Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konektor sc

Nalezeno 309 produktů

Sencor SAV 135-010

SENCOR SAV 135-010 PLOCHÝ KABEL SCART21p MM PG * SCART konektor - SCART konektor * 21-pin. * pozlacený * plochý kabel * délka: 1m

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SAV 113-050

* Délka kabelu: 5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-050

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SAV 113-008

* Délka kabelu: 0,8 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 0,8m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-008

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Sencor SAV 113-015

* Délka kabelu: 1,5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 1,5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-015

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Schulte Elektrotechnik, 3 zásuvky

K montáži do dvojité zdi či do stěny o tloušce od 5 do 38 mm. Ideální pro stoly, pracovní desky, nábytek nebo pro dvojité zdi. Montáž se provádí zepředu pomocí 4 svorek. Vše je následně přikryto ochranným krytem. Pouzdro z hliníku. Technické specifikace* Instalační rozměry: (d x v x h) 220 x 62 x 51 mm Technické parametry* Délka kabelu: 3 m * Barva: Hliník · černá ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Optický konektor SC Hot Melt 3M 6300

Optický konektor SC HotMelt 3M 6300 Multimode Optické konektory série Hot Melt jsou předem naplněné speciálním lepidlem. Na rozdíl od epoxidových konektorů nabízejí možnost opakovanéhé úpravy vlákna v případě špatného zalomení. Znovuohřátí konektorů umožní dodatečné vysunutí vlákna a jeho konečné zaleštění. Tímto procesem zcela odpadá zmet...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Pigtail 50/125, konektor SC, OM3, 1m

SC pigtail 50/125, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail 50/125, konektor SC, OM3, 1m

SC pigtail 50/125, 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

BNC-SC konektor

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Optický konektor SC Hot Melt 3M 8300 SM

Optický konektor SC HotMelt 3M 8300 Singlemode Optické konektory série Hot Melt jsou předem naplněné speciálním lepidlem. Na rozdíl od epoxidových konektorů nabízejí možnost opakovanéhé úpravy vlákna v případě špatného zalomení. Znovuohřátí konektorů umožní dodatečné vysunutí vlákna a jeho konečné zaleštění. Tímto procesem zcela odpadá zmetkovit...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-MC100CM Převodník 10/100TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-MC200CM Převodník 1000/1000TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobř...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-MC210CS Převodník 1000/1000TX konektor SC, singlemode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Solární konektor SC 1,2 m x 4,0 m – plocha 4,8 m2

Ekol. řešení ohřevu vody-speciálně upravený polymer,odolný slun. žáru, mrazu, extrém. znečištění ovzduší i oxidaci

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Solární konektor SC 1,2 m x 2,4 m – plocha 2,88 m2

Ekol. řešení ohřevu vody-speciálně upravený polymer,odolný slun. žáru, mrazu, extrém. znečištění ovzduší i oxidaci

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Solární konektor SC 1,2 m x 2 m – plocha 2,4 m2

Ekol. řešení ohřevu vody-speciálně upravený polymer,odolný slun. žáru, mrazu, extrém. znečištění ovzduší i oxidaci

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM

Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC. Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délk

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm dé

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délk

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm dé

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délka: 1m

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délka: 2m

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 1m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm délk

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pigtail optický SC 9/125 2m 2mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 2mm dé

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC295EG W - SC HC295EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 65 dnů
Více informací

Panasonic SC HC295EG K - SC HC295EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 65 dnů
Více informací

Panasonic SC HC395EG S - SC HC395EG S

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC395EG K - SC HC395EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC395EG W - SC HC395EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 2m SM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 1m SM

Optický patch kabel simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor:...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 1m SM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Falcon Eyes SC-6350

Falcon Eyes SC-6350 synchronizační kabel 5 m (6,3) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 5m > Konektor: Jack 6,3mm

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

Falcon Eyes SC-3550

Falcon Eyes SC-3550 synchronizační kabel 3 m (3,5) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 3m > Konektor: Jack 3,5mm

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC 1227

Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: omyvatelný; vyjímatelný

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC-ET10D01

Rychlovarná konvice thermo pot, výkon 750W, s objem 3.5l, tlačítko opakovaného uvedení do varu, funkce udržení teploty, vodoznak, skryté topné těleso, bezpečnostní středový konektor STRIX, otočná základna o 360°, tělo z nerezové oceli

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC-EK21S04

Rychlovarná konvice Scarlett SC 021 o objemu 1,7l. Skryté topné těleso, tlačítko pro otevření komfortního víčka, středový konektor – bezdrátová základna, možnost otočení o 360°, vyjímatelný filtr pro snadné čištění, vodoznak, bezpečnostní komfortní víčko, automatické vypínání a ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí.

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC - 229

Kupte si! Rychlovarná konvice Scarlett SC - 229 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRI-SC-229 - Rychlovarná elegantní konvice Scarlett SC - 229 příkon 1850 - 2200 W max. objem vody 1.8 l indikátor zapnutí skryté topné těleso tlačítko pro otevření víčka středový konektor – možnost otočení o 360° vyjímatelný FILTR pro ...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

SCARLETT SC 229

Objem (l): 1.7 Příkon (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Filtr: vyjímatelný odvápňovací Cestovní: NE Výklopné víko: bezpečnostní Materiál: plast Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva * Rychlovarná elegantní konvice * příkon 2200 W * max. objem vo...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC 024

Keramická rychlovarná konvice Scarlett SC 024 se může pochlubit regulací teploty, díky které snadno přípravíte lahodnou kávu i chutné čaje. Je vyvedena v netradičním designu - černý potisk na bílé těle budí dojem ručně malovaných květů. Může se tak stát originálním doplňkem do vaší kuchyně. Konvice nabízí objem 1,3 l. Nechybí ani skryté topné těleso či středový konektor, ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC-EK27G99

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC-EK27G99 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSCEK27G99 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: v...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC 1227

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC 1227 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSC1227 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: omyvate...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC 024

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC 024 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSC024 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.3 Příkon rychlovarné konvice (W): 1500 Ukazatel množství vody: NE Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: nemá Cesto...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC 224

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC 224 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSC224 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: omyvateln...

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Scarlett SC 224 černá

Objem (l): 1.7 Příkon (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Filtr: omyvatelný; vyjímatelný odvápňovací Cestovní: NE Výklopné víko: bezpečnostní Materiál: plast/sklo Provedení výrobku: černá barva, sklo * rychlovarná konvice z tvrzeného skla * max. objem v...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC 024

Keramická rychlovarná konvice Keramická rychlovarná konvice o objemu 1,3 litru. Vysoce kvalitní keramické pouzdro. Indikátor zapnutí. Skryté topné těleso. Středový konektor, možnost otáčení o 360°C pro snadnou manipulaci. Bezpečnostní komfortní víčko. Automatické vypnutí. Ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí. Barva bílá. max...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Scarlett SC 024

Keramická rychlovarná konviceKeramická rychlovarná konvice o objemu 1,3 litru. Vysoce kvalitní keramické pouzdro. Indikátor zapnutí. Skryté topné těleso. Středový konektor, možnost otáčení o 360°C pro snadnou manipulaci. Bezpečnostní komfortní víčko. Automatické vypnutí. Ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí. Barva bílá.* max. objem vo...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Panasonic SC-MAX4000EK

Minisystém CD/MP3 přehrávač, 30cm Super Woofer, 2x USB, 3.5 mm jack, MIC 6.3 mm konektor, Bluetooth, NFC, AIRQUAKE BASS, ekvalizér, karaoke, Triple zesilovač, aplikace MAX Juke, Efekt MAX DJ, RMS 2400W, černá Našlapaný minisystém Panasonic SC-MAX4000EK je nutnost pro všechny, kdo se vyžívají v pořádání večírků. Jeho mohutné tělo skrývá ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Scarlett SC-EK27G99

Rychlovarná konvice z tvrzeného skla, objem 1.7l, max. výkon 1850 - 2200W, posvíceno neon modrým kontrolním světlem, středový konektor – bezdrátová základna, ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí  Rychlovarná konvice značky Scarlett splňuje vše, co od moderního kuchyňského spotřebiče očekáváte a díky svému designu se navíc stane ozdobo...

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC395EG S

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC395EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Panasonic SC HC395EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

PIANONOVA SC 10M

Úzké digitální piano s kladívkovou mechanikou Graded Hammer-Action a klaviaturou s 88 klávesami<br><p>Digitální piano s kladívkovou Graded Hammer-Action mechanikou a klaviaturou s 88 klávesami. </p> <p>15&nbsp;zvuků ovládaných pomocí pěti quick select tlačítek a jednoho variabilního tlačítka.&nbsp;Setup obsahuje funkce Tuning, Octave, T...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

RICOH Theta SC béžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

RICOH Theta SC bílý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

RICOH Theta SC modrý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

RICOH Theta SC růžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací
1 2 3 4 5 6

Pro vyhledávací frázi Konektor sc jsme na našem vyhledávači našli 309 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Konektor sc trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!