Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lg ch10ls20

Nalezeno 8 produktů

Intel Xeon E5-2630v2

Popis produktu Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, která přináší především přechod na pokročilejší výrobní proces 22 nm (starší verze 32 nm). Z toho také vyplívá, že se jedná o architekturu známou pod označením Ivy Bridge, v tomto případě Ivy Bridge-EP. Přínosem nové architektury je také podpora rychlejších DDR3 paměťových modulů p...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2609v2

Popis produktu Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, která přináší především přechod na pokročilejší výrobní proces 22 nm (starší verze 32 nm). Z toho také vyplívá, že se jedná o architekturu známou pod označením Ivy Bridge, v tomto případě Ivy Bridge-EP. Přínosem nové architektury je také podpora rychlejších DDR3 paměťových modulů p...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2660v2

Popis produktu Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, která přináší především přechod na pokročilejší výrobní proces 22 nm (starší verze 32 nm). Z toho také vyplívá, že se jedná o architekturu známou pod označením Ivy Bridge, v tomto případě Ivy Bridge-EP. Přínosem nové architektury je také podpora rychlejších DDR3 paměťových modulů p...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2640v2

Popis produktu Intel přichází s inovovanou řadou serverových procesorů Xeon E ve verzi v2, která přináší především přechod na pokročilejší výrobní proces 22 nm (starší verze 32 nm). Z toho také vyplívá, že se jedná o architekturu známou pod označením Ivy Bridge, v tomto případě Ivy Bridge-EP. Přínosem nové architektury je také podpora rychlejších DDR3 paměťových modulů p...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2660v3

Popis produktu Intel Xeon E5-2660v3 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Procesor Intel Xeon E5-2660v3 je dalším členem rodiny procesorů Intel určených primárně pro servery. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA2011-v3. Je konstruovaný pro nep...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Intel Xeon E5-2650v3

Popis produktu Intel Xeon E5-2650v3 Firmu Intel není třeba příliš představovat. Společnost již několik let vyrábí jedny z nejlepších čipových sad a procesorů na trhu vůbec. Procesor Intel Xeon E5-2650v3 je dalším členem rodiny procesorů Intel určených primárně pro servery. Je určen pro základní desky vybavené novým moderním socketem LGA2011-v3. Je konstruovaný pro nep...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Pro vyhledávací frázi Lg ch10ls20 jsme na našem vyhledávači našli 8 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Lg ch10ls20 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!