Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Switche 1gb

Nalezeno 1 produkt

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) - J4858C

Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Doplňující informace: 1Gb modul pro MM vlákna ve standardním provedení 50 µm a 62.5 µm, Vlnová délka: 850 nm, LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 275 m pro 62.5 µm @ 200 MHz*km, maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 50 µm @ 500 MHz*km, typ kabelu: Multi-mode na standa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací