Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp switch sfp gigabit modul

Nalezeno 175 produktů

HP 2920-24G

Porty USB: Ano Počet portů RJ-45: 20 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP řady 2920 jsou...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová dél...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gig...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 1420-24G-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 + 2 x 1 Gigabit/10 Gigabit SFP+ (JH018A#ABB)

HP 1420-24G-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 + 2 x 1 Gigabit/10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (J9854A#ABB)

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP - J9776A#ABB

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)<br>Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Rfrbd Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (J9854AR#ABB)

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Rfrbd Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48G-PoE+ Switch, 48×100/1000 POE, 4×SFP - J9772A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24×100/1000 POE, 4×SFP - J9773A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48 Switch, 24×100,2×1000, 2×SFP - J9781A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 65 dnů
Více informací

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24×100 POE, 2×1000, 2×SFP - J9779A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Support...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps po...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48G Switch

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor ARM9E @ 800 M...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000

DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000

DN81000 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex LC connector • Hot pluggable • TTL Signal detect indicator [ENG] SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode L...

Doprava: 130 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver - HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Electrical characteristics: Power consumption typical: 0.8 W Power consumption ma...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 24G Switch - HPE 1920 24G Switch

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let!

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 8G Switch - HPE 1920 8G Switch

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let!

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver - HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Physical characteristics: Transceiver form factor: SFP Electr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver - HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode). Ports: 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX) Duplex: full only Cable type: Either single mode or multimode 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cla...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 48G Switch - HPE 1920 48G Switch

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let!

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 16G Switch - HPE 1920 16G Switch

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let!

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module - JD368B

Expanzivní modul 2-port 10GbE SFP+ Module kompatibilní s přepínači HP 5500 HI Switch Series, HP 5830 Switch Series, HP 5120 EI Switch Series, HP 5500 EI Switch Series, HP 5500 SI Switch Series, HP 4800G Switch Series, HP 4500G Switch Series, HP 4210G Switch Series a HP 4510G Switch Series.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Electrical characteristi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8 Switch - Aruba 2530 8 Switch

J9783A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 10/100 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az a Id...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48G Switch - Aruba 2530 48G Switch

J9775A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24 PoE+ Switch - Aruba 2530 24 PoE+ Switch

J9779A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual s...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24 Switch - Aruba 2530 24 Switch

J9782A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Še...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24G Switch - Aruba 2530 24G Switch

J9776A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48G PoE+ Switch - Aruba 2530 48G PoE+ Switch

J9772A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP ad...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24G PoE+ Switch - Aruba 2530 24G PoE+ Switch

J9773A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP ad...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48 PoE+ Switch - Aruba 2530 48 PoE+ Switch

J9778A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual st...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8G PoE+ Switch - Aruba 2530 8G PoE+ Switch

J9774A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 67W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP addre...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+ Switch (J9773A)

HP 2530-24G-PoE+ Switch, Počet portů - 24x RJ-45 - 10/100/1000 Mbit/s, 4x Gigabit Ethernet SFP, Paměťový buffer - 1,5 MB (dynamicky pridělovaná), Kapacita přepínání - 56 Gbit/s, Propustnost - 41,6 milionů paketů/s

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8 PoE+ Switch - Aruba 2530 8 PoE+ Switch

J9780A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 10/100 PoE RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 67W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8G Switch - Aruba 2530 8G Switch

J9777A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az a ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2920 48G POE+ Switch - Aruba 2920 48G POE+ Switch

J9729A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 44x (PoE+) + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 370W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - Stohovací modul: Podpo...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2920 24G Switch - Aruba 2920 24G Switch

J9726A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 20x + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - Stohovací modul: Podporuje stohování až 4 switchů. - Flexibilní 10 Gb konektivita (SFP+ a...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2920 48G Switch - Aruba 2920 48G Switch

J9728A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 44x + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - Stohovací modul: Podporuje stohování až 4 switchů. - Flexibilní 10 Gb konektivita (SFP+ a...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Support...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch - JG920A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps po...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48G Switch - J9775A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 24G PoE+ (180W) Switch - HPE 1920 24G PoE+ (180W) Switch

JG925A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 8G PoE+ (65W) Switch - HPE 1920 8G PoE+ (65W) Switch

JG921A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 65 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživot...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací
1 2 3

Pro vyhledávací frázi Hp switch sfp gigabit modul jsme na našem vyhledávači našli 175 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Hp switch sfp gigabit modul trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!