavu!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fischer HX 1

Dřevěná hokejka Fischer HX 1 z kolekce 2012/13 je určená pro všechny rekreační hráče a amatéry, kteří hrají hokej pro zábavu. Hůl je vyrobena z odolného vrstveného dřeva a čepel je zároveň pokryta sklolaminátem. Skvělá hokejka pro vaši hokejovou zábavu!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Reebok 4K Hokejka

Hokejka Reebok 4K z laminátového kompozitu a grafitu je vyrobena tlakovým lisováním. Vhodná pro amatéry. Hokejka vyrobena technologií OPS, má nízký bod ohybu a malý točivý moment vhodný pro přesnější střelu. Tuhá a odolná kompozitová čepel.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fischer HX7

Hybridní hokejka Fischer HX7 Senior, novinka pro sezónu 2012/13 je určena především výkonnostním hráčům hokejbalu ale také amatérským hráčům hokeje, kteří dávají přednost „dřevěným“ hokejkám.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fischer FX2 Grip

Kompozitová hokejka Fischer FX2 Grip z kolekce 2012/13 určená pro rekreační hobby hráče. Hokejka FX2 s gripem je vyrobena ze sklolaminátu pro zvýšenou odolnost, optimální střelu i kontrolu puku. Shaft je lehký a pevný díky technologii VACUUM TECH.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Bauer Nexus 6000 Griptac

Hokejka Bauer Nexus 6000 Griptac pro poloprofesionální hráče. Díky karbonovým vláknům je hokejka neuvěřitelně lehká a nabízí nejvyšší kvalitu. Jedná se o novinku pro sezónu 2014/2015. Kvalitní konstrukce s protiskluzovým povrchem Griptac.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM Tacks

Profesionální hokejka CCM TACKS je skvělá hůl s čepelí Attackframe. Čepel má vysokou torzní a ohybovou tuhost, která zajistí maximální přesnost. Unikátní struktura snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje dlouhou životnost.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fischer HX 5

Hybridní dřevěná hokejka Fischer HX 5 pro výkonostní hráče hokejbalu nebo amatérským hráčům hokeje preferující klasické dřevěné hole. Kvalitní hůl pro tvrdé povrchy zajišťuje optimální střelu i kontrolu puku. Má výbornou odolnost vůči zlomení či odření.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

FISCHER SX5 Grip

Kompozitová hokejka Fischer SX5 Grip , je určena především profesionálním hráčům. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky – seděla perfektně jak pro střelu, tak i pro hru a při tom byla lehká.   Shaft SX5 (žerď) je vyroben kompletně z Aircraft Carbonu (uhlíku). Pro neuvěřitelnou lehkost a odolnost je zmiňovaný materiál používán především v leteckém pr...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM RBZ 75

Brusle CCM RBZ 75 z kolekce 2014/2015 pro profesionální a poloprofesionální hráèe se zcela novou konstrukcí. Model RBZ 75 je pátým nejvyšším v øadì a pøináší s sebou ty nejlepší parametry. Øada RBZ je jako stvoøená pro dosažení maximální rychlosti. Brusle se vyznaèují novými podpùrnými vložkami umožòujícími vyšší rychlost, zadním kompozitovým dílem SpeedCore pro výbuš...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

JOFA TITAN 4020

TITAN 4020 je klasická dřevěná hokejka určena pro vyšší zátěž. Seniorská hokejka dlouhodobě jedna z nejoblíbenějších dřevěných hokejek na trhu. Nyní v novém atraktivnějším červeno-černém designu pro hobby hokej a nenáročné amatéry. Tradice kvalita a solidní výdrž za dobrou cenu! Tento model nahrazuje dříve velmi populární hokejku JOFA 4020, která se vyznačovala velmi odol...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Quest2 32

Florbalová hůl Salming Quest2 32 JR má tyč v "Twist" designu s tvrdostí 32 mm vyrobenou z kompozitních mateiriálů. Čepel Salming Quest 2 je skvělou novinkou v rodině čepelí Salming. Čepel s optimalizovanou patkou, upraveným žebrováním čepele a předtvarováním posune tvrdost střelby zase o kus dál. Horizontální vyhloubení pro změnu nabídne maximální komfort pro vedení a kon...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming M5

Favorit pro letošní sezonu od značky Salming. Naše volba pro všechny, kdo chtějí kvalitní kompozitní one-piece hůl za cenu, která ji řadí do segmentu, kde již několik sezon nenáchází konkurenci. Vlastnosti: - M5 je spojením karbon-kompozitového shaftu a vysoce výkonné kompozitové čepele s excelentními torzními vlastnostmi - inteligentně vyvážená směs karbonu a kompozit...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Shooter R

Florbalová čepel Salming Shooter je horkou novinkou z kolekce pro sezónu 2014/2015. Tato závodní tvrdší čepel je v patce předzahnutá. Dvojitá horizontální dutina napomáhá k velmi prudkým střelám.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Thorn

Dřevěná hokejka Tempish Thornz kolekce 2012/13 určená pro rekreační hokej. Kvalitní dřevěná hůl ze sklolaminátovou čepelí s dřevěným jádrem zajišťuje optimální střelu i kontrolu puku. Hokejka je lehká a odolná vůči zlomení. Ideální jako dárek.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM RBZ 150

Vesta na in-line hokej s chrániči v oblasti hrudníku a ramen využívá technologii odvodu vlhkosti i v chráněných místech.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Matrix 32

Hokejka Salming Matrix je plně kompozitová hokejka vyrobená z jednoho kusu. Nejvyšší model je určen pro profesionální a poloprofesionální hráče. Hokejka švédského výrobce je vyrobena z materiálu Superlite Graphite. Hokejka Salming Matrix je vyrobena technologií on-piece (z jednoho kusu) a je osazena superlehkou pevnou čepelí se speciálním povrchem tlumící puk. Žhavá NOVIN...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Mini

Florbalová hůl Salming Mini je vyrobena speciálně pro naše malé začínající florbalisty. Základní florbalka vyrobena z odolného plastu je ideální pro začáteční školní hru mladších hráčů. Lehká florbalka s oboustrannou čepelí. Florbalová hůl Salming Mini

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Aztec

Značka: Tempish Tempish Aztec 100cm pravá Sklolaminátová florbalová hůl Tempish Aztec s omotávkou opti-fix. Hůl je vhodná k rekreační hře.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Bauer Vapor X90 Griptac

Hokejka Bauer Vapor X90 Griptac s protiskluzovým povrchem Griptac je vhodná pro hráče, kteří vynikají v práci s pukem a rychlými střelami. Dvoudílnou konstrukci hokejky tvoří shaft a čepel, které jsou vyrobeny z prvotřídního lehkého karbonu.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM 40 žák

Kvalitní model hokejových bruslí CCM 40 žák je určen pro rekreační a amatérské žákovské hráče. Skelet je vytvořen technologií Tech mesh a zaručuje dostatečnou pevnost a maximální odolnost. Brusle CCM 40 žák přináší odolnost, pohodlí a příjemný design za rozumnou cenu. Brusle sedí pevně a je pohodlná po celou dobu hry.Brusle CCM 40 žák jsou tou nejlepší volbou pro všechny ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Cross

Značka: Tempish Tempish Cross 95cm pravá Sklolaminátová florblová hůl Tempish Cross se standartní omotávkou je vhodná pro každého rekreačního hráče.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Aero R

Florbalová čepel Salming Aero nabízí silné střely a přesné spolehlivé přihrávky díky spoustě technologií. Středně tvrdá čepel má poměrně hlubokou konkávnost, protáhnutá pata zajistí skvělé vlastnosti zejména při práci s míčkem.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM RBZ 110

Kompozitová hokejka CCM RBZ 110 překvapí nabušenými vlastnostmi všechny pravidelné hobby hráče. Hokejka zaujme svým skvělým profi designem, osvědčeným shaftem a novou čepelí s dokonalým přechodem v shaft.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

FISCHER HX8

* Čepel Fischer HX8 je vyrobena z lehkého ABS CARBON materiálu a vrstveného osikového dřeva, pokrytá po celé své ploše carbonovým vláknem pro odlehčení čepele.  * Krček čepele je vyztužen carbonovým pásem pro delší životnost a lehkost.  * Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří velice pevnou a lehkou čepel, materiál ABS udržuje čepel celistvou i při větším opot...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

FISCHER HX6

Čepel Fischer HX6 je vyrobena z ABS materiálu a vrstveného osikového dřeva, pokrytá po celé své ploše sklolaminátem pro delší životnost čepele. Vyztužený krček sklolaminátovým pásem, pro delší trvanlivost čepele. Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří velice pevnou čepel, materiál ABS udržuje čepel celistvou i při větším opotřebení spodní hrany čepele. Proto je...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM RBZ 40

Kvalitní hokejka CCM RBZ 40 s vrstvami kompozitu, karbonu a skelného vlákna je určena pro pravidelný hobby hokej. Skvělý profi design nejvyššího modelu, čepel s dokonalým přechodem v shaft a nová technologie výroby čepele.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Quest2 R

Florbalová čepel Salming Quest 2 je středně tvrdá čepel s rozšířenou patkou, která má optimální sklon vzhledem k podlaze a zvýšenou torzní tuhost. Nově zpracovaná konkávnost je vedena pouze středem čepele a je o něco hlubší než u předchozích modelů.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Shooter L

Florbalová čepel Salming Shooter je horkou novinkou z kolekce pro sezónu 2014/2015. Tato závodní tvrdší čepel je v patce předzahnutá. Dvojitá horizontální dutina napomáhá k velmi prudkým střelám.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Wooloc Winner 3.2

Dětská florbalová hůl Wooloc Winner 3.2 RD 87 Round 2012 je díky čepeli Ultra je vhodná pro začátečníky a univerzální hráče. Předzahnutá čepel ulehčí první florbalové krůčky. Určeno především pro školy a sportovní kluby - začátečníci. Ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Dětská florbalová hůl Wooloc Winner 3.2 RD 87 Round 2012 96...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

FISCHER HX7

Především hokejbalová čepel Fischer HX7 je vyrobena z lehkého ABS materiálu a vrstveného osikového dřeva, pokrytá po celé své ploše sklolaminátem pro delší životnost čepele. Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří velice pevnou čepel, materiál ABS udržuje čepel celistvou i při větším opotřebení spodní   Krček čepele je vyztužen carbonem pro větší pevnost. Pou...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Controll

Florbalová hokejka Tempish Controll se skvěle hodí pro potřeby nenáročných rekreačních a začínajících hráčů. Florbalka je vybavena sklolaminátovým měkkým shaftem o tvrdosti 31 mm, tvarovanou čepelí Tempish Focus a kvalitní protiskluzovou omotávkou Score Grip. Výborná volba pro rekreační hráče! Sklolaminátový shaft je lehký a pevný....

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Aero

Popis: florbalový míček Salming Aero Profesionální certifikovaný florbalový míček se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak léta stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming M3

Hokejka Salming M3 je plně kompozitová hokejka se zvýšenou odolností určena pro amatérský a hobby hokej. Hokejka švédského výrobce je vyrobena z lehkého grafitového vlákna. Hokejka Salming M3 je osazena kvalitní superlehkou a pevnou čepelí. NOVINKA

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Tempish Apache 500

Značka: Tempish Tempish Apache 500 Tempish Apache 500, sklolaminátová florbalová hůl vhodná pro hráče, kteří hrají rekreačně.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Bauer Vapor X80 Griptac

Hokejka Bauer Vapor X80 Griptac s protiskluzovým povrchem vhodná pro hráče, kteří vynikají v práci s pukem a rychlými střelami. Ocení ji především středně pokročilí hráči. Konstrukci hokejky tvoří shaft a čepel, které jsou vyrobeny z lehkého karbonu.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Aero Endurance

Florbalová čepel Salming Aero Endurance je středně tvrdá čepel, která způsobuje silnější střelu, přesnost a spolehlivost. K tomu dopomáhají technologie na této čepeli. TOE DRAG DESIGN – TDD™ Díky této konstrukci je pro vás jednodušší přitáhnout míček směrem k sobě, a tím zvýšit kontrolu nad balonkem. SHOOTER POCKET™ Přispívá k lepší kontrole míčku při jeho posunu do pozic...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

