Digitus dn 16041 1

Nalezeno 86 produktů

Digitus DN-1001J

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast Ethernet PCI Card 10/100MBIT, Realtek8139D,1 RJ-45, WOL for PCI 2.2 • Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20 / 200 Mbit full duplex • PCI Local Bus Rev.2.1 and 2.2 compatible • Suitable for all typical network environments Výrobek je dodáván s m...

Digitus WLAN USB Adapter, IEEE 802.11N, 300Mbit

Digitus WLAN USB Adapter, IEEE 802.11N, 300Mbit This USB adapter complies with Draft 802.11n next generation wireless standard. Utilizing the advanced MIMO technology, it can support the data transmission rate of up to 300Mbps and the coverage distance is far than IEEE 802.11g/b products. Stable wireless connection and high bandwidth enable you to enjoy rich media network...

RICOH SP C250DN

Popis produktu Tiskárna RICOH SP C250DN Laserová tiskárna RICOH SP C250DN přináší kvalitní barevný tisk. Je ideální pro domácí i kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tisk, standardní síťové a bezdrátové připojení a automatický oboustranný tisk. Tiskárna zvládne vysoké měsíční zatížení a přináší podporu pro tisk ze sma...

DN-3023

Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet, USB-A samec, 10/100/1000MBIT, USB 3.0 Snadno připojíte Ultrabook a počítač s rychlejší sítí Gigabit Ethernet. V souladu se specifikací USB 3.0, dolů kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a USB 1.1 IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3az (10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T) kompatibilní Podporuje full-duplex s regulací průtoku a poloduplexn...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Digitus DN-91624S

druh: patch panel, výška: 1 U, police: ne, ventilace: ne, napájecí lišta: ne,

Více informací
Dostupnost: neudáno

DIGITUS DN-13014-3

- Poskytuje bezdrátovou svobodu pro vaši tiskárnu. - Sdílení tiskáren s USB portem na všech počítačích prostřednictvím kabelové nebo bezdrátové sítě - Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u kabelové Ethernet a IEEE 802.11g/b/n Wireless LAN standardy - Pokročilé funkce zabezpečení s šifrováním WPA2/WPA/WEP - Podporuje 10/100Mbps rychlost v drátových sítí a až 150Mbps ...

Více informací
Dostupnost: do 4 dnů

UPS Digitus 1500VA černý - DN-170015-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1500 VA; Výstupní kapacita: 900 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: IEC 320 C13 (16A); Doba zálohování př...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus ISDN 19'' 50 portů - DN-91350-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 50; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 3; Typ kabeláže: CAT3; Doplňující informace: Nestíněné RJ45 porty, 8P4C, vhodný pro montáž do 19" skříní, 1U, Instalace kabelu pomocí LSA svorky vyrobené z oceli 1,2 mm; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců; Čistá hmotnost: 1.63 kg; Barva: šedá (RAL 7035); Další informace:

Více informací
Dostupnost: skladem

Konvertor Gigabit Ethernet Media Digitus SC / RJ45 - DN-82021-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, wavelength: 1310n...

Více informací
Dostupnost: skladem

UPS Digitus 600VA černý 2 zásuvky Schuko - DN-170013-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 600 VA; Výstupní kapacita: 360 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 2 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 2 x SCHUKO; Vstupní konektor: Schuko CEE 7/7P; Doba zálohování při z...

Více informací
Dostupnost: skladem

Konvertor Fast Ethernet Media Digitus SC / RJ45 - DN-82020-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 25 mm; Šířka...

Více informací
Dostupnost: skladem

Bezdrátový USB adaptér Digitus 150N 5 LGW - DN-7042-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless/bezdrát IEEE 802.11a; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: Bezdrátová síť (WLAN); Port LAN: 1x USB 2.0, 1x USB 1.1; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Šifrování: WPA2 - Wi-Fi Protected Access II; Dostupná přenosová rychlost: 150 Mb/s; Pracovní režim: nedostatek dat; Frekvence...

Více informací
Dostupnost: skladem

Vhodná svorkovnice pro CAT 6 Digitus DN-93903

PopisPřipojovací modul DIGITUS® slouží pro připojneí nebo prodloužení kabelů Twisted Pair.VybaveníMateriál krytu: ABS bez obsahu halogenů, UL 94 V0Materiál povrchu: poniklovaná měďPřipojení přes LSA lištyStíněnýVlastnostiOdlehčení v tahuLSA EIA/TIA 568 A & BKabelová průchodka: až 6,8 mmPrůměr Cu vodiče: AWG (26/1 až 22/1)Provozní teplota: -40 °C až +80 °CProudová zatížite...

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Modul Digitus Keystone CAT 5e, třída D, nestíněný - DN-93501

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Barva: Černá ; Doplňující informace: Testován v souladu s normami Link Performance CAT 5e, Instalace kabelů LSA stripem, barevné kodování dle EIA/TIA 568 A , Konektor RJ45, samice, pro instalaci do patch panelů; Další ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Adaptér Digitus Gigabit Ethernet USB 3.0 - DN-3023

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Příslušenství pro notebooky; Druh produktu: Adaptér; Typ konektoru: USB 3.0, RJ-45; Operační systém: Linux, Mac OS 10.X, Windows 7, Windows 8, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Doplňující informace: Kompatibilní s USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0 a USB 1.1, Odpovídá IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3az (10BASE-T/100BASE...

Více informací
Dostupnost: skladem

Digitus RJ45 / RJ45, stíněná (DN-93906) kov/plast

Digitus CAT 6A modulární spojka, stíněná Vyhovuje požadavkům Class EA ISO/IEC 11801 až do 550 MHz. Vlastnosti: Vhodný pro panelové připojení 2x RJ45 samice Přiřazení 1:1 V balení brass sheet - shining Nickel plat...

Více informací
Dostupnost: neudáno

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 mini adapter - DN-70565

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: notebook, PC počítač; Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA (802.1x) - WiFi Protected Access (802.1x); Dostupná přenosová rychlost: 433 Mb/s; Pracovní režim: netýká ...

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Wireless AC433 USB2.0 adapter with antena - DN-70560

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11ac; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: notebook, PC počítač; Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: RP-SMA; Zisk integrované antény: 3 dBi; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA - Wi-Fi Protected Access; Dostupná přenosová rychlost: 433 Mb/s; Praco...

Více informací
Dostupnost: skladem

Soubor pasivních kabelů PoE Digitus 5 LGW - DN-95001

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Napájení po Ethernetu - PoE; Typ napájení: nedostatek dat; Vstupní napětí: nedostatek dat; Výstupní napětí: nedostatek dat; Výstupní kapacita: nedostatek dat; Podporované protokoly a standardy: nedostatek dat; Doplňující informace: Přenosová rychlost: 10/100 Mbit/s, 1x vstup DC, RJ45 výstup RJ45, 1x výstup DC, RJ45, vstup RJ45, Zástrčka D...

Více informací
Dostupnost: skladem

Printserver Digitus Fast Ethernet ,USB, 1 x port, 5 LGW - DN-13003-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Tiskové servery; Typ tiskového serveru: External; Způsob připojení tiskárny: 1 x USB 2.0; Počet portů: 1; Typy síťových portů: RJ-45; Počet síťových portů: 1; Typy sítí: Ethernet/Fast Ethernet (10/100Base-TX, 802.3); Podporované protokoly a standardy: TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol; Podporované OS: Windows 98SE/M...

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port, 19"rack 10/100Mbps DN-60011-1

DIGITUS Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port, 19"rack 10/100Mbps,DN-60011-1

Více informací
Dostupnost: neudáno

Modul Digitus Keystone CAT 6, třída E, nestíněný - DN-93603-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: CAT6; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 6; Další informace: katalog.assmann.pl/produkt

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 24 portů UTP CAT5e, 15 LGW - DN-91524U-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: CAT5E; Výška: 44 mm; Šířka: 492 mm; Hloubka: 50 mm; Barva: Černá ; Další informace: http://shop.assman...

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81001

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 1310nm

Více informací
Dostupnost: skladem

Pevná police Digitus, DN-19 TRAY-1-400, 400 mm, 19"

Použitelný u racků Digitus 48,3 cm (19") i v univerzálních skříní o šířce 48,3 cm (19 "), v závislosti na její výšce.

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81003

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseRX/TX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km - DN-81004

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseRX/TX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km - DN-81000

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseSX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 850nm

Více informací
Dostupnost: skladem

Přepínač Digitus 16 portů 10/100 Mb/s, 19'' - DN-60011-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: Auto MDI/MDI-X, half/full duplex, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Standardní příslušenství: Napájecí adaptér; Šířka: 19 palců; ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Síťová karta Digitus 10/100 Mb/s, USB 2.0, 5 LGW - DN-10050-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: Ethernet; Rozhraní: 1x RJ-45 (FastEthernet 10/100); Typ konektoru sběrnice: USB 2.0; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Linux, OS X, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP; Doplňující informace: Kompatibilní s Ethernet IEEE 802.3 10BaseT, High speed USB 2.0 (do 100Mbps),...

Více informací
Dostupnost: skladem

UPS Digitus Line Interactive 1000VA, USB/RS232, LCD - DN-170024-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1000 VA; Výstupní kapacita: 600 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: Kabel Schuko (10A); Doba zálohování p...

Více informací
Dostupnost: skladem

Nástěnný rozvaděč Digitus SoHo série Compact - 520 x 400 mm, nenamontovaný - DN-19 07U-S-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 7 U; Výška: 360 mm; Šířka: 520 mm; Hloubka: 400 mm; Maximální nosnost: 100 kg; Doplňující informace: Odolný ocelový plech 1,5 mm, vysoká nosnost, práškový nátěr, Ventilační mezery pro aktivní a pasivní chlazení s výfukem vzduchu, IP 20, Uzamykatelné dveře z bezpečnostního skla, 483 mm (19")...

Více informací
Dostupnost: skladem

Wi-Fi adaptér USB 2.0 150 Mbit/s Digitus DN-7042-1

Řada notebooků má vestavěný pouze pomalý WiFi modul s rychlostí 54 Mbit/s. S adaptérem Digitus N150 značně zvýšíte dosah své WiFi sítě. WiFi adaptér navíc dosahuje přenosové rychlosti až 150 Mbit/s. Bezpečnost zajišťuje šifrování dat WEP, WPA nebo WPA2. Vysoká přenosová rychlost až 150 Mbit/s·Odpovídá normě 802.11n a je zpětně kompatibilní se standardy IEEE 802.11g/b·Podp...

Více informací
Dostupnost: skladem

UPS Digitus Line Interactive 1000VA USB/RS232 - DN-170014-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: UPS - Záložní zdroje; Výstupní výkon: 1000 VA; Výstupní kapacita: 600 Watt; Architektura UPS: line-interactive; Max. čas nutný k přepnutí na provoz z baterie: 6 ms; Počet a typ zásuvek s funkcí záložního zdroje: 4 x SCHUKO; Počet a typ zásuvek pouze s přepěťovou ochranou: 4 x SCHUKO; Vstupní konektor: Schuko CEE 7 / EU1-16P; Doba zálohová...

Více informací
Dostupnost: skladem

Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13003-1

Ideální pro multifunkční zařízení·Sdílení tiskárny v síti·Snadná integrace do existující sítě

Více informací
Dostupnost: skladem

Printserver, paralelní konektor (IEEE 1284), LAN (10/100 Mbit/s), DN-13001-1

Ideální pro multifunkční zařízení·Možnost připojení pomocí paralelního portu·Snadná integrace do existující sítě

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km - DN-81200

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno; Čistá hmotnost: 4 g, Hot Pluggable, wavelength: 850nm

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 24 portů UTP CAT5e, s policí - DN-91524U-EC

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: CAT5E; Výška: 49 mm; Šířka: 485 mm; Barva: Černá ; Další informace: http://shop.assmann...

Více informací
Dostupnost: skladem

Adaptér Digitus Gigabit Ethernet USB 3.0 Type C - DN-3024

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Příslušenství pro notebooky; Druh produktu: Adaptér; Typ konektoru: USB 3.1 Typ-C, RJ-45; Operační systém: Mac OS, Microsoft Windows, Délka kabelu: 0,20, Chipset: RTL8153; Barva: stříbrno-bílá; Šířka: 17 mm; Výška: 24 mm; Délka: 64 mm; Čistá hmotnost: 21 g; Další informace:

Více informací
Dostupnost: skladem

Modulární dvojzásuvka Digitus CAT 5e, 1xRJ45 UTP stíněná, pod omítku - DN-93804-PL

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Typ konektoru: 1 x RJ45; Počet portů: 1; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Použití: na omítku/zeď; Standardní příslušenství: montážní šrouby, stahovací pásky, Uživatelská příručka; Doplňující informace: Konektor LSA+ označení barvami v souladu s EIA/TIA 568AB, ISO/IEC 1180, IEC 6063-7-4; Šíř...

Více informací
Dostupnost: skladem

Digitus Patch Panel desktop, CAT6, stíněný, 8x 8P8C LSA, černý,1U; DN-91608SD

DIGITUS Desktop CAT 6 patch panel, shielded 8-port RJ45, 8P8C, LSA Color black RAL 9005 Applicable for SOHO solutions Class E , up to 250 MHz, ISO IEC 11801, EN 50173 1 Gbit Ethernet Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rolled Steel accc. EN1.4301, UNS S30400, AISI 304 and LMSAD110 Shielded RJ45 sockets, 8P8C Cable installation via LSA strips, color coded...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC - DN-82023

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: optické vlákno, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 95 mm; Čistá hmotnost: 200 g, Automatické vyjed...

Více informací
Dostupnost: skladem

Mini přepínač Digitus 5 portů 10/100 Mb/s, 5 LGW - DN-50012

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX; Vrstva (Layer) přepínání: 1; Typ počítačové skříně: plastový; Čistá hmotnost: 0.45 kg; Barva: Černá

Více informací
Dostupnost: skladem

Pasivní napájení PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE, 5 LGW - DN-95002

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Napájení po Ethernetu - PoE; Typ napájení: nedostatek dat; Vstupní napětí: nedostatek dat; Výstupní napětí: nedostatek dat; Doplňující informace: Zástrčka RJ45 LAN jack, Zástrčka DC 5.5mm jack, PoE (RJ45) jack, Přenosová rychlost: 10/100 Mbit/s, Přenos přes kabel CAT 5e, Vodič: 1/2/3/6 přenos, 4/5/7/8 napájení; Čistá hmotnost: 0.026 kg...

Více informací
Dostupnost: skladem

Mini přepínač Digitus 8 portů 10/100 Mb/s, 5 LGW - DN-50022

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: Ethernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX; Vrstva (Layer) přepínání: 1; Typ počítačové skříně: plastový; Čistá hmotnost: 0.5 kg

Více informací
Dostupnost: skladem

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1

Více informací
Dostupnost: neudáno

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1

DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1

Více informací
Dostupnost: neudáno

Patch panel Digitus 10'' 12 portů FTP CAT6, 15 LGW - DN-91612S

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 12; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 6; Typ kabeláže: CAT6, Instalace kabelů pomocí LSA lišt, barevné značení dle EIA/TIA 568 A & B, Průchodka, možnost připevnění kabelových vazačů, připojení centrálního uzemnění, Vhodné pro rozvaděč 254 mm (10"); Výška: 44 mm; Šířka: 254 mm; Hloubka: 100 mm; Čistá hmotn...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 48 portů UTP CAT5e, 15 LGW - DN-91548U

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 48; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: Cat 5e odpovídá EIA/TIA 568 a ISO/IEC 11801, zkoušeno do 100 MHz, Přední panel 1,2 mm, hliník, černá barva, stíněné RJ 45 zásuvky 8P8C, Instalace kabelu do dvojitých LSA+ bloků, barevné značení ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 24 porty STP CAT5e, 15 LGW - DN-91524S

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Doplňující informace: Cat 5e odpovídá EIA/TIA 568 a ISO/IEC 11801, zkoušeno do 100 MHz, Přední panel 1,2 mm, hliník, šedá barva, stíněné RJ 45 zásuvky 8P8C, Instalace kabelu do dvojitých LSA+ bloků, barev...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 24 portů UTP CAT5e, 15 LGW - DN-91524U

