Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Bicí nástroje  >  Koncertní bicí  >  Timpany

Timpany

18 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
do
 

Tympán Yamaha TP 3326 EA

Tympán TP 3126 EA Yamaha. 26" (66cm). A-f. Extrémně odlehčené. Kotel hliníkový. Možnost nastavení výšky: 79 - 82 cm.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 4326

Yamaha TP 4326, tympán s průměrem 26". Hliníkový korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 4323

Yamaha TP 4323, tympán s průměrem 23". Hliníkový korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 4329

Yamaha TP 4329, tympán s průměrem 29". Hliníkový korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 4332

Yamaha TP 4332, tympán s průměrem 32". Hliníkový korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 6323

Yamaha TP 6323, tympán s průměrem 23". Měděný korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 6326

Yamaha TP 6326, tympán s průměrem 26". Měděný korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 6329

Yamaha TP 6329, tympán s průměrem 29". Měděný korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 6332

Yamaha TP 6332, tympán s průměrem 32". Měděný korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 6320

Yamaha TP 6320, tympán s průměrem 20". Měděný korpus, pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení jako u high-end řad zajišťuje jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 7320

Yamaha TP 7320, tympán s průměrem 20". Měděný strojově tepaný korpus pro hlubší a bohatší tón. Pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení zajišťují jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory....

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 7323

Yamaha TP 7323, tympán s průměrem 23". Měděný strojově tepaný korpus pro hlubší a bohatší tón. Pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení zajišťují jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory....

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 7326

Yamaha TP 7326, tympán s průměrem 26". Měděný strojově tepaný korpus pro hlubší a bohatší tón. Pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení zajišťují jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory....

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 7329

Yamaha TP 7329, tympán s průměrem 29". Měděný strojově tepaný korpus pro hlubší a bohatší tón. Pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení zajišťují jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory....

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 7332

Yamaha TP 7332, tympán s průměrem 32". Měděný strojově tepaný korpus pro hlubší a bohatší tón. Pružinový pedálový systém, plovoucí zavěšení zajišťují jasný tón a snadnou hratelnost. Skvělá volba pro školní výuku a pochodové soubory....

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 3323 EA

Tympán TP 3123 EA Yamaha. 23" (58cm), C-Ab. Kotel - hliníkový. Extrémně odlehčené. Kotel hliníkový. Možnost nastavení výšky: 79 - 82 cm.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 3329 EA

Tympán, 29", F-Db TP 3129 EA Yamaha. Extrémně odlehčené. Kotel hliníkový. Možnost nastavení výšky: 79 - 82 cm.

Do obchodu

Tympán Yamaha TP 3332 EA

Timpán, 32", C-Ab TP 3132 EA Yamaha. Extrémně odlehčené. Kotel hliníkový. Možnost nastavení výšky: 79 - 82 cm.

Do obchodu

Nejnovější Timpany:

Srovnání cen Timpany

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Timpany Prošli jsme ceny u celkem 0 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Timpany dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 0 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.