Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel opticky 1 5 m

Nalezeno 300 produktů

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Mindok 50 optických iluzí

Nic není takové, jaké se to na první pohled jeví!! Už jste si někdy všimli, že se Měsíc na horizontu zdá mnohem větší než později na noční obloze? Možná že jste se vždycky chtěli dozvědět, jaké optické iluze se skrývají za klamným obrazem fata morgány? Nebo jste se někdy chtěli dozvědět, jaké triky používají kouzelníci, kde se berou na podiu duchové nebo kam mizí různé v...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M)

Produkt Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M) za nejnižší cenu na trhu.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m (CC-OPT-10M)

Gembird Kabel optický TosLink, 10m Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 2 m

UTP kabel drát Cat-5e, 4 pár, 100m, PVC - instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - cat.5e - 24 AWG - 100 m BOX - barva šedá

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 5 m

Venkovní kabel UTP nestíněný Cat5e černý, chráněn proti UV záření, proti extrémním teplotám: -40 až + 70 °C Balen v praktické krabici

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Síťový UTP kabel cat.5 1m

Propojovací kabel pro počítačovou síť. Kabel: 8žil - lanko, nestíněný, 24AWG, izolace HDPE, vnější obal PVC Konektory: 2x RJ45M Impedance: 100 Šířka pásma: kategorie 5e - 100MHz Délka: 1m Barva: šedá světlá Použití pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM VF kabel 5m

Nízkoútlumový stíněný koaxiální kabel RLA - 10l o délce 5m. Je určen pro připojení WiFi antén k aktivním prvkům sítě( pro připojení k bezdrátové síťové kartě či k přístupovému budu je obvykle třeba kabelová redukce pro reversní SMA konektor), zaručuje přenos vysokofrekvenčních signálů kolem 2,4 GHz. Kabel je osazen šroubovacími konektory typu N- Male/ N- Female. Odolný pl...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Síťový UTP kabel cat.5 10m

Propojovací kabel pro počítačovou síť. Kabel: 8žil - lanko, nestíněný, 24AWG, izolace HDPE, vnější obal PVC Konektory: 2x RJ45M Impedance: 100 Šířka pásma: kategorie 5e - 100MHz Délka: 10m Barva: šedá světlá Použití pro propojení patchpanel - přepínač, nebo PC - přepínač

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Datový kabel Nokia CA-101

Datový kabel Nokia CA-101 nabízí vysokorychlostní přenos dat pomocí USB 2.0. Díky datovému kabelu Nokia CA-101 můžete též svůj mobilní telefon bezproblému nabíjet, samozřejmě pokud mobilní telefon tuto funkci podporuje.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Belkin Kabel Patch CAT5E, 1m

Délka kabelu (m): 1 Typ kabelu: UTP kabel Použití kabelu: herní konzole; PC; satelit; televizor; tiskárna • Otestováno pro frekvenci 100 Mhz • Splňuje aktuální specifikace Cat5e • Typ připojení s ochrannými výlisky • ideální pro použití v 10 Base-T, 100 Base-T a 1000 Base-T sítí • 50 mikronové pozlacené kontakty pro bezchybné přenosy • doživotní záruka • tv...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM CB 500 Kabel koaxiální 100m

Kabel s pěnovým dielektrikem a dvojitým stíněním. Vnější průměr 5,0 mm. Použití: účastnické přívody kabelových rozvodů sekundární rozvody KTV prodejní obal: 100 m, cívk&

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Scart - 6x Cinch Kabel 1,5m

Kabel Scart - 6x Cinch ( Audio - Video / In - Out ) 1,5 m

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM CB 100 F Kabel koaxiální

Kvalitní koaxiální kabel. Vnitřní vodič: 1,0 mm Cu Dielektrikum: 4,6 FPE Stínění: fólie - 1x Al vodiče - CuSn 48x0,12 pokrytí - 38% Vnější plast: 6,5mm (+-0,2) Materiál: PVC Barva: bílá

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ehmann, 12 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva:...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - (PP12-5M)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - černý Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8Cplugs, 2xRJ45

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Belkin Kabel Patch CAT5E, 15m

Délka kabelu (m): 15 Typ kabelu: UTP kabel Použití kabelu: herní konzole; PC; satelit; televizor; tiskárna * snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. • Perfektní v kombinaci s 10 a 100 Base-T, a dokonce i 1000 Base-T sítí. • 50 micron pozlacené konektory pro einsure čistý a jasný přenos. • Premium Aretovací typu lití na ochranu ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

GRUNDFOS SQ 2-55

GRUNDFOS AKCE 2012Článkové ponorné čerpadlo o průměru 3 palce určené k zásobování domácností vodou, přečerpávání kapalin z nádrží, závlahové účely a aplikace spojené s ochranou životního prostředí.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ehmann, 6 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva:...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ehmann, 8 zásuvek 1,5m kabel

Kvalitní zásuvková lišta s odolnou hliníkovou konstrukcí je ideální pro profesionální použití. Velké rozestupy (64 mm) a uspořádání zásuvek v úhlu 90° jsou vhodné zejména pro úhlové zástrčky, spínací hodiny a velké síťové adaptéry. Plastové krytky na všech stranách umožňují jednoduché připevnění na stěnu nebo podlahu. Technické parametry* Délka kabelu: 1.5 m * Barva:...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Háček na kabelku

Konec pokládání kabelek na klín nebo snad dokonce na špinavou zem! Pro všechny ženy nebo mladé slečny, které denně řeší stejný problém, kam odložit kabelku nabízíme skvělé řešení! Od pradávna platí, že čím je řešení jednodušší, tím je i efektnější. Proto nepřehlédněte tento náš originální háček na kabelku, který Vám ušetří mnoho nepříjemností. Stačí z kapsy vytáhnout tent...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HAGEN Kabelka DS Love Me (104-5728)

Přepravní kabelka se zajímavým designem. Velikost: 41 x 20 x 31 cm. Kabelka DS Love Me černá (104-5728) * Typ výrobku: tašky

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Digitus mini HDMI kabel, 2 m

HDMI C mini (19pinový) konektor na HDMI A (19pinový) konektor, barva černá, pozlacené kontakty. Délka 2 m. Podpora HDMI 1.3.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - PP12-5M (PP12-5M)

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - PP12-5M Eth Patch kabel c5e UTP 5m - PP12-5M

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Versace Jeans kabelka

Dámská kabelka Versace Jeans v modré barvě. Kód produktu: bba3_76384234. 3 vnitřní kapsy, logo značky, zapínání na zip. Rozměry: 36*29*12 cm.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny
1 2 3 4 5

Pro vyhledávací frázi Kabel opticky 1 5 m jsme na našem vyhledávači našli 300 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Kabel opticky 1 5 m trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!