Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Switche 1gb

Nalezeno 3 produkty

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová dél...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám d...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NETIS Switch Desktop 8-port 1GB

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Netis Switch Rack 19'' 8x 1GB + 2x combo 1GB/SFP, SNMP, ST3310GF

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače)

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Netis Switch Rack 19'' 24-port 1GB

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťová architektura:   GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45):   24 ks Vrstva (Layer) přepínání:   2 Typ

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací