Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Kabely, konektory, zásuvky  >  OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
Načítám galerii...
Předchozí
Další

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3


Koupit za 201 Kč
Dostupnost: Skladem
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 celý popis

Podobné produkty

Doporučujeme

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: SC ...

+ doprava zdarma
= 256 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy MoravaElektro
Dobírka do 10kg, rozvoz zboží po cené ČR:
180 Kč
Dobírka do 20kg, rozvoz zboží po cené ČR:
200 Kč
Dobírka do 30kg, rozvoz zboží po cené ČR:
250 Kč
Dobírka do 40kg, rozvoz zboží po cené ČR:
300 Kč
Dobírka do 50kg, rozvoz zboží po cené ČR:
400 Kč
Dobírka do 5kg, rozvoz zboží po cené ČR:
130 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Rozvoz Ostrava
300 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Vlastnosti * Délka kabelu: 1m * Barva: Zelená Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: ST Male Záruka: 24 měsíců

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy MADER computer
Balíková služba PPL
99 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Jiná
120 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
0 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Vlastní doprava
0 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Všechny nabídky pro OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Vlastnosti * Délka kabelu: 1m * Barva: Zelená Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: ST Male Záruka: 24 měsíců

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy MADER computer
Balíková služba PPL
99 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Jiná
120 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
0 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Vlastní doprava
0 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu. Konektor 1: LC Konektor 2: SC ...

+ doprava zdarma
= 256 Kč Možnosti dopravy
Ceny dopravy MoravaElektro
Dobírka do 10kg, rozvoz zboží po cené ČR:
180 Kč
Dobírka do 20kg, rozvoz zboží po cené ČR:
200 Kč
Dobírka do 30kg, rozvoz zboží po cené ČR:
250 Kč
Dobírka do 40kg, rozvoz zboží po cené ČR:
300 Kč
Dobírka do 50kg, rozvoz zboží po cené ČR:
400 Kč
Dobírka do 5kg, rozvoz zboží po cené ČR:
130 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Rozvoz Ostrava
300 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Parametry

Výrobce OEM

Popis OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
Podobné vyhledávané fráze: OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 |  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 1m  |  opticky patchcord 50 125 lc sc 1m duplex  |  opticky patchcord 50 125 lc st 1m duplex  |  opticky patchcord 9 125 lc sc 1m duplex  |  opticky patchcord 62 5 125 lc st 1m duplex  |  opticky patchcord 62 5 125 lc sc 1m duplex  |  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 2m  |  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 3m  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK