Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibalgin krem

Nalezeno 42 produktů

Ibalgin krém (50g) Krém

Strana 1 (celkem 4) Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls3106/2006 Příbalová informace informace pro uživatele IBALGIN KRÉM (Ibuprofenum) Krém Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Ibalgin krém musíte užívat pečlivě podle n...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Zentiva Ibalgin krém (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155052 Výrobce: Zentiva k. s., Praha, Česká republika Tato příbalová informace byla naposledy schválena: 2.2.2011

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ibalgin Duo Effect (50g) Krém

1Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn.sukls44607/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE IBALGIN DUO EFFECT krém (Ibuprofenum, Heparinoidum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Ibalgin Duo Effect musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ibalgin Krém 50g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Krém 100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém 50g

Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání krému je ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém 100g

Tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému nebo 2,5 g v 50 g krému (tj. 5%) Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vyšších mastných kyselin, karbomer , trolamin, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, čištěná voda Indikač...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Ibalgin krém 100g

Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristika Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání krému je ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém 50 g

Protizánětlivý krém, pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 28 dnů
Více informací

IBALGIN krém 100g

Potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok. Léčí poúrazové stavy a následky sportovních úrazů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

IBALGIN KREM CREME 50 GR

pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

IBALGIN KRÉM 1X50GM/2.5GM

pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm crm 1x100gm

Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Ibalgin krém potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových zánětlivých a degenerativních stavů pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Ibalgin krém potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových zánětlivých a degenerativních stavů pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Léčivý přípravek Ibalgin krém potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Léčivý přípravek Ibalgin krém potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm. 1x50gm

Potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok. Léčí poúrazové stavy a následky sportovních úrazů. Léčivý přípravek - čtěte pozorně příbalovou informaci. Příbalová informace informace pro uživatele IBALGIN KRÉM (Ibuprofenum) Krém Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přest...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin krém drm.crm 1x100g

Potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok. Léčí poúrazové stavy a následky sportovních úrazů. Léčivý přípravek - čtěte pozorně příbalovou informaci. Příbalová informace informace pro uživatele IBALGIN KRÉM (Ibuprofenum) Krém Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přest...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

IBALGIN KRÉM DRM.CRM 1X100G

Tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest  Složení Ibuprofenum 1,5 g ve 30 g krému nebo 2,5 g v 50 g krému (tj. 5%) Krémový základ: Čípkový základ W 35, střední nasycené triacylglyceroly, cetylstearylalkohol, ethoxylované alkoholy C12 - C16, monoglyceridy nasycených vy&scaro...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect krém 100g

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid.Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect krém 50g

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid.Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect krém 50g

1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN DUO EFFECT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect krém 100g

1. CO JE PŘÍPRAVEK IBALGIN DUO EFFECT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Při místním podání potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný pro léčení místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

IBALGIN DUO EFFECT Krém 50g

Tlumí bolest a zánět, odstraňuje otoky. Léčí poúrazové stavy, včetně krevních podlitin.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 28 dnů
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Ibalgin Duo Effect krém je určen k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů, či k léčbě bolesti zad.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x50gm

Ibalgin Duo Effect krém je určen k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů, či k léčbě bolesti zad.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x50gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x50gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x50gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k léčbě bolesti zad. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x100gm

Tlumí bolest a zánět, odstraňuje poúrazové otoky končetin, léčí poúrazové stavy včetně krevních podlitin. Léčivý přípravek - čtěte pozorně příbalovou informaci. PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE  IBALGIN DUO EFFECT krém  (Ibuprofenum, Heparinoidum S)  Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Duo Effect drm.crm. 1x50gm

Tlumí bolest a zánět, odstraňuje poúrazové otoky končetin, léčí poúrazové stavy včetně krevních podlitin. Léčivý přípravek - čtěte pozorně příbalovou informaci. PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE  IBALGIN DUO EFFECT krém  (Ibuprofenum, Heparinoidum S)  Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Ibalgin krem jsme na našem vyhledávači našli 42 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Ibalgin krem trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!