Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky prevodnik

Podobné fráze: opticky prevodnik audio 

Nalezeno 245 produktů

TP-LINK MC111CS

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetick...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK MC112CS

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetick...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TRIAX TVQ 04 optický převodník na Quattro

Zařízení pro převod signálu distribuovaného optickým kabelem do běžného pásma pro připojení do multipřepínače, ze kterého je signál veden ke koncovému uživateli. Technické parametry: vstupní frekvence pro H polarizaci: 0.950 - 3.0 GHz vstupní frekvence pro V polarizaci: 3.4 - 5.450 GHz výstupní frekvence pro H pol. nízké pásmo: 950-1950 MHz výstupní frekvence pro H pol...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Optický Most převodník Alpine APF-H100DY

Optický Most převodník Alpine APF-H100DY: Optický MOST převodník pro aktivní audiosystém Canton a DynAudio.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

Optický převodník na RS232/485/422 Advantech, ADAM-4561

V průmyslových aplikacích jsou rozhraní RS422 a RS485 velmi rozšířená. ADAM-4561 mění signály USB do RS232, RS422 a RS485. Optický převodník na RS232/485/422 Advantech, ADAM-4561 od výrobce Advantech v kategorii Součástky|Automatizace|Bezdrátové moduly|Rozhraní ADVANTECH. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Optický převodník na RS232/485/422 Advantech, ADAM-4562

V průmyslových aplikacích jsou rozhraní RS422 a RS485 velmi rozšířená. ADAM-4562 mění USB signály na RS232. Optický převodník na RS232/485/422 Advantech, ADAM-4562 od výrobce Advantech v kategorii Součástky|Automatizace|Bezdrátové moduly|Rozhraní ADVANTECH. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 30 dnů
Více informací

TRENDNET TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ Převodník z 10/100Base-TX (RJ-45 port) na optiku (100Base-FX Multi-Mode MT-RJ), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 2 km. Inteligentní řízení přenosu. Standardy: IEEE802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

TRENDNET TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC Převodník z 10/100Base-TX (RJ-45 port) na optiku (100Base-FX Multi-Mode SC), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 2 km. Inteligentní řízení přenosu. Standardy: IEEE802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

TRENDNET TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST Převodník z 10/100Base-TX (RJ-45 port) na optiku (100Base-FX Multi-Mode ST), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 2 km. Inteligentní řízení přenosu. Standardy: IEEE802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Optický Most převodník Alpine APF-H100ML

Alpine APF-H100ML: rozhraní pro Alpine X800D-ML při použití v automobilu s originálním aktivním audio systémem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Optický Most převodník Alpine APF-H100CY Porsche Cayenne (9PA)

Optický Most převodník Alpine APF-H100CY Porsche Cayenne (9PA): Optický MOST převodník pro aktivní audiosystém Dynaudio.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 1 dnů
Více informací

TRENDNET TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC Gigabit převodník z 1000Base-T (RJ-45 Gigabit port) na optiku (1000Base-SX Multi-Mode SC), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 550m Inteligentní řízení přenosu. Standardy: IEEE 1000Base-TX 1000Base-SX ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

TRENDNET TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC

TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC Převodník z 10/100Base-TX (RJ-45 port) na optiku (100Base-FX Single Mode SC), vhodný pro napojení Vaší metalické sítě na optickou síť s možnou vzdáleností přenosu po optické síti až do vzdálenosti 100 km. Inteligentní řízení přenosu. Standardy: IEEE802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 7 dnů
Více informací

MikroTik S+2332LC10D / Převodník / SFP optický modul / SM / 10km / 10GB (S+2332LC10D)

MikroTik S+2332LC10D / Převodník / SFP optický modul / SM / 10km / 10GB

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink (4040849319655)

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm (S+31DLC10D)

MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F)

goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F)

goobay Převodník z digitálního koaxiálního RCA signálu na optický digitální TOS(F) Převádí digitální koaxiální signál (coaxial SPDIF) s konektorem RCA(cinch) na optický digitální signál (Toslink) Včetně napájecího zdroje. - vstup: 1x digitální koaxiální (SPDIF) RCA konektor (cinch) samice - výstup: 1x digitální optický TOS samice - včetně napájecího 230V AC - 9V DC 100...

Doprava: 130 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink - kjtosred05

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink Převádí analogový stereo signál 2x CINCH na digitální signál (coaxial SPDIF ) a optický ( Toslink ) Vstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Výstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Podporuje nekompresované 2-kanály LPCM (Linear Pulse Code Modulation) digitalní audio výstup. Podporuje výstupní samplova...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink

Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink Převádí analogový stereo signál 2x CINCH na digitální signál (coaxial SPDIF ) a optický ( Toslink ) Vstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Výstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Podporuje nekompresované 2-kanály LPCM (Linear Pulse Code Modulation) digitalní audio výstup. Podporuje výstupní samplova...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

PremiumCord goobay Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink

goobay Převodník z analogového signálu 2xCINCH na digitální SPDIF a optický Toslink - Převádí analogový stereo signál 2x CINCH na digitální signál (coaxial SPDIF ) a optický ( Toslink ) - Vstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) - Výstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink - Podporuje nekompresované 2-kanály LPCM (Linear Pulse Code Modulation) digitalní audio výstup. - Podporuje ...

Doprava: 130 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník Mikrotik S+31DLC10D SFP+ optický modul, SM,10km, 10G, 1310nm

S+31DLC10D je 10G singlemode SFP+ transceiver s LC konektory, vlnovou délkou 1310nm, dosahem až 10 km. Parametry: Typ modulu SFP+ Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 10G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 1310nm Délka trasy S+31DLC10D je 10G singlemode SFP+ transceiver s LC konektory, vlnovou délkou 1310nm, dosahem až 10 km. Parametry: Typ modulu SF...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Převodník RCA - toslink

Konvertor převádí CINCH (koaxiální) digitální vstup do výstupu Toslink (optický). Vhodný pro připojení DVD přehrávače nebo zvukové karty s koaxiálním digitálním výstupem do zesilovače nebo MD rekordéru s optickým vstupem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník Mikrotik S+2332LC10D SFP optický modul, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Parametry: Typ modulu SFP+ Výstup Optický Typ vidu Sin Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Digitální audio převodník SpeaKa, Toslink ? Koax 1285735

Digitální audio převodník SpeaKa, Toslink ? Koax - dokáže převést digitální optický audio signál Toslink na koaxiální audio signál.

Doprava: 61 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

Převodník digitálního audio signálu toslink - RCA

Konvertor převádí Toslink (optický) vstup do digitálního výstupu CINCH (koaxiální). Vhodný pro připojení TV, herní konzole nebo zvukové karty s optickým digitálním výstupem do zesilovače s koaxiálním vstupem.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Audio DA převodník (digital-analog)

- pro převod digitálních audio signálů na analogové - ideální pro zařízení bez line-out/sluchátkového výstupu - 3 přepínatelné digitální vstupy (optický Toslink, koaxiální RCA, USB-B) pro DVD/BD přehr

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Hama audio DA převodník (digital-analog)

- pro převod digitálních audio signálů na analogové - ideální pro zařízení bez line-out/sluchátkového výstupu - 3 přepínatelné digitální vstupy (optický Toslink, koaxiální RCA, USB-B) pro DVD/BD přehrávač, herní konzoli, počítač atd. - analogový výstup (2x RCA) pro audio systém, zesilovač atd. - sluchátkový výstup (jack 3,5 mm stereo) s regulací hlasitosti - napájení přes...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník digitálního audio signálu Toslink - RCA HQ-CONV-OPCOAX

Převodník digitálního audio signálu Toslink - RCA HQ-CONV-OPCOAX Konvertor převádí Toslink (optický) vstup do digitálního výstupu CINCH (koaxiální). Vhodný pro připojení TV, herní konzole nebo zvukové karty s optickým digitálním výstupem do zesilovače s koaxiálním vstupem.Vlastnosti:- Vstup:1x Optický Toslink (F)- Výstup: 1x CINCH (F)- Nap...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Převodník 1x RCA vstup - 1x TOSLINK výstup KÖNIG KNACO2500

Převodník 1x RCA vstup - 1x TOSLINK výstup KÖNIG KNACO2500 Konvertor převádí CINCH (koaxiální) digitální vstup do výstupu Toslink (optický). Vhodný pro připojení DVD přehrávače nebo zvukové karty s koaxiálním digitálním výstupem do zesilovače nebo MD rekordéru s optickým vstupem. Vlastnosti: - Vstup: 1x CINCH (F) - Výstup: 1x Optický Toslink (F) - Napájení: 6 V ~ ...

