Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepenka ipa

Podobné fráze:

ipa lepenka | lepenka ipa a 400 h 
Nalezeno 4 produkty

Gutta Guttabit Glass 35 asfaltový pás 1x10 m

Gutta Guttabit Glass 35 asfaltový pás 1x10 m s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou - posypem. Stejné využití jako lepenka IPA pro izolaci podzemních částí budov, hydroizolační podkladní vrstva střech, provizorní krytina.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Gutta Guttabit V60 S30 asfaltový pás 1x10 m

Gutta Guttabit V60 S30 asfaltový pás 1x10 m - lepenka IPA je oxidovaný asfalt s vložkou ze skleněné rohože 60g/m2 a povrchovou úpravou. Využítí pásu Guttabit V60 S30 jako krytina pro nenáročné stavby, izolace proti zemní vlhkosti.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Gutta Guttabit V60 S35 asfaltový pás 1x10 m

Gutta Guttabit V60 S35 - lepenka IPA - s vložkou ze skleněné rohože a vrchním jemnozrnným posypem. Nejčastěji používaný asfaltový pás ve stavebnictví jako izolace proti zemní vlhkosti a hydroizolacích střech, vhodná jako povlaková krytina pro nenáročné stavby.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

Kittfort Renolast na střechy 3kg

Asfalto-izolační reflexní nátěrová hmota. Použití: Na povrchovou úpravu plochých střech, kde byl použit plech, ipa, dřevo, beton a také střešní a izolační lepenky. Nanáší se na dokonale očitěný a suchý podklad, který není opatřen základním nátěrem (asfalfová lepenka, beton), nebo na vhodný základní nebo vrchní nátěr (plech). Vícekrát opakovaný tenký nátěr je účinější než ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací