Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Digitus dn 16041 1

Nalezeno 98 produktů

Digitus DN-1001J

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast Ethernet PCI Card 10/100MBIT, Realtek8139D,1 RJ-45, WOL for PCI 2.2 • Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20 / 200 Mbit full duplex • PCI Local Bus Rev.2.1 and 2.2 compatible • Suitable for all typical network environments Výrobek je dodáván s m...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

RICOH SP 4510DN

Tiskárna RICOH SP 4510DN Laserová tiskárna RICOH SP 4510DN přináší kvalitní černobílý tisk. Je ideální pro kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tisk, standardní síťové připojení a automatický oboustranný tisk. Tiskárna zvládne vysoké měsíční zatížení a díky své malé velikosti se snadno vejde na pracovní stůl či do police...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

RICOH SG 3110DNW

RICOH SG 3110DNW / barevná gelová tiskárna / 29 str/min / 128MB / LAN / USB / WiFi / Duplex Rychlá barevná tiskárna A4 s nízkými provozními náklady. G 3110DNw v režimu ECOnomická Barva rozlišuje mezi textem a obrázky, takže kvalitní barevné dokumenty jsou tištěny za náklady černo bílého tisku. Standardně s WiFi připojením. Vlastnosti a výhody: » Rychlá barevná tisk...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

RICOH Aficio SP 5200DN

Tiskárna RICOH SP 5200DN Laserová tiskárna RICOH SP 5200DN přináší kvalitní černobílý tisk. Je ideální pro každodenní použití pro střední a velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tisk, standardní síťové připojení a automatický oboustranný tisk. Tiskárna zvládne vysoké měsíční zatížení a díky své malé velikosti nezabere moc místa. Vysoká efektivita Vysoké efektivity ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Digitus DN-93804-1

Doprava: 95 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

DN-3023

Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet, USB-A samec, 10/100/1000MBIT, USB 3.0 Snadno připojíte Ultrabook a počítač s rychlejší sítí Gigabit Ethernet. V souladu se specifikací USB 3.0, dolů kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a USB 1.1 IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3az (10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T) kompatibilní Podporuje full-duplex s regulací průtoku a poloduplexn...

Doprava: 61 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

DIGITUS DN-13014-3

- Poskytuje bezdrátovou svobodu pro vaši tiskárnu. - Sdílení tiskáren s USB portem na všech počítačích prostřednictvím kabelové nebo bezdrátové sítě - Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u kabelové Ethernet a IEEE 802.11g/b/n Wireless LAN standardy - Pokročilé funkce zabezpečení s šifrováním WPA2/WPA/WEP - Podporuje 10/100Mbps rychlost v drátových sítí a až 150Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 4 dnů
Více informací

DIGITUS DN-13014-3

- Poskytuje bezdrátovou svobodu pro vaši tiskárnu. - Sdílení tiskáren s USB portem na všech počítačích prostřednictvím kabelové nebo bezdrátové sítě - Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u kabelové Ethernet a IEEE 802.11g/b/n Wireless LAN standardy - Pokročilé funkce zabezpečení s šifrováním WPA2/WPA/WEP - Podporuje 10/100Mbps rychlost v drátových sítí a až 150Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

DIGITUS DN-13014-3

- Poskytuje bezdrátovou svobodu pro vaši tiskárnu. - Sdílení tiskáren s USB portem na všech počítačích prostřednictvím kabelové nebo bezdrátové sítě - Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u kabelové Ethernet a IEEE 802.11g/b/n Wireless LAN standardy - Pokročilé funkce zabezpečení s šifrováním WPA2/WPA/WEP - Podporuje 10/100Mbps rychlost v drátových sítí a až 150Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Police do racku Digitus, DN-19 TRAY-1, DN-19

Max. zatížení: 15 kg·1 výšková jednotka·hloubka 250 mm Police do racku Digitus, DN-19 TRAY-1, DN-19 od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Příslušenství pro 19" rackovou skříň. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

UPS Digitus 1500VA černý - DN-170015-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1500 VA; Výstupní kapacita: 900 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: IEC 320 C13 (16A); Doba zálohování př...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Adapt0r do DN-VFL650-2S - 1,25mm - DN-VFL650-2S/ADAP

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nářadí: optické nástroje

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Digitus WLAN PCI adaptér 150N (DN-7046-1)

Digitus WLAN PCI adaptér 150N Zakupte produkt Digitus WLAN PCI adaptér 150N (DN-7046-1) od výrobce Digitus z kategorie Sítě | Síťové karty a adaptéry | Wi-Fi adaptéry | PCI za cenu 234.70 Kč.

