Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp enterprise 7500

Nalezeno 20 produktů

HP Scanjet Enterprise 7500 Flow (L2725B)

HP Scanjet Enterprise 7500 Flow, • Rychlost skenování až 50 str./min, • Oboustranné skenování prostřednictvím ADF, • Ultrazvuková detekce podání více listů současně, • Papír až do délky 864 mm, • 4řádkový podsvícený LCD displej,

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 30 dnů
Více informací

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Flatbed Scanner (L2725B#B19)

Skener A4, 600 dpi, duplex, podavač (ADF), USB 2.0 Profesionální skener HP Scanjet Enterprise Flow 7500 s rozlišením 600 dpi je určen pro uživatele v malých kancelářích. Digitalizuje vícestránkové papírové dokumenty (oboustranně). Na kancelářské zaměření skeneru poukazuje automatický podavač dokumentů na 100 listů A4. Všechny papírové dokumenty lze díky tomu snadno ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 75...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 75...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver (JD120B) Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR20-1x Series • HP MSR30 Series • HP 6600 Router Series • HP 8800 Router Series • HP MSR50 Series • HP 3600 EI Switch Series • HP 3610 Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP WX3000 Wireless Switch Series • HP 5810-48G Swi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver

HP X110 100M SFP LC LX Transceiver (JD120B) Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR20-1x Series • HP MSR30 Series • HP 6600 Router Series • HP 8800 Router Series • HP MSR50 Series • HP 3600 EI Switch Series • HP 3610 Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP WX3000 Wireless Switch Series • HP 5810-48G Swi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4210G Switch Series • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500 Switch Series • HP 5...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4210G Switch Series • HP 4510G Switch Series • HP 10500 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 7500 Switch Series • HP 5...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.8 W Power consumption maximum: 1.0 W Maximu...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP CarePack - Oprava výměnou následující pracovní den, 3 roky (U4937E)

HP CarePack - Oprava výměnou následující pracovní den, 3 roky, HP CarePack typu Next Business Day Exchange - Oprava výměnou následující pracovní den., • Určeno pro skenery HP Scanjet Enterprise 7500

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP CarePack - Pozáruční oprava výměnou následující pracovní den, 1 rok (UV257PE)

HP CarePack - Pozáruční oprava výměnou následující pracovní den, 1 rok, HP CarePack typu Next Business Day Exchange - Oprava výměnou následující pracovní den., Post Warranty Service - pozáruční servis, • Určeno pro skenery HP Scanjet Enterprise 7500

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775DN - CC522A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 3v1 (tiskárna, kopírka a skener), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB paměti, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775F - CC523A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z+ - CF304A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775Z - CC524A

Profesionální multifunkční barevná tiskárna s laserovým tiskem až do A3 formátu, provedení 4v1 (tiskárna, kopírka, skener a fax), rychlost tisku až 30stránek za minutu černobíle/barevně, tisk první stránky do 10,5s, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, doporučené měsíční vytížení 2500-7500 stránek (max. 120 000stránek), automatický oboustranný tisk, 800MHz procesor + 1536MB pam...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025N (A4, 35ppm, 1200dpi, USB, Ethernet)

HP Color LaserJet Enterprise CP4025n -Tiskový systém:Barevný -Techologie tisku: laser -Rozlišení - černé normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rozlišení - barevné normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 35 -Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]: 35 -Tisk první strany po [sec.]: 9,5 -Podporované operační systémy: MAC OS, Linux, W...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HP Color LaserJet Enterprise CP4025DN (A4, 35ppm, 1200dpi, USB, Ethernet, Duplex)

HP Color LaserJet Enterprise CP4025dn -Tiskový systém:Barevný -Techologie tisku: laser -Rozlišení - černé normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rozlišení - barevné normální [pixelů]: 1200 x 1200 -Rychlost černého tisku - normální [stran/min]: 35 -Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]: 35 -Tisk první strany po [sec.]: 9,5 -Podporované operační systémy: MAC OS, Linux, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Pro vyhledávací frázi Hp enterprise 7500 jsme na našem vyhledávači našli 20 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Hp enterprise 7500 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!