Apo ibuprofen

Nalezeno 30 produktů

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg (20 tobolek)

1/8 Příloha č. 2 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls8374/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules měkké tobolky K použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) Ibuprofenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez ...

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg (10 tobolek)

1/8 Příloha č. 2 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls8374/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules měkké tobolky K použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) Ibuprofenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez ...

APO-Ibuprofen 400mg 100 tablet

APO-Ibuprofen se užívá při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, bolestech svalů a kloubů provázejících chřipku a nachlazení, při pohmoždění a podvrtnutí. Tablety APO-Ibuprofen 400 mg se dále užívají při chřipkových onemocněních ke snížení zvýšené tělesné teploty a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Přípravek APO-Ibuprofen 400 mg j...

Více informací
Dostupnost: skladem

APO-Ibuprofen 400mg 30 tablet

APO-Ibuprofen se užívá při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, bolestech svalů a kloubů provázejících chřipku a nachlazení, při pohmoždění a podvrtnutí. Tablety APO-Ibuprofen 400 mg se dále užívají při chřipkových onemocněních ke snížení zvýšené tělesné teploty a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Přípravek APO-Ibuprofen 400 mg j...

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

APO-IBUPROFEN 400MG potahované tablety 100

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčb...

Více informací
Dostupnost: neudáno

APO-IBUPROFEN 400MG potahované tablety 30

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčb...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Apo-Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení.

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Léčivý přípravek Apo-Ibuprofen 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Apo-Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení.

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Léčivý přípravek Apo-Ibuprofen Rapid obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Z měkkých tobolek se účinná látka snadno uvolňuje a díky tomu má přípravek Apo-Ibuprofen Rapid rychlejší nástup účinku....

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Léčivý přípravek Apo-Ibuprofen Rapid obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu, rovněž tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení. Z měkkých tobolek se účinná látka snadno uvolňuje a díky tomu má přípravek Apo-Ibuprofen Rapid rychlejší nástup účinku....

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací
Dostupnost: skladem

APO-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

APO-Ibuprofen Rapid 400mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, akutní migréna, bolesti svalů a bolesti při menstruaci. Dále se podává ke snížení zvýšené teploty a léčbě bolesti spojené s běžným nachlazením. Měkké tobolky APO-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg. Jak se přípravek AP...

Více informací
Dostupnost: skladem

APO-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

APO-Ibuprofen Rapid 400mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, akutní migréna, bolesti svalů a bolesti při menstruaci. Dále se podává ke snížení zvýšené teploty a léčbě bolesti spojené s běžným nachlazením. Měkké tobolky APO-Ibuprofen Rapid 400mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností nad 40 kg. Jak se přípravek AP...

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací
Dostupnost: skladem

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES 10X400MG Tobolky

Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

Uleví od bolesti hlavy, zubů, zad kloubů i menstruačních bolestí. Snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.

Více informací
Dostupnost: skladem

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 potahovaných tablet

Uleví od bolesti hlavy, zubů, zad kloubů i menstruačních bolestí. Snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.

Více informací
Dostupnost: skladem

APOTEX Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

; Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. ; Dále se APO-IBUPROFEN 400

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

APOTEX Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

; Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se APO-IBUPROFEN 400

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES 400MG měkké tobolky 10 I

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.

Více informací
Dostupnost: neudáno

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES 400MG měkké tobolky 20 I

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.

Více informací
Dostupnost: neudáno

APO-IBUPROFEN 400 mg Potahované tablety 30 x 400 mg

Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

APO-IBUPROFEN 400 mg Potahované tablety 100 x 400 mg

Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg 20 x 400 mg tobolek

Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg perorální orální tobolky měkké 20 x 400 mg

Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.

Více informací
Dostupnost: skladem

Pro vyhledávací frázi Apo ibuprofen jsme na našem vyhledávači našli 30 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Apo ibuprofen trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!