Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg ch10ls20

Nalezeno 6 produktů

Intel Xeon E5-2620 v4 (BX80660E52620V4)

Extrémně výkonný procesor Intel Xeon E5-2620 v4: Procesor 8-Core, 2.10GHz (85W), Turboboost 3.0GHz, HT, 20MB L3 cache, socket 2011-3, 14nm, Broadwell. Procesor dodáván bez chladiče. Procesor Intel Xeon E5-2620 v4 je určený především pro servery, ale využít ho lze i na klasických počítačových stanicích. Procesor má 8 jader, čipy Broadwell-EP a je vyroben s těmi nejnověj...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2609v2 (BX80635E52609V2)

Výkonný serverový procesor postavený na architektuře Ivy Bridge-EP, čtveřice fyzických jader, socket LGA2011, frekvence 2.50 GHz, 10MB Cache L3, 6.40 GT/s Intel QPI, 22nm výrobní proces, čtyřkanálový paměťový řadič DDR3 až 1333 MHz, podpora PCI-Express 3.0, VT-x, instrukční sada AVX, TDP 80 W. Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2660 v3 (BX80644E52660V3)

Třetí řada procesorů pro servery, procesor Intel Xeon E5-2660v3 z rodiny Haswell, zvládne nepřetržitou a maximální zátěž, permanentní chod, deset fyzických jader, podpora HyperThreading (20 vláken), socket LGA2011-v3, frekvence 2.6 GHz, frekvence v Turbo režimu 3.3 GHz, 25MB cache, 22nm výrobní proces, integrovaný DDR4 paměťový řadič (max. 2133MHz), TDP 105 W, box provede...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2650 v3 (BX80644E52650V3)

Třetí řada procesorů pro servery, procesor Intel Xeon E5-2650v3 z rodiny Haswell, zvládne nepřetržitou a maximální zátěž, permanentní chod, deset fyzických jader, podpora HyperThreading (20 vláken), socket LGA2011-v3, frekvence 2.3 GHz, frekvence v Turbo režimu 3 GHz, 25MB cache, 22nm výrobní proces, integrovaný DDR4 paměťový řadič (max. 2133MHz), TDP 105 W, box provedení...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Pro vyhledávací frázi Lg ch10ls20 jsme na našem vyhledávači našli 6 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Lg ch10ls20 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!