Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Switche 1gb

Nalezeno 6 produktů

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám d...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netis Switch Rack 19'' 8x 1GB + 2x combo 1GB/SFP, SNMP, ST3310GF

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače)

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Netis Switch Rack 19'' 24-port 1GB 2x SFP, SNMP ST3326GF

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače)

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Netis Switch Rack 19'' 16-port 1GB

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťová architektura:   GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45):   16 ks Vrstva (Layer) přepínání:   2 Typ

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Netis Switch Rack 19'' 24-port 1GB 4XSFP, SNMP, ST3328GF

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP Enterprise HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

Výrobce: HP | Networking Třída produktu: Rozšířující karty pro switche Typ:   MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) Doplňující informace:   1Gb modul pro SM a MM vlákna ve standardním provedení 9/125 ?m; 50/62.5

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) - J4859C

Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: 1Gb modul pro SM a MM vlákna ve standardním provedení 9/125 µm; 50/62.5 µm , Vlnová délka: 1310 nm, LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 62.5 µm @ 500 MHz*km, maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 50 µm @ 500 MHz*km, maximální vzdálenost...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Switche 1gb jsme na našem vyhledávači našli 6 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Switche 1gb trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!