Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrnky na cappuccino

Nalezeno 4 produkty

Ritzenhoff&Breker Hrnky Paco modrá, 4 ks

Jedinečný design hrníčků z řady Paco je inspirovaný tradičním asijským porcelánem. Hrnky mají objem 180 ml, který je ideální na odpolední čaj, lahodnou čokoládu či nadýchané cappuccino.

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Koziol AROMA cappuccino Černá

Koziol AROMA cappuccino Černá nakupujte v sekci Sklenice a hrnky. Další Stolování značky Koziol nakupujte výhodně na lypo.cz. Šálek na cappuccino Koziol AROMA je veselý společník do Vaší domácnosti. Porcelánový šálek je vybaven izolačním kroužkem, díky němuž si nespálíte prsty.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Šálek na cappuccino AROMA 0,1 l zelený Hořčicová

Šálek na cappuccino AROMA 0,1 l zelený Hořčicová hořčicová nakupujte v sekci Sklenice a hrnky. Další Stolování značky Koziol nakupujte výhodně na lypo.cz. Šálek na cappuccino Koziol AROMA je veselý společník do Vaší domácnosti. Porcelánový šálek je vybaven izolačním kroužkem, díky němuž si nespálíte prsty.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Šálek na cappuccino AROMA 0,1 l malinový Malinová

Šálek na cappuccino AROMA 0,1 l malinový Malinová Malinová nakupujte v sekci Sklenice a hrnky. Další Stolování značky Koziol nakupujte výhodně na lypo.cz. Šálek na cappuccino Koziol AROMA je veselý společník do Vaší domácnosti. Porcelánový šálek je vybaven izolačním kroužkem, díky němuž si nespálíte prsty.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací