Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paralen cipky

Nalezeno 14 produktů

Paralen 100 (5 čípků)

Příbalová informace - pro volně prodejný lék Informace pro použití, čtěte pozorně P A R A L E N 100 (Paracetamolum) čípky Držitel rozhodnutí o registraci/Výrobce Zentiva, k.s., Praha, Česká republika Složení Léčivá látka: Paracetamolum 100 mg v 1 čípku Čípkový základ: Tuk pro čípky Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum (ke snížení horečky a tlumení bolesti) Charak...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Paralen čípky 5x100mg

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění....

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen čípky 5x500mg

Přípravek používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty, při bolestivé menstruaci.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 100 supp.5x100mg

Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 100 supp.5x100mg

Paralen 100 supp.5x100mg - paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Paralen 100 supp.5x100mg

Léčivý přípravek Paralen čípky účinně snižuje tělesnou teplotu při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních, při bolestech různého původu, například hlavy, zubů či bolesti kloubů, která může chřipku a nachlazení provázet. Čípky Paralen mohou užívat děti od 3 měsíců a současně vážící více než 7 kg.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 500 supp.5x500mg

Čípky PARALEN 500 působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Přípravek Paralen čípky používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a pohybového úst...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 500 supp.5x500mg

Paralen 500 supp.5x500mg - paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Paralen 100 supp.5x100mg

Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až středn...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

PARALEN PRO INFANTIBUS sup 5x100mg

Čípky působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 100 supp.5x100mg

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Dále se používají při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění. Přípravek není ur...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Paralen 500 supp.5x500mg

Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Indikace Přípravek Paralen 500 SUP používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg) při bole...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

PARALEN 100 rektální čípek 5X100MG

Čípky Paralen 100 se používají ke snížení horečky při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Dále se používají při mírné až středně silné bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

PARALEN 500 SUP rektální čípek 5X500MG

Čípky Paralen 500 účinkují tak, že působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

PARALEN sup 5x500mg

Čípky proti bolesti, snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Indikace Přípravek Paralen 500 SUP používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Paralen cipky jsme na našem vyhledávači našli 14 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Paralen cipky trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!