Doprava: 68 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Převodník 1x TOSLINK vstup - 1x RCA výstup KÖNIG KNACO2501

Převodník 1x TOSLINK vstup - 1x RCA výstup KÖNIG KNACO2501 Konvertor převádí Toslink (optický) vstup do digitálního výstupu CINCH (koaxiální). Vhodný pro připojení TV, herní konzole nebo zvukové karty s optickým digitálním výstupem do zesilovače s koaxiálním vstupem. Vlastnosti: - Vstup:1x Optický Toslink (F) - Výstup: 1x CINCH (F) - Napájení: 6 V ~ 250 mA - Pouzd...

Doprava: 68 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Převodník digitálního audio signálu RCA - Toslink HQ-CONV-COAXOP

Převodník digitálního audio signálu RCA - Toslink HQ-CONV-COAXOP Konvertor převádí CINCH (koaxiální) digitální vstup do výstupu Toslink (optický). Vhodný pro připojení DVD přehrávače nebo zvukové karty s koaxiálním digitálním výstupem do zesilovače nebo MD rekordéru s optickým vstupem.Vlastnosti:- Vstup: 1x CINCH (F)- Výstup: 1x Optický To...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Převodník Toslink+Coax - 2x RCA KN-OPTRCA10

Převodník Toslink+Coax - 2x RCA KN-OPTRCA10 Převodník digitálního signálu z koaxiálního nebo toslink konektoru na analogový stereo signál. Vhodný pro zesilovač bez digitálních vstupů. Kompaktní rozměry a jednoduchá instalace.Vlastnosti:- Výstupy: 2x CINCH (F)- Vstupy: Toslink (F, optický kabel), Koaxiální kabel- Vzorkovací frekvence: 48 KH...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Audio převodník z digitálního zvuku na analogový SpeaKaa

Digitální/analogový 192kHz audio konvertor převádí digitální optický nebo koaxiální audiosignál na analogový audiosignál (cinch stereo R/L / konektor jack 3,5 mm). Snadno a bez ztráty kvality tak můžete přeposílat digitální audiosignál z TV/přijímače do analogové soustavy nebo reproduktoru. Maximální podporované audiosignály: 192 KHz / 24 bit Zařízení nepodporuje formáty ...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Audio Out KNVEX3400

Připojte tento HDMI převodník k DVD/Blu-ray přehrávači a k televizoru a audio systému. Převodník umožňuje dosáhnout skvělé kvality obrazu a poskytuje zážitek z dokonalého zvuku. HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Audio Out

Doprava: 68 Kč
Dostupnost: do 6 dnů
Více informací

MARMITEK Connect AE14 E HDMI audio rozbočovač (až 1080p a 4K, optický a koaxiální výstup) (08276)

HDMI Audio převodník s ARC umožňuje přenos zvuku ze zdroje HDMI nebo z TV na reproduktorovou sadu domácího kina. Připojte svůj Apple TV 4, Google Chrome nebo TV bez zvukového výstupu. SPECIFIKACE: Konektory HDMI vstup: 4x HDMI (19-pin female) HDMI výstup: 1x HDMI (19-pin female) Délka HDMI kabelu: max. 15m Digitální audio výstup: 1x Toslink (optical), 1x Coaxial Analogov...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník pro digitální audio S/PDIF z CINCH na Toslink - 12.92.2005

Převodník digitálního audio signálu z metalického na optický Konektory vstup: cinch(F) výstup: TOS(F) napájení: DC jack4x1,7F Napájení externí zdroj 9VDC (výstupní konektor DC jack4x1,7M) Spotřeba 0,18W Barva stříbrná Materiál plast Rozměry 37 x 25,5 x 54mm Obsah balení: Převodník, externí zdroj 9VDC/100mA

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník pro digitální audio S/PDIF z CINCH na Toslink

Převodník digitálního audio signálu z metalického na optický Konektory vstup: cinch(F) výstup: TOS(F) napájení: DC jack4x1,7F Napájení externí zdroj 9VDC (výstupní konektor DC jack4x1,7M) Spotřeba 0,18W Barva stříbrná Materiál plast Rozměry 37 x 25,5 x 54mm Obsah balení: Převodník, externí zdroj 9VDC/100mA

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup

goobay Převodník z optického digitálního signálu TOS(F) na digitální koaxiální RCA výstup Převádí optický digitální signál (Toslink) na digitální koaxiální signál (coaxial SPDIF) s konektorem RCA(cinch). Včetně napájecího zdroje. - vstup: 1x digitální optický TOS samice - výstup: 1x digitální koaxiální (SPDIF) RCA konektor (cinch) samice - včetně napájecího 230V AC - ...

Doprava: 130 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník 1x TOSLINK + 1x RCA vstup - 2x RCA výstup KÖNIG KNACO2504

Převodník 1x TOSLINK + 1x RCA vstup - 2x RCA výstup KÖNIG KNACO2504 Převodník digitálního signálu z koaxiálního nebo toslink konektoru na analogový stereo signál. Vhodný pro zesilovač bez digitálních vstupů. Kompaktní rozměry a jednoduchá instalace. Vlastnosti: - Výstupy: 2x CINCH (F) - Vstupy: Toslink (F, optický kabel), Koaxiální kabel - Vzorkovací frekvence: 48...

Doprava: 68 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH - 06927

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Převádí digitální signál (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH Vstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Výstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Podporuje vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 and 96 KHz 24-bitový S/PDIF vstupní kanál L/R Balení zahrnuje napájecí zdroj a m...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Převádí digitální signál (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH Vstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Výstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Podporuje vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 and 96 KHz 24-bitový S/PDIF vstupní kanál L/R Balení zahrnuje napájecí zdroj a m...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH - kjtosred04

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Převádí digitální signál (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH Vstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Výstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Podporuje vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 and 96 KHz 24-bitový S/PDIF vstupní kanál L/R Balení zahrnuje napájecí zdroj a ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH

Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Převádí digitální signál (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH Vstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink Výstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) Podporuje vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 and 96 KHz 24-bitový S/PDIF vstupní kanál L/R Balení zahrnuje napájecí zdroj a ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférick...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník TP-Link MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetický...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-LINK MC210CS převodník , 1000TX/ 1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) (MC210CS)

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací

TP-LINK MC200CM převodník , 1000TX/ 1000FX MM, SC, 0, 5 km - Verze 2 (9V) (MC200CM)

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetick...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

CREATIVE Sound Blaster E5, digitálně-analogový převodník, zesilovač sluchátek (externí zvukovka)

Sound Blaster E5 je digitálně-analogový převodník s vysokým rozlišením s rozhraním USB a vzorkovací frekvencí 24 bitů/192 kHz a přenosný zesilovač pro sluchátka. Zesilovač Sound Blaster E5 je od základu navržen tak, aby dokázal podat realistický zvuk s minimálním zkreslením a šumem. Je vytvořen s využitím špičkového digitálně-analogového převodníku (DAC) Cirrus Logic CS...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetic...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetic...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-LINK TL-MC100CM Převodník 10/100TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-MC200CM Převodník 1000/1000TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobř...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

TP-LINK TL-MC210CS Převodník 1000/1000TX konektor SC, singlemode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna...

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

PremiumCord goobay Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH

goobay Převodník z digitálního signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH - Převádí digitální signál (coaxial SPDIF ) nebo optický ( Toslink ) na analogový stereo signál 2x CINCH - Vstupy: 1 x Coax (SPDIF), 1 x Toslink - Výstupy: 2 x RCA (pravý/levý kanál) - Podporuje vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 and 96 KHz - 24-bitový S/PDIF vstupní kanál L/R - Balení zahrnuj...

Doprava: 130 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

TP-LINK MC112CS převodník WDM, 10/ 100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V) (MC112CS)

Popis produktu: Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivý...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací
1 2 3 4 5

Pro vyhledávací frázi Opticky prevodnik jsme na našem vyhledávači našli 245 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Opticky prevodnik trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!