Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Kabely, konektory, zásuvky  >  OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
Načítám galerii...
Předchozí
Další

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

od 397 Kč

Koupit za 413 Kč
Dostupnost: Skladem
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 celý popis

Podobné produkty

Všechny nabídky pro OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy MADER computer
Balíková služba PPL
99 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Jiná
120 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
0 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Vlastní doprava
0 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Parametry

Výrobce OEM

Popis OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
Podobné vyhledávané fráze: OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 |  opticky patchcord 62 5 125 lc 10m duplex  |  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 2m  |  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 3m  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK