Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Skate a inline  >  Skateboardové silentbloky

Skateboardové silentbloky

9 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
do
 

silentbloky Thunder Bushing Tube 90DU - Yellow

Silentblok Thunder, model Bushing Tube 90DU, silentbloky ve žluté barvě, vyrobeny z uretanu s nejvyšší kvalitou, tvrdost 90DU, poskytují velmi snadné otáčení, rychlou a hladkou odezvu a dobré centrování.

Do obchodu

silentbloky Bones Hardcore Hard White - Black/White

Silentbloky Bones, model Hardcore Hard White, silentbloky do trucků, tvrdost 96 A. V balení 4 kusy.

Do obchodu

silentbloky Bones Hardcore Hard Black - Black/Black

Silentbloky Bones, model Hardcore Hard Black, silentbloky do trucků, tvrdost 96 A. V balení 4 kusy.

Do obchodu

silentbloky Long Island Bushing Barrel 95A - Purple

Silentbloky Long Island Bushing Barrel 95A tvrdost 95 A válcovité silentbloky určeny pro rychlou jízdu z kopce a freeride balení obsahuje 2 ks silentbloků fialové silentbloky silentbloky Long Island

Do obchodu

silentbloky Long Island Bushing Barrel 90A - Orange

Silentbloky Long Island Bushing Barrel 90A tvrdost 90 A válcovité silentbloky určeny pro rychlou jízdu z kopce a freeride balení obsahuje 2 ks silentbloků neonově oranžové silentbloky silentbloky Long...

Do obchodu

silentbloky Bones Hardcore Soft White - Blue/White

Bílé silentbloky Bones, model Hardcore Soft White, vyrobeny z uretanu s nejvyšší kvalitou, tvrdost 81A, poskytují velmi snadné otáčení, rychlou a hladkou odezvu a dobré centrování.

Do obchodu

silentbloky Bones Hardcore Soft Black - Blue/Black

Bílé silentbloky Bones, model Hardcore Soft Black, vyrobeny z uretanu s nejvyšší kvalitou, tvrdost 81A, poskytují velmi snadné otáčení, rychlou a hladkou odezvu a dobré centrování.

Do obchodu

silentbloky Thunder Bushing Tube 90DU - White

Silentblok Thunder, model Bushing Tube 90DU, silentbloky v bílé barvě, vyrobeny z uretanu s nejvyšší kvalitou, tvrdost 90DU, poskytují velmi snadné otáčení, rychlou a hladkou odezvu a dobré centrování.

Do obchodu

silentbloky Long Island Bushing Barrel 85A - Blue

Silentbloky Long Island Bushing Barrel 85A tvrdost 85 A válcovité silentbloky určeny pro rychlou jízdu z kopce a freeride balení obsahuje 2 ks silentbloků modré silentbloky silentbloky Long Island

Do obchodu

Nejnovější Skateboardové silentbloky:

Srovnání cen Skateboardové silentbloky

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Skateboardové silentbloky Prošli jsme ceny u celkem 0 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Skateboardové silentbloky dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 11 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.