Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg 15lc1rb

Nalezeno 6 produktů

LG 27MB85R

Monitor LG 27MB85R-B s IPS obrazovkou Získejte monitor s ergonomickým designem, IPS obrazovkou a výbornou konektivitou pro práci a zábavu. Monitor LG 27MB85R-B může být skvělou volbou pro multimediální zábavu - sledování filmů, hraní her a prohlížení fotek nebo práci. Díky IPS panelu získáte zářivé barvy s přirozenou reprodukcí a širší pozorovací úhly. Uvítáte též podpor...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

LG 19MB15T

Popis produktu Monitor LG 19MB15T s dotykovým panelem poskytuje flexibilitu a široké možnosti použití. Používá IPS (In plane switching) panel dodávající široké pozorovací úhly a reálný obraz. Je ideální pro použití v prostředí Windows 8, v podnikové sféře či státních institucích. LG 19MB15T má úhlopříčku obrazovky 19" v klasickém poměru stran a doporučené a současně fyzi...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

LG 60UH6157

Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 60"/151 cm. SMART TV + operační systém WebOS 3.0. Technologie HDR Pro, 3D ColorMapping, Ultra Surround. Frekvence 1200/100 Hz. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A+. Funkce úspora energie, metalický design, Ultra Slim provedení.

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

REEBOK Tenisky

REEBOK Muž Tenisky Kolekce: CHINCARA Barva (y): bílá - modrá Složení: kůže - Textilní Značka logo, Self-tie uzavření

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Pro vyhledávací frázi Lg 15lc1rb jsme na našem vyhledávači našli 6 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Lg 15lc1rb trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!