EXEL EDGE levá

Floorbalová hokejka EXEL Edge e-Play 3.6 - composite, levá, délka 95 cm. Červená žerď s červeno-bílou čepelí. Hokejka je certifikována IFF. Velmi kvalitní hůl pro začínající hráče.Tabulka pro volbu správné délky florbalové hokejky:Délku florbalové hokejky, která nejlépe odpovídá Vaší výšce, zjistíte podle naší pomocné tabulky. Obecně platí, že hokejka s čepelí by měla do...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

CCM Čepel 07

Kvalitní kompozitová čepel CCM 07 renomovaného výrobce. Čepel CCM 07 je velmi lehká a tuhá, určená pro standardní shafty. Nyní v naší nabídce se super poměrem cena/výkon! Krček čepele je dřevěný, sklolaminátová konstrukce.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Salming Hokejka Tornado, 11 pravá ruka dole

Cenově nejvýhodnější kompozitová hokejka od švédského výrobce Salming; Kompozitová hokejka Salming Tornado je vhodná pro nenáročné amatérské hráče. Hokejka o tvrdosti 85 je vyrobena z karbonového kompozitu.; Salming Tornado? Vstupenka do světa

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

CCM Hokejka Edge, 19 pravá ruka dole

Vhodná i na street hokej; Hokejka CCM Edge je skvělá hokejka pro rekreační a nenáročné hobby hráče. Žerď je vyrobena z multilaminátové konstrukce, která zajišťuje vysokou odolnost a pevnost. Čepel tvoří ABS plast, který je vhodný pro vysokou odolnost na

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Swerd Hokejka 1011, 23 pravá ruka dole

Hokejka Swerd 1011 představuje základní dřevěnou hůl pro hráče, kteří na ni díky svému věku nebo výkonosti nebudou klást vysoké nároky. Hokejka Swerd 1011 je vhodná pro amatéry a žákovské a dorostenecké kategorie hráčů. Shaft z osikového jádra je olepený

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Reebok Hokejka R25, 29 pravá ruka dole

Dlouhá výdrž, odolnost a výkon; Kompozitová hokejka Reebok R25 z kolekce Reebok 2015/16 vyrobená z jednoho kusu je vhodná pro pokročilé a profesionální střelce, kteří chtějí spolehlivou a odolnou hokejku s dlouhou životností.; Tuhá čepel; Čepel s

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

FISCHER Hokejka HX7, 23 pravá ruka dole

Hybridní dřevěná hokejka Fischer HX 7 z pro výkonnostní hráče hokejbalu nebo amatérské hráče hokeje preferující klasické dřevěné hole. Kvalitní hůl pro tvrdé povrchy zajišťuje optimální střelu i kontrolu puku. Má výbornou odolnost vůči hře na tvrdém

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

FISCHER Hokejka HX7, 4 pravá ruka dole

Hybridní dřevěná hokejka Fischer HX 7 z pro výkonnostní hráče hokejbalu nebo amatérské hráče hokeje preferující klasické dřevěné hole. Kvalitní hůl pro tvrdé povrchy zajišťuje optimální střelu i kontrolu puku. Má výbornou odolnost vůči hře na tvrdém

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

FISCHER Hokejka HX7, 19 pravá ruka dole

Hybridní dřevěná hokejka Fischer HX 7 z pro výkonnostní hráče hokejbalu nebo amatérské hráče hokeje preferující klasické dřevěné hole. Kvalitní hůl pro tvrdé povrchy zajišťuje optimální střelu i kontrolu puku. Má výbornou odolnost vůči hře na tvrdém

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Tohos Hokejka Supra, R pravá ruka dole

Kvalita za dobrou cenu; Hokejka Tohos Supra je základní hokejbalová hůl o délce 152 cm, která vyhovuje především amatérům a rekreačním hráčům hokejbalu.; Dlouhá životnost; Žerď hokejky tvoří lamelová konstrukce z tvrdého a měkkého dřeva, která je z obou

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Tohos Hokejka Plus, R pravá ruka dole

Kvalita za dobrou cenu; Hokejka Tohos Plus je hokejbalová hůl o délce 152 cm, která vyhovuje především amatérům a náročným hráčům hokejbalu.; Dlouhá životnost; Žerď hokejky tvoří lamelová konstrukce z tvrdého a měkkého dřeva, která je z obou stran

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Tohos Hokejka Graphite, R pravá ruka dole

Kvalita za dobrou cenu; Hokejka Tohos Graphite je hokejbalová hůl o délce 152 cm, která vyhovuje především amatérům a náročným hráčům hokejbalu.; Dlouhá životnost; Žerď hokejky tvoří lamelová konstrukce z různých druhů dřeva, která je z obou stran

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Tempish Hokejka Storm, R pravá ruka dole

Kompozitová hokejka Tempish Storm je určená pro hráče nižších soutěží a rekreační hokej. Čepel je lehká, tvořená skelným vláknem pro zvýšení životnosti a odolnosti. Exkluzivní design za rozumnou cenu. Výhodou této hokejky je její široké využití, zahrát

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Swerd Hokejka 2022, 23 pravá ruka dole

SWERD 2022 představuje vhodnou volbu pro široké spektrum pravidelných hráčů, kteří hledají spolehlivou velmi odolnou hokejku za dobrou cenu.; Základ hole tvoří odlehčené osikové jádro, oboustranně olepené lamelami z finské břízy a po celé délce zpevněné

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Swerd Hokejka 2022, 11 pravá ruka dole

SWERD 2022 představuje vhodnou volbu pro široké spektrum pravidelných hráčů, kteří hledají spolehlivou velmi odolnou hokejku za dobrou cenu.; Základ hole tvoří odlehčené osikové jádro, oboustranně olepené lamelami z finské břízy a po celé délce zpevněné

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

FISCHER HX1 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

Dřevěná hokejka FISCHER HX1 JR Hokejka Fischer HX1 Junior je novinkou pro sezónu 2014/15, jedná se o model z řady Hybrid stick. Hokejka této řady je určena pro hobby hokej. Použité materiály: Shaft - Plywood Čepel – Wood Hokejka Fischer HX1 se vyrábí v zahnutí pravá a levá. Tvrdost hole 50 flex.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SWERD 1011 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA SWERD 1011 SR Dřevěná seniorská hokejka SWERD pro HOBBY hokejisty. Délka hole: 60" - 152cm Tvrdost (flex): 95

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER CL SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19

Kompozitová hokejka FISCHER CL Senior Kompozitová hokejka fFISCHER určená pro výkonnostní hokejisty. Materiál: 80% carbon, 20% sklolaminát GRIP: NEFLEX (tvrdost): 90VÝKONNOST: STŘEDNÍDÉLKA PO PATKU: 152CMCELKOVÁ DÉLKA: 168CMHMOTNOST: 480GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

VIPER 4000 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

Dřevěná hokejka VIPER 4000 JUNIOR Dřevěná juniorská hokejka Torspo pro hobby a amatérské hokejisty, tvrdost (flex 52), délka 130cm, zahnutí Sakic.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

CCM CL500 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE CIP

Kompozitová hokejka CCM CL500 Senior Seniorská hráčská kompozitová hokejka CCM určená pro PROFI hokejisty. GRIP: ANOFLEX (tvrdost): 100VÝKONNOST: PROFIDÉLKA PO PATKU: 161CMCELKOVÁ DÉLKA: 172.5CM - PRODLOUŽENÁHMOTNOST: 463GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER HT85 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE P5

Hokejka FISCHER HT85 SENIOR Dřevěná seniorská hráčská hokejka FISCHER složená z kvalitního osikového dřeva a kvalitní abs lite čepelí pro dlouhou životnost. Určená pro hokej i hokejbal. Hokejka určená pro hráče vrcholové úrovně,kteří hledají klasickou dřevěnou hůl s čepelí,která má výbornou odolnost vůči zlomení či odření. Hokejka splňuje požadavky mezinárodní asociace II...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TORSPO 221 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

