Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp enterprise 7500

Nalezeno 23 produktů

HP ScanJet Enterprise 7500 /A4, 600x600dpi, USB

Typ skeneru Ploché provedení, ADF Rozlišení optického skenování Až 600 dpi Pracovní kapacita (denně) Až 3000 stran Bitová hloubka 24bitová Úrovně odstínů šedé 256 Detekce podání více listů současně Ano, ultrazvuková Kapacita automatického podavače dokumentů Standardní, 100 listů Rychlost skenování v aut...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner

Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem. Komplexní sada skenovacího softwaru usnadní práci v pracovních skupinách.;

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner

Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem. Komplexní sada skenovacího softwaru usnadní práci v pracovních skupinách. Typ skeneru: Ploché provedení, ADF Formát předlohy: PDF, TIFF (jednostránkové, vícestránkové, komprimované: G3, G4,...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP ScanJet Enterprise 7500 /A4, 600x600dpi, USB - L2725A

Plochý skener formátu legal můžete snadno začlenit do svého systému správy dokumentů. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner

Kupte si! HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-40100146 - Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem. Komplexní sada skenovacího softw...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner

Tento plochý skener formátu Legal snadno integrujete do pracovních prostředí. Technologie HP Precision Feed vám zajistí vysokou rychlost skenování a spolehlivou práci s papírem. Komplexní sada skenovacího softwaru usnadní práci v pracovních skupinách. Typ skeneru: Ploché provedení, ADF Formát předlohy: PDF, TIFF (jednostránkové, vícestránkové, komprimované: G3, G4, LZW, J...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 75...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 75...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver (JD120B) Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR20-1x Series • HP MSR30 Series • HP 6600 Router Series • HP 8800 Router Series • HP MSR50 Series • HP 3600 EI Switch Series • HP 3610 Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP WX3000 Wireless Switch Series • HP 5810-48G Swi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver (JD120B) Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR20-1x Series • HP MSR30 Series • HP 6600 Router Series • HP 8800 Router Series • HP MSR50 Series • HP 3600 EI Switch Series • HP 3610 Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP WX3000 Wireless Switch Series • HP 5810-48G Swi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.8 W Power consumption maximum: 1.0 W Maximu...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn

Specifikace Rychlost černobílého tisku (normální, A4) Až 35 str./min Rychlost barevného tisku (normální, A4) Až 35 str./min Anotace k rychlosti tisku Přesná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu. Doba tisku první barevné strany (A4, připraveno) Již za 9,5 s Doba tisku první černobílé strany (A4, při...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn /A4, 35ppm

-Tiskový systém:Barevný -Techologie tisku: laser -Rozlišení - černé normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rozlišení - barevné normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 35 -Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]: 35 -Tisk první strany po [sec.]: 9,5 -Podporované operační systémy: MAC OS, Linux, Windows 2000, Windows XP, Windows...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn /A4, 35ppm

-Tiskový systém:Barevný -Techologie tisku: laser -Rozlišení - černé normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rozlišení - barevné normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 35 -Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]: 35 -Tisk první strany po [sec.]: 9,5 -Podporované operační systémy: MAC OS, Linux, Windows 2000, Windows XP, Windows...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn /A4, 35ppm - HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn /A4, 35ppm

-Tiskový systém:Barevný -Techologie tisku: laser -Rozlišení - černé normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rozlišení - barevné normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 35 -Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]: 35 -Tisk první strany po [sec.]: 9,5 -Podporované operační systémy: MAC OS, Linux, Windows 2000, Windows XP, Windows...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775F - CC523A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775DN - CC522A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 3v1 (tiskárna, kopírka a skener), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB paměti, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z+ - CF304A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z - CC524A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Pro vyhledávací frázi Hp enterprise 7500 jsme na našem vyhledávači našli 23 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Hp enterprise 7500 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!