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Wireless 150N Broadband AP Router, 150Mbps (DN-7049-1)

DIGITUS Wireless 150N Broadband AP Router, 150Mbps

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Vyvazovací panel 1 HE Digitus, DN-97616, 19"

Vhodný pro uspořádání kabelů ve skříních 48,3 cm (19 "). Použitelný ve všech rackových, serverových a nástěnných skříních DIGITUS. Vyvazovací panel 1 HE Digitus, DN-97616, 19" od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Příslušenství pro 19" rackovou skříň. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!...

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Neosazený patch panel 1 HE Digitus, DN-91400, 16x port

Modulární, nestíněný Patchpanel·Pro moduly Keystone·Barva: černá - RAL 9005 Patchpanel Neosazený patch panel 1 HE Digitus, DN-91400, 16x port od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Síťové patchpanely. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Adapt0r do DN-VFL650-2S - 1,25mm

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nářadí: optické nástroje

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch panel Digitus ISDN 19'' 50 portů - DN-91350-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 50; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 3; Typ kabeláže: CAT3; Doplňující informace: Nestíněné RJ45 porty, 8P4C, vhodný pro montáž do 19" skříní, 1U, Instalace kabelu pomocí LSA svorky vyrobené z oceli 1,2 mm; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Čistá hmotnost: 1.63 kg; Barva: šedá (RAL 7035); Další informace:

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45 - DN-82021-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, wavelength: 1310n...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

UPS Digitus 600VA černý 2 zásuvky Schuko - DN-170013-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 600 VA; Výstupní kapacita: 360 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 2 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 2 x SCHUKO; Vstupní konektor: Schuko CEE 7/7P; Doba zálohování při z...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45 - DN-82020-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch panel CAT6 Digitus, DN-91612S, 12x port

Pro přechod od pevných instalačních kabelů k flexibilním síťovým kabelům. 1 HE Patch panel CAT6 Digitus, DN-91612S, 12x port od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Síťové patchpanely. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Digitus RJ45 / RJ45, stíněná (DN-93906) kov/plast

Digitus CAT 6A modulární spojka, stíněná Vyhovuje požadavkům Class EA ISO/IEC 11801 až do 550 MHz. Vlastnosti: Vhodný pro panelové připojení 2x RJ45 samice Přiřazení 1:1 V balení brass sheet - shining Nickel plat...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 adapter with antena - DN-70560

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: notebook, PC počítač; Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: RP-SMA; Zisk integrované antény: 3 dBi; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA - Wi-Fi Protected Access; Dostupná přenosová rychlost: 433 Mb/s; Praco...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter - DN-70565

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: notebook, PC počítač; Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA (802.1x) - WiFi Protected Access (802.1x); Dostupná přenosová rychlost: 433 Mb/s; Pracovní režim: netýká ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS 10 panel pro správu kabelů 1/2U (DN-10 ORG-1/2U)

DIGITUS 10 panel pro správu kabelů 1/2U

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Printserver Digitus Fast Ethernet ,USB, 1 x port, 5 LGW - DN-13003-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Tiskové servery; Typ tiskového serveru: External; Způsob připojení tiskárny: 1 x USB 2.0; Počet portů: 1; Typy síťových portů: RJ-45; Počet síťových portů: 1; Typy sítí: Ethernet/Fast Ethernet (10/100Base-TX, 802.3); Podporované protokoly a standardy: TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol; Podporované OS: Windows 98SE/M...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port, 19"rack 10/100Mbps DN-60011-1

DIGITUS Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port, 19"rack 10/100Mbps,DN-60011-1

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

DIGITUS 10 fixed shelf 1U RAL 7035 (DN-10 TRAY-1)

DIGITUS 10 fixed shelf 1U RAL 7035

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Patch Panel, ISDN, 50 Port, 19, 1U, LSA šedý (DN-91350-1)

DIGITUS Patch Panel, ISDN, 50 Port, 19, 1U, LSA šedý

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS pevná police, rack hl. 1000mm,černá 483x720x50, 100 kg (DN-19 TRAY-1-1000-SW)

DIGITUS pevná police, rack hl. 1000mm,černá 483x720x50, 100 kg

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Pevná police Digitus, DN-19 TRAY-1-400, 400 mm, 19"

Použitelný u racků Digitus 48,3 cm (19") i v univerzálních skříní o šířce 48,3 cm (19 "), v závislosti na její výšce. Pevná police Digitus, DN-19 TRAY-1-400, 400 mm, 19" od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Příslušenství pro 19" rackovou skříň. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13003-1

Ideální pro multifunkční zařízení·Sdílení tiskárny v síti·Snadná integrace do existující sítě Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13003-1 od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové komponenty|Síťové připojení na Printserver. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch panel Digitus CAT 5e, DN-91524S, 1 HE, 24x port, 100 MBit/s

Patch panel Digitus CAT 5e, DN-91524S, 1 HE, 24x port, 100 MBit/s od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Síťové patchpanely. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch panel Digitus CAT 5e, DN-10001, 1 HE, 8x port, 100 MBit/s

Patch panel Digitus CAT 5e, DN-10001, 1 HE, 8x port, 100 MBit/s od výrobce Digitus v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťová zařízení - instalace|Síťové patchpanely. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port , rack mout kit (DN-60011-1)

Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port , rack mout kit

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS pevná police pro rack hl.1000mm šedá 483x720x50, 100 kg (DN-19 TRAY-1-1000)

DIGITUS pevná police pro rack hl.1000mm šedá 483x720x50, 100 kg

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Patch panel Digitus 19'' 24 portů UTP CAT5e, 15 LGW - DN-91524U-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: CAT5E; Výška: 44 mm; Šířka: 492 mm; Hloubka: 50 mm; Barva: Černá ; Další informace: http://shop.assman...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Wi-Fi adaptér USB 2.0 150 Mbit/s Digitus DN-7042-1

Řada notebooků má vestavěný pouze pomalý WiFi modul s rychlostí 54 Mbit/s. S adaptérem Digitus N150 značně zvýšíte dosah své WiFi sítě. WiFi adaptér navíc dosahuje přenosové rychlosti až 150 Mbit/s. Bezpečnost zajišťuje šifrování dat WEP, WPA nebo WPA2. Vysoká přenosová rychlost až 150 Mbit/s·Odpovídá normě 802.11n a je zpětně kompatibilní se standardy IEEE 802.11g/b·Podp...

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81001

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 1310nm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81003

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseRX/TX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81004

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseRX/TX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km - DN-81000

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseSX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 850nm

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Přepínač Digitus 16 portů 10/100 Mb/s, 19'' - DN-60011-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: Auto MDI/MDI-X, half/full duplex, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Standardní příslušenství: Napájecí adaptér; Šířka: 19 palců; ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Modulární dvouzásuvka Digitus CAT 5e 2xRJ45 UTP na omítku kompletní - DN-93804-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Typ konektoru: 2 x RJ-45; Počet portů: 2; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Použití: na omítku/zeď; Standardní příslušenství: Uživatelská příručka, montážní šrouby, stahovací pásky; Doplňující informace: Konektor LSA+ označení barvami v souladu s EIA/TIA 568AB, ISO/IEC 1180, IEC 6063-7-4; Ší...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

UPS Digitus Line Interactive 1500VA, USB/RS232, LCD - DN-170025-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1500 VA; Výstupní kapacita: 900 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: Kabel Schuko (10A); Doba zálohování p...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

UPS Digitus Line Interactive 1000VA, USB/RS232, LCD - DN-170024-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1000 VA; Výstupní kapacita: 600 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: Kabel Schuko (10A); Doba zálohování p...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

UPS Digitus Line Interactive 1000VA USB/RS232 - DN-170014-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1000 VA; Výstupní kapacita: 600 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: Schuko CEE 7 / EU1-16P; Doba zálohová...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Digitus dn 16041 1 jsme na našem vyhledávači našli 98 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Digitus dn 16041 1 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!