DŘEVĚNÁ HOKEJKA TORSPO 221 JR Juniorská hokejová hráčská dřevěná hokejka TORSPO, ideální pro juniorské hokejisty, výborný desing, určena na lední hokej, hokejbal a in-line hokej. GRIP: NEVÝKONNOST: HOBBYDÉLKA PO PATKU: 133CMCELKOVÁ DÉLKA: 147CMHMOTNOST: 496GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER FX6 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA FISCHER FX6 SR Kompozitová seniorská hráčská hokejka FISCHER určená pro lehce výkonnostní hokejisty. Výborná kvalita, zpracování, použité materiály. GRIP: NEFLEX (tvrdost): 90VÝKONNOST: STŘEDNÍDÉLKA PO PATKU: 152CMCELKOVÁ DÉLKA: 168CMHMOTNOST: 595GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TITAN 4020 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA TITAN 4020 SR Již řadu let vyráběná a velmi oblíbená dřevěná hokejka ideální pro hobby hokej a hokejbal. Hůl tvoří lehká dřevěná žerď vyztužená grafitovými pásky a skelným vláknem, plastová ABS čepel s dřevěným jádrem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TITAN 4020 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 11

DŘEVĚNÁ HOKEJKA TITAN 4020 SR Již řadu let vyráběná a velmi oblíbená dřevěná hokejka ideální pro hobby hokej a hokejbal. Hůl tvoří lehká dřevěná žerď vyztužená grafitovými pásky a skelným vláknem, plastová ABS čepel s dřevěným jádrem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER W250 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER W250 SR Hokejka Fischer W250 Senior je novinkou pro sezónu 2016/17, jedná se o model z řady Hybrid stick. Hokejka této řady je určena především pro hokejbal a podobné sporty, hrané na tvrdých površích, pro svou celistvost i po silném opotřebení spodní hrany čepele. Použité materiály: Shaft - Plywood Čepel – ABS/G-Laminate Hokejka Fis...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

FISCHER W150 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER W150 JR Hokejka Fischer W150 Junior je novinkou pro sezónu 2016/17. Tato hůl je určena především pro hobby amatérskou hru s kamarády na rybníce či na hřišti za domem. Použité materiály: Shaft - Plywood Čepel – Wood Hokejka Fischer W150 Junior se vyrábí v univerzálním levém a pravém zahnutí. Tvrdost hole 50 flex.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

FISCHER W150 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER W150 SR Hokejka Fischer W150 Senior je novinkou pro sezónu 2016/17. Tato hůl je určena především pro hobby amatérskou hru s kamarády na rybníce či na hřišti za domem. Použité materiály: Shaft - Plywood Čepel – Wood Hokejka Fischer W150 Senior se vyrábí v univerzálním levém a pravém zahnutí. Tvrdost hole 70 flex.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

FISCHER SX3 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19

Kompozitová hokejka FISCHER SX3 Senior Seniorská kompozitová hráčská hokejka Fischer určená pro PROFI hokejisty Profesionální hokejka Fischerje vyrobena ze 100% karbonových vláken, což zaručuje kvalitní herní vlastnosti, vysokou životnost a solidní hmotnost. GRIP: ANOFLEX (tvrdost): 100VÝKONNOST: PROFIDÉLKA PO PATKU: 152CMCELKOVÁ DÉLKA: 167.5CMHMOTNOST: 472GRAMŮ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER W150 YTH DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE SAKIC

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER W150 YTH Hokejka Fischer W150 Youth je novinkou pro sezónu 2016/17. Tato hůl je určena především pro hobby amatérskou hru s kamarády na rybníce či na hřišti za domem pro ty nejmenší. Použité materiály: Shaft - Plywood Čepel – Wood Hokejka Fischer W150 Youth se vyrábí v univerzálním levém a pravém zahnutí. Tvrdost hole 40 flex....

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

FISCHER W350 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER W350 SR Hokejka Fischer W350 Senior je kvalitní hybridní holý a je novinkou pro sezónu 2016/17, jedná se o model z řady Hybrid stick. Hokejka této řady je určena pro hokejbal a podobné sporty, hrané na tvrdých površích, pro svou celistvost i po silném opotřebení spodní hrany čepele. Použité materiály: Shaft - Air Tech G-Laminate Čepe...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

FISCHER HX1 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19

FISCHER HX1 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA Dřevěná hokejka Fischer HX1 Senior je určena všem rekreačním hráčům, kteří hrají hokej či hokejbal především pro zábavu. Shaft hokejky HX1 je vyroben z vrstveného dřeva. Tento shaft je poměrně měkký ale i přesto velice odolný. Čepel HX1 je vyrobena z vrstveného dřeva a je pokryta sklolaminátem. Tato hokejka se vyrábí v provedení senior, int...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER HX7 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER HX7 SR Dřevěná seniorská hráčská hokejka FISCHER je určena především výkonnostním hráčům hokejbalu ale také amatérským hráčům hokeje, kteří dávají přednost „dřevěným“ hokejkám. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky, hlavně však pro hru na tvrdých površích, kde dochází k největšímu opotřebení čepelí. Shaft HX7 (žerď) je vyroben z ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER HX5 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19

