Kde jsem:  CoChceš.cz  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Pasivní prvky  >  Optické patch kabely, konektory ...  >  Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex
Načítám galerii...
Předchozí
Další

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

od 120 Kč

Koupit za 120 Kč
Dostupnost: Skladem
Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex celý popis

Podobné produkty

Všechny nabídky pro Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2.000 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžo...

Informace v obchodě Možnosti dopravy
Ceny dopravy MADER computer
Balíková služba PPL
99 Kč
Česká pošta
99 Kč
Česká pošta - dobírka
120 Kč
Jiná
120 Kč
Kurýr po Praze ten samý den
0 Kč
Osobní odběr
0 Kč
Přepravní služba (do 30 kg)
99 Kč
Přepravní služba (do 30 kg) - dobírka
120 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg)
190 Kč
Přepravní služba (nad 30 kg) - dobírka
220 Kč
Vlastní doprava
0 Kč
Do obchodu
Dostupnost: Skladem

Parametry

Výrobce OEM

Popis Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex
Podobné vyhledávané fráze: Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex |  lynx cs duplexni kabel 9 125 lc st 2m  |  opticky patch kabel duplex lc sc 09 125 3m  |  duplexni kabel 62 5 125 st st 2m  |  duplexni kabel 9 125 st sc 2m  |  net x opticky pigtail st 09 125 2m  |  xtendlan fo patch lc lc 2m 62 5 125 duplex  |  datacom lc lc 09 125 sm 2m duplex 5421  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 10m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 3m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 1m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 15m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc lc 10m  |  duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 1m  |  duplexni kabel 50 125 om2 lc lc 3m  |  opticky patchkabel lc lc 50 125 3m  |  opticky patchkabel lc lc 50 125 1m  |  opticord lc lc 50 125 2m  |  datacom lc sc 09 125 sm 2m duplex 5451  |  xtendlan fo patch lc sc 2m 62 5 125 duplex  |  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m  |  duplexni kabel 50 125 om3 lc sc 3m  |  duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 10m  |  opticord lc sc 50 125 2m  |  xtendlan fo patch st sc 2m 62 5 125 duplex  |  op duplexni kabel 50 125 st sc 1m  |  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 lc lc 5m  |  opticord lc lc 50 125 2m 1131  |  opticord st sc 50 125 2m  |  lynx cs duplexni kabel 50 125 om4 sc lc 5m  |  xtendlan fo patch st st 3m 50 125 duplex  |  xtendlan fo patch st sc 3m 50 125 duplex  |  opticord st sc 50 125 2m 1111  |  +Další nejvyhledávanější
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK