Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krokusy cibule

Nalezeno 4 produkty

Krokus Grand Maitre - holandské cibuloviny - 3 ks

Cibule krokusů o velikosti 7/8 kvetou fialovou - levandulovou barvou. Krokusy rostou do max. výšky kolem 10 cm, proto jim nevadí ani silný vítr. Kvetou od března do května.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Krokus Miss Vain - holandské cibuloviny - 3 ks

Cibule o velikosti 5/7 - jedná se o odrůdu kvetoucí v březnu bílé barvy. Často je tato odrůda přezdívaná jako Posel jara. Krokusy rostou max. do výšky 10 cm, na pěstování jsou velmi nenáročné.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Krokus Ruby giant - holandské cibuloviny - 3 ks

Cibule o velikosti 6/7 Ruby Giant kvete fialovými květy od února do března. Co se týče péče, jsou krokusy velmi nenáročné. Daří se jim jak pod velkými stromy ve stínu tak i na polostínu třeba ve skalce. Nerostou příliš vysoko, max 10 cm, proto jim nevadí ani silný vítr.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

AGRO Kapalné hnojivo pro cibuloviny 1l

AGRO Kapalné hnojivo pro cibuloviny 1l Agro CIBULOVINY je kapalné hnojivo vhodné pro užitkové cibuloviny (např. cibule, česnek, apod.), okrasné cibuloviny a hlíznaté rostliny (např. mečíky, tulipány, narcisy, lilie, dřepčíky, okrasné česneky, hyacinty, krokusy, jiřiny, apod.) Hnojivo obsahuje síru, která podpoří tvorbu silic pro pikantnější a výraznější chuť cibulovin. S...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací