Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rohovy drez franke

Nalezeno 60 produktů

Franke Calypso / COG 651 E grafit

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení grafit z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Franke Calypso / COG 651 E pískový melír

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení pískový melír z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Calypso / COG 651 E sahara

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení sahara z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Calypso / COG 651 E stříbrný

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v stříbrném provedení z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Calypso / COG 651 E šedý kámen

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení šedý kámen z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Calypso / COG 651 E vanilka

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení vanilka z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E grafit

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v provedení grafit z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E bílá led

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v provedení bílá led z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E pískový melír

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v provedení pískový melír z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E sahara

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v provedení sahara z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E stříbrná

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v stříbrném provedení z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Euroform / EFG 682 E šedý kámen

Rohový granitový dřez Franke EFG 682 E v provedení šedý kámen z řady Euroform. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

Franke Calypso / COG 651 E bílá led

Rohový granitový dřez Franke COG 651 E v provedení bílá led z řady Calypso. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 90 cm široké skříňky a v případě umístění do rohu 105 cm široké skříňky.

FRANKE MON 681 E 960x500 mm (101.0254.349 )

Franke Mikado MON 681 E nerezový dřez - rohový dřez Franke Mikado nerezový dřez - rozměry: Dřez celkem: 960 × 500 mmVýřez: dle šablonyDřezy: 402 × 383 × 150 mm191 × 250 × 25 mmSpodní skříňka rohová: 900 x 900 mm nebo 1050 x 1050 mm Typ dřezu: rohový dřez s odkapem Způsob montáže: horní montáž Dřez Mikado má v základním vybavení, které je již v ceně dřezu započteno: sítk...

Doprava: 139 Kč
Dostupnost: do 10 dnů

Dřez Franke Polar - PXN 612-E Nerez

Rohový dřez s odkapem . Dřezy vyrobené z vysoce kvalitní chromniklové oceli, která je odolná nejen vůči korozi, ale i porušení povrchu dřezu a vůči vysokým teplotám.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 7 dnů

Dřez Franke Mikado - MON 651-E Nerez

Rohový dřez s odkapem a vaničkou. Dřezy vyrobené z vysoce kvalitní chromniklové oceli, která je odolná nejen vůči korozi, ale i porušení povrchu dřezu a vůči vysokým teplotám.

Dřez Franke Epos - EOX 652-E Nerez

Rohový jednodřez s odkapem a vaničkou. Dřezy vyrobené z vysoce kvalitní chromniklové oceli, která je odolná nejen vůči korozi, ale i porušení povrchu dřezu a vůči vysokým teplotám.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Pískový melír

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Pískový melír .

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Grafit

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Grafit.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Šedý kámen

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Šedý kámen .

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Sahara

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Sahara.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Tmavě hnědá

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Tmavě hnědá .

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Onyx

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Onyx.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Stříbrná

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Stříbrná.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Vanilka

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Vanilka.

Dřez Franke - Maris - MRG 612 E Fragranit Bílá-led

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem . Bílá-led .

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Grafit

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Grafit.

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Bílá-led

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Bílá-led .

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Pískový melír

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Pískový melír .

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Sahara

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Sahara.

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Stříbrná

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Stříbrná.

Dřez Franke - Euroform - EFG 682 E Fragranit Šedý kámen

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Šedý kámen .

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Vanilka

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Vanilka.

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Šedý kámen

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Stříbrná

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Stříbrná .

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Sahara

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Pískový melír

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Bílá-led

Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou . Bílá-led.

Dřez Franke - Calypso - COG 651 E Fragranit Grafit

Franke SET N38 - dřez PXN 612-E Nerez + baterie FP 0035 + dávkovač saponátu HC 20

SET N38. Rohový dřez s odkapem PXN 612-E Nerez + baterie FP 0035 + dávkovač saponátu HC 20 pochromovaný plast.

Franke SET N39 - dřez PXN 612-E Nerez + baterie FG 9547.031 + dávkovač saponátu HC 20

SET N39. Rohový dřez s odkapem PXN 612-E Nerez + baterie FG 9547.031 + dávkovač saponátu HC 20 pochromovaný plast.

Franke SET N41 - dřez MON 651-E Nerez + BATERIE FG 9547.031 + DÁVKOVAČ SAPONÁTU HC 20

SET N41. Rohový dřez s odkapem a vaničkou MON 651-E Nerez + + baterie FG 9547.031 + dávkovač saponátu HC 20 pochromovaný plast.

Franke SET N40 - dřez MON 651-E Nerez + BATERIE FG 1839 + DÁVKOVAČ SAPONÁTU HC 20

SET N40. Rohový dřez s odkapem a vaničkou MON 651-E Nerez + + baterie FG 1839 + dávkovač saponátu HC 20 pochromovaný plast.

Dřez Franke Studio - STX 621 E Nerez orientace odkapu: ODKAP VPRAVO

Rohový dvoudřez s odkapem . Dřezy vyrobené z vysoce kvalitní chromniklové oceli, která je odolná nejen vůči korozi, ale i porušení povrchu dřezu a vůči vysokým teplotám.

Dřez Franke Studio - STX 621 E Nerez orientace odkapu: ODKAP VLEVO

Franke SET G45G ( dřez COG 651 E Fragranit Grafit + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Grafit + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45L ( dřez COG 651 E Fragranit Bílá led + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Bílá led + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45P ( dřez COG 651 E Fragranit Pískový melír + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Pískový melír + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45SA ( dřez COG 651 E Fragranit Sahara + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Sahara + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45ST ( dřez COG 651 E Fragranit Stříbrný + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Stříbrný + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45ŠK ( dřez COG 651 E Fragranit Šedý kámen + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Šedý kámen + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

Franke SET G45V ( dřez COG 651 E Fragranit Vanilka + baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300 )

Franke SET G45 - Fagranitový rohový jednodřez s odkapem a vaničkou - Vanilka + chromová tlaková baterie FG 9541.031 + dávkovač saponátu FD 300.

FRANKE MON 651 E 3 1/2" 960x500mm (101.0250.585 )

Franke Mikado MON 651 E nerezový dřez 101.0250.585Rozměr dřezu 960 x 50 mm Hloubka dřezu 15 / 8 cmMinimální šířka skříňky 90 x 90 nebo 105 x 105 cmPovrchová úprava Nerez - hladkýRozměr dřezové nádoby 40,2 x 38,3 / 19,1 x 25 cmTyp dřezu rohový dřez s odkapemZpůsob montáže horní montážCena zahrnuje:– sítkový ventil 3 1/2"– sifon pro úsporu místa 6/4 s odbočkou na myčkuKuchy...

Pro vyhledávací frázi Rohovy drez franke jsme na našem vyhledávači našli 60 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Rohovy drez franke trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!