Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ...

47 produktů
Produktů na stránku:
Seřadit:
Cena od
Cena do

Výrobce

 

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s ...

Do obchodu

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 3m - 21.92.8763

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ...

Do obchodu

Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s ko...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m - 54292

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m - 54332

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m - 54339

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 1,5m - 54365

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 150 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Barva: žlutá

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m - 54007

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |10m - 54286

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 10 m; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Ki...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m - 54325

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord FC/UPC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m - 54311

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m - 54341

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: Single Mode G.657A2; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m - 54016

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m - 54340

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 m; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, K...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m - 54037

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m - 54282

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m - 54033

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m - 54014

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m - 54001

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 7m - 54285

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 700 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, ...

Do obchodu
1 2 3

Nejnovější Optické patch kabely, konektory ...:

Srovnání cen Optické patch kabely, konektory ...

Na CoChces.cz najdete ty nejnižší ceny v kategorii Optické patch kabely, konektory ... Prošli jsme ceny u celkem 17 produktů a našli pro vás ty nejvýhodnější akční nabídky. Na CoChces.cz můžete vybírat Optické patch kabely, konektory ... dle požadovaných parametrů a jednoduše si srovnat ceny z různých internetových obchodů a vybrat tu nejnižší.

CoChces.cz rovná ceny do latě a pomáhá vám najít nejlevnější produkty z 2 internetových obchodů. S Cochces.cz ušetříte a naleznete tu nejlevnější variantu vašeho oblíbeného produktu. Nenechte si ujít žádnou slevu a porovnávejte ceny zboží na CoChces.cz.

CoChces.cz je nejrychleji rostoucí srovnávač v ČR, na kterém vám neunikne žádný nový produkt na trhu. Nevíte si rady s výběrem toho nejlepšího produktu? Zkuste se inspirovat v kategorii TOP produktů, ve které naleznete ty nejčastěji navštěvované produkty. Pátrejte, srovnávejte a nakupujte nejlevněji s CoChces.cz.

Podobné vyhledávané fráze: kabely a konektory ostatni zarizeni dc3300  |  kabely a konektory ostatni zarizeni ar 100  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK