10 gigabit

Nalezeno 96 produktů

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queu...

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queu...

48 1000BaseT Gigabit Smart Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP

Gigabitový Web Smart přepínač se 48 porty a 4 combo SFP sloty DGS-1248T web smart přepínač (verze Green Ethernet) zavádí systém úspory energie do oblasti sítí pro malé a střední podniky (SMB). Funkce pro úsporu energie Nejnovější verze tohoto přepínače (B2), vybavená technologií D-Link Green Ethernet, reaguje na vypnutí připojeného zařízení a uvede příslušný port do pohot...

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

Technické informace: Konektory 1x RJ-45 Podporované OS Linux Mac OS NetWare Windows 2000 Windows 98 Windows Me Windows NT 4.0 Windows XP Podporované rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Full Duplex IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Sběrnice PCI Podporované specifikace LAN IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX

TP-LINK TL-SG1008PE 8x Gigabit PoE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG1008PE přináší do vaší s...

NETGEAR GS108T 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH GS108T 8 10/100/1000 ports Advanced features: 802.1x, ACLs, Rate limiting, DSCP/TOS-based prioritization, IGMP Snooping, SNMP v1, v2...

NETGEAR - 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your network Incorporates Plug-and-Play ease of use Physical Specifications Dimensions (h x w x d): 1.1 x 5.8 x 3.8 in (28.6 x 147 x 95.7 mm) Weight: 0.63 lbs (0.28 kg) Network Ports 5 auto-speed-s...

NETGEAR - 8 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

8 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS608 * 8 portů, 10/100/1000 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, auto uplink * platinový kryt, indikace pomocí LED Physical Specifications * Dimensions (h x w x d): 1.1 x 5.8 x 3.8 in (28.6 x 147 x 95.7 mm) * Weight: 0.63 lbs (0.28 kg) Network Ports * 8 auto-speed-sensing UTP ports Power Adapter * 12W, 12 VDC, 1A; plug is localized to co...

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepín...

ZYXEL GS-105B, 91-010-186001B, Switch, 5xLAN 10/100/1000 (RJ45)

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-105B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-105B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každ...

D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Nenákladné gigabitové řešení pro stolní počítače pracovních skupin 24 10/100/1000Mb/s gigabitových portů pro kabel Cat. 5 Kapacita spojovací sběrnice (switching fabric) 48 Gb/s Automatické přepínání MDI/MDIX pro všechny porty Bezpečná metoda přepínání store-and-forward Full/half-duplex pro rychlosti Ethernet/Fast Ethernet Oslnivých 2000 Mb/s full dupl...

TP-LINK TL-SG1008

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení. Tabulka parametrů:...

D-Link DGS-108

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE Specifikace - 8portový 10/100/1000 gigabitový stolní přepínač, neřiditelný - kovový obal - 8 portů 10/100/1000 Mb/s - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - automatické rozpoznání obyčejných a křížených kabelů MDI-II / MDI-X Cross Over - připevnitelný na zeď - malá a přenosná velikost Rozměr...


48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit * 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch * 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports * Advance power saving features * IEEE 802.3x Flow Control * Auto-Polarity Correction * Half-/Full-Duplex * Port trunking, 802.1p Priority queues * MAC/IP filter...

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří také produkty zaměřené do segmentu Small Business: směrovače, přepínače sítí LAN, disková pole, telefony, kamery a mnoho dalších produktů nu...

D-Link DGS-1005D 5-port 10/100/1000Mbps compact switch

Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda budou společně s nimi použita 10 Mbit nebo 1000 Mbit zařízení. Všechny porty automaticky rozpoznají přenosovou rychlost (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty r...

ZYXEL GS-108B, 91-010-187001B, Switch, 8xLAN 10/100/1000 (RJ45)

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-108B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-108B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každ...

ZyXEL GS-108S

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač ZyXEL GS-108S přináší maximální výkon a kapacitu p...

Zyxel 91-010-235001B

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 32 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Auto MDI/MDI-X: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p...

TP-LINK TL-SG108

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG108 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG108 propojíte v síti až 8 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 1...

D-Link DGS-1016D 16-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Konektory: 16x RJ-45 (10/100/1000 Mbit/s) Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Auto MDI/MDI-X: ano Velikost tabulky MAC adres: 8000 položek Velikost bufferu: 512 kB na zařízení Propustnost switche Gbit/s: 32 Full Duplex: IEEE 802.3x full-duplex Režim...

Netgear GS108GE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 4 000 Gigabitový přepínač Netgear GS108GE vám dává možnost využít maximální výkon a kapaci...

D-Link DGS-1008D 8-port 10/100/1000Mbps compact switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty autom...

D-Link GO-SW-8G

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> No...

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří...

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 1...

D-Link GO-SW-5G

Počet LAN portů: 5 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> No...

ZyXEL GS1100-24E

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1100-24E je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné ř...

D-Link DGS-105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 2 000 Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových...

TP-LINK TL-SG1008P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG1008P přináší do vaší sít...

TP-LINK TL-SG1024

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu....

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

D-Link DGS-1210-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-08P patří do 3. generace Web Sma...

TP-LINK TL-SG1016

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů, tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve ...

D-link DPE-101GI

1-Port Gigabit PoE Injector - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - 802.3/3u/3ab compliant - Supports up to 19.2 watts to powered device - Injects 48V DC power over unused pairs (4, 5, 7, 8) Note: Draft specifications subject to change D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector

Cisco SRW224G4-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 12 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Podpora kontroly toku: Ano * Vlastnosti sítě: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet * Management vlastnosti: Správa platformy * Stupeň řízení: L2/L3 * Podpora MIB: RFC1213 MIB-2, RFC2863 In...

Cisco RV042G

Konektory Počet WAN portů: 2 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Podpora IPv6: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosov...

D-Link DGS-1210-24

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 48 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 35.7 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano...

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Axago ADE-SG

Kompaktní vysokorychlostní adapter AXAGO ADE-SG jednoduchým způsobem přemění USB 3.0 port na Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbit port. Síťová karta nabízí kromě gigabitové propustnosti širokou škálu funkcí včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci, TCP large send offload, podporu různých módů Wake-on-LAN funkc...

Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB

Linksys-Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB Linksys-Cisco 48-port 10/100/1000 Gigabit Switch s WebView - 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet portů - 4 x MiniGBIC sloty pro metalické nebo optické moduly (sdílené) - standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x,802.1p, 802.1q - podpora half duplex a full duplex modu a auto-negotiation pro všechny metal.porty 10/10...

NETGEAR FS728TP-100EUS

24portový inteligentní rychlý (10/100) řiditelný přepínač ProSafe™ se čtyřmi gigabitovými porty a 24portovým napájením přes ethernet (PoE) Přepínač FS728TP je nabitý balík s možnostmi připojení pro firmy, které potřebují určitý stupeň síťové správy a schopnost snadno nasadit bezdrátová řešení, VoIP telefony a pozorovací IP kamery. Všech 24 portů 10/100 tohoto inteligentní...

Netgear GS110TP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Řada síťových produktů NET...

TP-LINK TL-WR1043ND

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů RJ-45: 5 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Access point, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Podpora externí antény: Ano Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Management: Ano Firewall: ...

TP-LINK TL-SG1005D

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch je plastový, ve stolním provedení. Tabulka parametrů: Auto MDI/MDIX, Auto N...

TP-LINK TL-SG1008D

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch má plastový case a malé stolní provedení. Tabulka parametrů: Auto MDI/MDIX...

Netgear GS208

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač Netgear GS208 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem GS208 propojíte v síti až osm počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 n...

D-Link DGS-1210-48

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 96 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 71.4 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * DHCP server: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * IGMP snooping: An...

Cisco SLM2048T-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 100 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethe...

Netgear ProSafe Plus GS105PE

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000

24 10/100 Smart Switch, 2 Combo 1000BaseT/SFP, 2 1000BaseT

DES-1228 je vysoce výkonný řiditelný přepínač na 2. vrstvě, který poskytuje ideální řešení pro pracovní skupiny a oddělení. Tento přepínač představuje skvělé základní řiditelné řešení pro právě začínající malé podniky nebo pro již zavedené podniky, hledající řiditelné řešení pro stolní počítače. Přepínač nabízí také 4 gigabitové uplinky pro připojení ke gigabitové páteřní...

D-Link DGS-1210-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 32 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 23.8 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano...

EDIMAX EN-9235TX-32, EN-9235TX-32, síťová karta, PCI, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

Gigabitová LAN karta do PCI slotu. Kompatibilní s Windows, Mac OS i Linuxem. Standarty: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3 Přenosová rychlost: 10/ 100/ 1000 MB/s Porty: 1x RJ-45 LAN Rozhraní: PCI slot, V 2.3/ 2.2/ 2.1, 32bit, 66/ 33 MHz Podporované oprační systémy: Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista/ 7 Mac 10.4.x a novější Linux OS Certifikace: CE, FCC Class ...

Netgear ProSafe Plus GS105E

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Nová řada přepínačů Netgear ProSafe Plus dokáže vyhovět požadavkům náročn...

NETGEAR R7000-100PES

Ultimátní WiFi router Netgear Nighthawk Hledáte ultimátní řešení bezdrátového WiFi routeru? Pak si pro Vás připravila společnost Netgear lahůdku v podobě routeru AC1900 Nighthawk Smart WiFi Router. Jeho rychlost dosahuje v dualband režimu až 1.9 Gb/s a nabízí většípokrytí se silným a stabilním připojením v každém rohu domova. Bezdrátový výkon nové generace Díky využit...

TP-LINK TL-SG2216

Porty Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 32 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK př...

EDIMAX EN-9260TX-E, EN-9260TX-E, síťová karta, PCIe, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

Gigabitová síťová karta pro připojení do PCIe x1 slotu. Karta podporuje standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab a 802.3x. Standarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab a 802.3x Přenosová rychlost: 10/ 100/ 1000 Mb/s Porty: 1x RJ-45 Rozhraní: PCI Express x1 (1.0a standard) Podporované oprační systémy: MS Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista Mac 10.4x a novější Linux OS Certifikace: CE...

TP-Link TL-ER6120

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Router, VPN Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 0...

D-Link DGS-1008P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 16 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 8 * Instalace do Racku * Rozměry (š x h x v): 190 x 120 x 38 ...

Pro vyhledávací frázi 10 gigabit jsme na našem vyhledávači našli 96 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi 10 gigabit trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!