Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mirvaso drm gel 1x30g

Nalezeno 5 produktů

Dolgit gel (50g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxame...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Dolgit gel (150g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxame...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Flector EP gel (60g) Gel

Informace pro použití, čtěte pozorně ! FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Di...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Flector EP gel (100g) Gel

Informace pro použití, čtěte pozorně ! FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Di...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Olfen (50g) Gel

1/2 Příloha č. 1 ke sdělení sp. zn.sukls179950/2011 Informace pro použití, čtěte pozorně! Olfen, gel (Diclofenacum natricum) Gel Držitel registračního rozhodnutí Mepha Lda., Lagoas Park, Porto Salvo, Portugalsko Výrobce: 1. Medimport, spol. s r.o., Praha, Česká republika 2. Mercklé GmbH, Ulm, Německo (výrobní prostory) sídlo firmy na adrese Mercklé GmbH, Blaubeuren-Weiler...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Mobilat (50g) Gel

1/2 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls2083/2006 Příbalová informace -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ ! Mobilat gel Držitel rozhodnutí o registraci STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Výrobce STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Mobilat Produktions GmbH, Luitpoldstrasse 1, 85276 Pfaffenhofen, Německo Složení Léčivé látky: G...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Zentiva Ibalgin gel (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155051 Výrobce Zentiva, k. s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%) gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristi...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Almiral gel (50g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji bud...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Almiral gel (250g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji bud...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MERZ PHARMACEUTICALS GmbH CONTRACTUBEX

Co obsahuje Váš lék? Alii cepae extractum fluidum (tekutý výtažek z cibule) 10 g ve 100 g gelu, Heparinum natricum 40 mg ve 100 g gelu, Allantoinum 1 g ve 100 g gelu. Další látky obsažené v léku Xantanová klovatina, makrogol 200, kyselina sorbová, perfém Fragrance 231616, metylparaben, čištěná voda. Indikační skupina Dermatologikum. Charakteristika Contractubex gel přízni...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Fenistil drm. gel 1x30g-30mg

Fenistil gel odstraňuje svědění nejrůznějšího původu. Má velmi dobré uplatnění v léčbě reakcí z přecitlivělosti. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Fenistil drm. gel 1x30g/30mg

Fenistil gel odstraňuje svědění nejrůznějšího původu. Má velmi dobré uplatnění v léčbě reakcí z přecitlivělosti. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Fenistil drm. gel 1x30g/30mg

Fenistil gel odstraňuje svědění nejrůznějšího původu. Má velmi dobré uplatnění v léčbě reakcí z přecitlivělosti. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Fenistil drm. gel 1x30g/30mg

Léčivý přípravek Fenistil gel zmírňuje svědění na kůži způsobené alergickou reakcí, při kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin. Fenistil gel účinkuje během několika minut a vyvolává na kůži příjemně chladivý pocit. 

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Mirvaso drm gel 1x30g jsme na našem vyhledávači našli 5 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Mirvaso drm gel 1x30g trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!