DŘEVĚNÁ HOKEJKA FISCHER HX5 SR Dřevěná seniorská hráčská hokejka FISCHER je určena především výkonnostním hráčům hokejbalu ale také amatérským hráčům hokeje, kteří dávají přednost „dřevěným“ hokejkám. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky, hlavně však pro hru na tvrdých površích, kde dochází k největšímu opotřebení čepelí.Shaft HX5 (žerď) je vyroben z vr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SALMING TORNADO SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 11

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA SALMING TORNADO SR Hůl SAMING TORNADO je novinkou pro tuto sezónu a je naším absolutním “low-cost” modelem – modelem, který nahrazuje velice oblíbenou hůl SIGNATURE a který může být vaší vstupenkou do světa kompozitových holí… Spalte vaše staré dřevěné hole a vyzkoušejte to, co už většina hokejistů světa dávno zná! Váha: 520 gČepel: Pěnové jádroDélka:...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SALMING TORNADO YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 11

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA SALMING TORNADO YTH Hůl SAMING TORNADO je novinkou pro tuto sezónu a je naším absolutním “low-cost” modelem – modelem, který nahrazuje velice oblíbenou hůl SIGNATURE a který může být vaší vstupenkou do světa kompozitových holí… Spalte vaše staré dřevěné hole a vyzkoušejte to, co už většina hokejistů světa dávno zná! Váha: Yth 335g Čepel: Pěnové jádro ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SALMING M5 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 48

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA SALMING M5 SR Náš favorit. Naše volba pro všechny, kdo chtějí kvalitní kompozitní one-piece hůl za cenu, která ji řadí do segmentu, kde nenáchází konkurenci. Vlastnosti:- M5 je spojením karbon-kompozitového shaftu a vysoce výkonné kompozitové čepele s excelentními torzními vlastnostmi- inteligentně vyvážená směs karbonu a kompozitových materiálů vytvá...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SALMING M5 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 11

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA SALMING M5 SR Náš favorit. Naše volba pro všechny, kdo chtějí kvalitní kompozitní one-piece hůl za cenu, která ji řadí do segmentu, kde nenáchází konkurenci. Vlastnosti:- M5 je spojením karbon-kompozitového shaftu a vysoce výkonné kompozitové čepele s excelentními torzními vlastnostmi- inteligentně vyvážená směs karbonu a kompozitových materiálů vytvá...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY 20 INT KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE E3

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 20 INT

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TORSPO 6000 ABS JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE P92 NASLUND

Hokejka TORSPO 6000 ABS JUNIOR Dřevěná hokejka juniorská TORSPO s čepelí ABS. Délka 132cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER HT55 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 19 132cm

Dřevěná hokejka FISCHER HT55 JUNIOR Dřevěná juniorská hokejka určená pro hobby hokejisty.Délka 132cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

FISCHER HT55 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23 132cm

Dřevěná hokejka FISCHER HT55 JUNIOR Dřevěná juniorská hokejka určená pro hobby hokejisty.Délka 132cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TORSPO 6000 ABS INT DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

Hokejka TORSPO 6000 ABS INTERMEDIATE Dorostenecká dřevěná hokejka TORSPO s čepelí ABS. Délka hole: 56" - 142cm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TPS RESPONSE R1 FLEX 60 INT KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE PP61 Plekanec

Kompozitová hokejka TPS RESPONSE R1 FLEX 60 INT Kompozitová hokejka TPS určená pro hobby a amatérské hokejisty. Délka hole 140cm, flex (tvrdost) 60. HOKEJKA JE RŮŽOVÁ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 100 E3

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 100 E5

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 100 E28

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 650 GRIP FLEX 100 SR

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 65 INT KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 65 E3

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 65 INT KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON - NOVINKA 2016/2017 URČENÁ PRO VÝKONNOSTNÍ HOKEJISTY.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER NIKE QUEST 3 INT DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE PM6 M.Lemieux

Hokejka NIKE QUEST 3 INTERMEDIATE Dřevěná dorostenecká hokejka NIKE určená pro začínající hokejisty. Délka hole: 56" - 142cm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER STREET I400 ABS SR (1049751) DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE

DŘEVĚNÁ HOKEJKA BAUER STREET I400 ABS SR (1049751) Speciálně vyvinutá hokejka BAUER na street hokej s odolnou čepelí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER STREET I200 SR (1046663) DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE

DŘEVĚNÁ HOKEJKA BAUER STREET I200 SR (1046663) Speciálně vyvinutá hokejka BAUER na street hokej s odolnou čepelí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER STREET I200 YTH (1046665) DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE

DŘEVĚNÁ HOKEJKA BAUER STREET I200 YTH (1046665) Speciálně vyvinutá hokejka BAUER na street hokej s odolnou čepelí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER I200 STREET HOCKEY STICK JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE

DŘEVĚNÁ HOKEJKA BAUER I200 STREET HOCKEY STICK JR Speciálně vyvinutá hokejka BAUER na street hokej s odolnou čepelí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 100 E28

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON - NOVINKA 2016/2017 URČENÁ PRO VÝKONNOSTNÍ HOKEJISTY.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 100 E36

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY 550 GRIP FLEX 100 SR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON - NOVINKA 2016/2017 URČENÁ PRO VÝKONNOSTNÍ HOKEJISTY.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

CCM RBZ 250 GRIP FLEX 50 JR KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 50 P29 CROSBY

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA CCM RBZ 250 GRIP FLEX 50 JR NOVINKA 2016! KOMPOZITOVÁ HRÁČSKÁ HOKEJKA CCM URČENÁ PRO LEHCE VÝKONNOSTNÍ HOKEJISTY.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

BASE EDGE E55 SR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 23

DŘEVĚNÁ HOKEJKA BASE EDGE E55 SR Dřevěná hokejová hráčská seniorská hokejka BASE Edge E55 určená pro začínající hokejisty Hokejka má čepel s ABS technologií. Tato technologe dodává hokejce výdrž a životnost. Délka hole: 60" - 152cm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

BAUER IMPACT 75 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE PL103 - Lehtinen

Hokejka BAUER IMPACT 75 JUNIOR Dřevěná juniorská hokejka BAUER s plastovou čepelí, ideální pro začínající hokejisty. Hokejka určena na street hokej, hokejbal a in-line hokej. Délka hole: 53"(palců)- 135cm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 30 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 30 E36

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 30 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON PRO NEJMENŠÍ PROFI HOKEJISTY. GRIP: ANOFLEX (tvrdost): 30VÝKONNOST: PROFIDÉLKA PO PATKU: 90CMCELKOVÁ DÉLKA: 104CMHMOTNOST: 299GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 35 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 30 E36

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 30 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON PRO NEJMENŠÍ PROFI HOKEJISTY. GRIP: ANOFLEX (tvrdost): 35VÝKONNOST: PROFIDÉLKA PO PATKU: 100CMCELKOVÁ DÉLKA: 115CMHMOTNOST: 329GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 40 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE 40 E36

KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON SYNERGY GX GRIP FLEX 40 YTH KOMPOZITOVÁ HOKEJKA EASTON PRO NEJMENŠÍ PROFI HOKEJISTY. GRIP: ANOFLEX (tvrdost): 40VÝKONNOST: PROFIDÉLKA PO PATKU: 110CMCELKOVÁ DÉLKA: 125CMHMOTNOST: 349GRAMŮ

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SHER-WOOD 9950 JR DŘEVĚNÁ HOKEJKA PRAVÉ - PRAVÁ RUKA DOLE COFFEY

Hokejka SHER-WOOD 9950 JUNIOR Dřevěná juniorská hráčská hokejka SHER-WOOD určená pro lehce výkonnostní hokejisty. Délka hole: 135cm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací
1 2 3 4 5 6 7 ... 81

Pro vyhledávací frázi Hokejka prava ruka dole jsme na našem vyhledávači našli 4817 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Hokejka prava ruka dole trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!