Cisco 7301

Nalezeno 3 produkty

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km, LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Optická vlnová délka 850 nm Přenosová ryc...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gb...

Více informací
Dostupnost: skladem

SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

OEM compatibilní SFP modul pro Cisco OEM-GLC-SX-MM Mini-GBIC, kompatibilní i s Planet, GLC-SX-MM Technické specifikace: Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost ...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů