Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Model autobusu

Nalezeno 111 produktů

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem. Všude je toho spousta k vidění – lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galerie ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. - s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem - Londýnem. Všude je toho spousta k vidění - lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galerie ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem.

Doprava: 75 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem. Všude je toho spousta k vidění – lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galeri...

Doprava: 89 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Model autobusu, stavebnice Revell 07009 Volkswagen T1 Bus Samba Volkswagen T1 Bus Samba 1:16

Propracovaná vícedílná stavebnice legendárního a oblíbeného autobusu VW T1 Samba Bus, který si i dnes uchovává své nezaměnitelné kouzlo. Detailní stavebnice Stavebnice · Model autobusu, stavebnice Revell 07009 Volkswagen T1 Bus Samba Volkswagen T1 Bus Samba 1:16 od výrobce Revell v kategorii Hobby|Hračky|Plastové modelářství. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Con...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus na setrvačník 1:43 barva: červená

Model městského autobusu

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus 1:70 barva: červený

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus 1:70 barva: žlutý

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus 1:70 barva: bílý

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Praga RND Bus - Brno (1:24)

Model autobusu Praga RND ve verzi městského autobusu Brno

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa B 731.00 (Mega Graphic) - 1:43

Papírový model autobusu Karosa ve verzi MHD od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa B732.40 městský autobus - 1:43

Papírový model autobusu MHD - Karosa B732 DP Praha

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa B741.1908 městský autobus - 1:43

Papírový model autobusu MHD - kloubová Karosa B741 DP Praha.

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Avia Ikarus 553 - červená (1:43)

Jednodušší papírový model autobusu v měřítku 1:43

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Avia Ikarus 553 - modrá (1:43)

Jednodušší papírový model autobusu v měřítku 1:43

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

1956 Garant 30K Omnibus (red/ivory)

Model autobusu 1956 Garant 30K Omnibus (red/ivory)

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa LC 735.00 dálkový autobus - 1:43 (model bez archeologie)

Papírový model autobusu v klasické dálkové verzi v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Kovové model - Autobus zájezdový

Kovový model zájezdového autobusu ve čtyřech barvách – zelená, červená, modrá a žlutá. Velikost 20,5 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ikarus 280.10 ČSAD - 1:43

Papírový model kloubového autobusu ve verzi ČSAD

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

IKARUS 280 ČSAD Polkost (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "ČSAD Polkost", Ep.V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 DP Praha vínový (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Praha" vínový, Ep.IV-V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 DP Praha pruhovaný (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Praha" pruhovaný, Ep.IV-V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 provedení DP Ostrava (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Ostrava", Ep.V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Garant K30 Omnibus (1956) hnědý/slonová kost

Model autobusu Garant K30 Omnibus (1956) v barvách hnědá/slonová kost

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa LC 736.00 dálkový autobus - 1:43

Papírový model autobusu v klasické dálkové verzi v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Ikarus 280.08 - DP Praha - 1:43

Papírový model kloubového autobusu ve verzi DP Praha

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Freightliner FS-65 Americký školní autobus (1:32)

Papírový model amerického školního autobusu. Měřítko 1:32

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Super - US školní autobus, 1:87

Kovový model US školní autobusu. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Kovap Autobus "DB"

Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěného plechu. Délka autobusu je 20 cm Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa C734.00 (Michal Antonický)

Papírový model linkového autobusu Karosa v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Článkový autobus Solaris U18 DP Plzeň linka 30

Model článkového autobusu Solaris U18 "DP Plzeň", ev.č.: 530, linka 30. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Joy City Autobus - model 1:43 (na setrvačník) - Žlutý

Model autobusu se ti bude líbit. Autobus má mechanické otevírání dvěří. Je vyroben z kvalitního plastu a vyrábí se ve 3 barevných provedeních. Autobus není na baterie. Rozměry balení: 14 x 7 x 54 cm Vhodné pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Kovap Autobus na klíček

Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěného plechu. Délka autobusu je 20 cm a je vybaven mechanickým strojkem na klíček. Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus DB

Autobus "DB" Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěn�ho plechu. D�lka autobusu je 20 cm Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující. Měřítko: 1:43

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Monti Systém Stavebnice 31 Gran Canaria-Bus Setra 1:48

Postavte si model autobusu Setra Kässbohrer od značky Monti Systém. Jde to i bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48. Velikou výhodou oproti ostatním modelům je poměrně snadná montáž.

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá, Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Autobusy nabízíme ve 4 různých variantách. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Auta a autíčka - Vystřihovánky pro začátečníky

Tento typ vystřihovánky je určen pro úplné začátečníky. Součástí vystřihovánky je 6 modelů různých typů vozidel. Začínající modelář si může postavit model školního autobusu, sanitky, nákladního auta,

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

SIKU Městský autobus MAN, 1:50

Velmi podrobný model městského autobusu MAN v měřítku 1:50 od značky Siku. Kola autobusu jsou vyrobena z pryže. Dveře autobusu lze otevřít stejně jako kapotu motoru. Autobus má tónovaná okna.

Doprava: zdarma
Dostupnost: neudáno
Více informací

Autobus na klíček

Autobus na klíček Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěn�ho plechu. D�lka autobusu je 20 cm a je vybaven mechanickým strojkem na klíček. Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující. Měřítko: 1:43 Pohon: na klíček

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus na klíček, dop

Autobus na klíček Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěn�ho plechu. D�lka autobusu je 20 cm a je vybaven mechanickým strojkem na klíček. Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující. Měřítko: 1:43 Pohon: na klíček

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Model london bus 1:24

Slepovací model Revell dvoupatrového londýnského autobusu. Balení modelu neobsahuje lepidlo, barvy ani štětce. Vše je možno objednat z naší nabídky příslušenství.

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Super - Školní autobus

Každý mladý školák jistě ocení tuto skvělou napodobeninu školního autobusu! Model je vyroben v měřítku 1:32, je celý z kovu a propracován do nejmenších detailů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Super - Školní autobus

Každý mladý školák jistě ocení tuto skvělou napodobeninu školního autobusu! Model je vyroben v měřítku 1:32, je celý z kovu a propracován do nejmenších detailů.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Super - Školní autobus, měřítko 1:55

Kvalitní kovový SIKU model amerického školního autobusu s otevíracími předními i zadními dveřmi a kapotou. Rozměry: 19,7 x 6,0 x 5,8 cm

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Autobus kovový 18cm kloubový městský 1:64 zpětný nátah 3 barvy

Autobus kovový 18cm kloubový městský 1:64 zpětný nátah 3 barvy, Kovový model autobusu v měřítku 1:64, jezdí na zpětný setrvačník. Autobusy nabízíme ve 3 barevných variantách. Baleno v krabici. Městský linkový city bus.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť ko...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus kovový 18cm kloubový městský 1:64 zpětný nátah 3 barvy

Autobus kovový 18cm kloubový městský 1:64 zpětný nátah 3 barvy, Kovový model autobusu v měřítku 1:64, jezdí na zpětný setrvačník. Autobusy nabízíme ve 3 barevných variantách. Baleno v krabici. Městský linkový city bus.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť ko...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus kovový 18cm kloubový městský 1:64 zpětný nátah 3 barvy

Kovový model autobusu v měřítku 1:64, jezdí na zpětný setrvačník. Autobusy nabízíme ve 3 barevných variantách. Baleno v krabici. Městský linkový city bus.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť ko

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Auta a autíčka - Vystřihovánky pro začátečníky

Tento typ vystřihovánky je určen pro úplné začátečníky. Součástí vystřihovánky je 6 modelů různých typů vozidel. Začínající modelář si může postavit model školního autobusu, sanitky, nákladního auta, osobního auta a další. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Auta a autíčka - Vystřihovánky pro začátečníky

Tento typ vystřihovánky je určen pro úplné začátečníky. Součástí vystřihovánky je 6 modelů různých typů vozidel. Začínající modelář si může postavit model školního autobusu, sanitky, nákladního auta, osobního auta a další. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Pro vyhledávací frázi Model autobusu jsme na našem vyhledávači našli 111 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Model autobusu trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!