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: Cat 5e odpovídá EIA/TIA 568 a ISO/IEC 11801, zkoušeno do 100 MHz, Přední panel 1,2 mm, hliník, černá barva, nestíněné RJ 45 zásuvky 8P8C, Instalace kabelu do dvojitých LSA+ bloků, barevné značen...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch panel Digitus 19'' 24 portů STP CAT6, 15 LGW - DN-91624S

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 6; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Doplňující informace: Kategorie 6 dle EIA/TIA 568 i ISO/IEC 11801, zkoušeno do 250 MHz, Stíněné RJ 45 zásuvky 8P8C, 19" 24 porty 1HU, certifikát UL, Instalace kabelu do LSA+ bloků, barevné značení dle EIA...

Více informací
Dostupnost: skladem

Zásuvková lišta Digitus 19'', 1U, 8 zásuvek, 16A/250V/4000W - DN-95401

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Napájecí Rack (PDU) 19"; Vstupní konektor: Schuko CEE 7 / EU1-16P; Počet vystupů: 8 ks; Počet zásuvek 10A typu F (německý "Schuko"): 8 ks; Délka napájecího kabelu: 2 m; Jmenovité napětí: 250 V stř. (AC); Jmenovitý proud: 16 A; Frekvence: 50 Hz; Filtr pro telefonní linku RJ-11: Ne; Odrušovací filtr (EMI/RFI): Ne; Možnost montáže na stěnu:...

Více informací
Dostupnost: skladem

Zásuvková lišta Digitus 19'', 1U, 7 zásuvek, vypínač, 16A/230V/4000W - DN-95402

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Napájecí Rack (PDU) 19"; Vstupní konektor: Schuko CEE 7 / EU1-16P; Počet vystupů: 7 ks; Počet zásuvek 10A typu F (německý "Schuko"): 7 ks; Délka napájecího kabelu: 2 m; Jmenovité napětí: 250 V stř. (AC); Jmenovitý proud: 16 A; Frekvence: 50 Hz; Filtr pro telefonní linku RJ-11: Ne; Odrušovací filtr (EMI/RFI): Ne; Možnost montáže na stěnu:...

Více informací
Dostupnost: skladem

Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19”, 24 port , LSA; DN-91524U

Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19 “, 24x 24 X netienená zásuvka RJ45, 8P8C, LSA, 1 HU černá Barva Netienené patch panely CAT5e. Instalace kabelů pomocí barevně zakódovaných dvojitých blokových svorek (LSA + / svorkovnice). • Kategorie 5e, EN-50173, ISO / IEC 11801 • Kryt a přední kryt v kovu, barva černá. • Nestíněné zásuvky RJ45, 8P8C. • Připraveno pro instalaci 19 “...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

DIGITUS Desktop Patch panel, Cat6A 12xSTP RJ45, 1U; DN-91612SD-EA

DIGITUS Desktop Patch panel, Cat6A 12xSTP RJ45, 1U 12-port stolní patch panel nejvyšší certifikace pro vysokorychlostní sítě. Certifikace Cat 6A pro až 10 GBit přenosovou rychlost. Stíněné provedení, výška 1U. certifikace CAT 6A Class EA až do 500 MHz ISO IEC 11801, EN 50173 12 portů 1U černá barva RAL 9005 vhodné pro 10 GBit Ethernet stíněné konektory RJ45, 8P8C stolní...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

Síťový IP videorekordér (NVR) pro bezp.kamery Digitus Plug-N-View DN-16150_1, 4kanálový

Síťový videorekordér Digitus® Plug&View dokáže nahrávat video živě až ze čtyř kamer současně, ukládat pořízené záznamy a přehrávat je na monitoru nebo na plochém televizoru. Malé a nenápadné zařízení je praktickým a zároveň inovativním doplňkem pro systém Plug&View. Rekordér lze stejně jako kamery Plug&View rychle a jednoduše seřídit naskenováním QR kódu. Automaticky rozp...

Více informací
Dostupnost: do 11 dnů

Nástěnný rozvaděč Digitus SoHo série Compact 9U - 520 x 400 mm, nenamontovaný - DN-19 09-U-S-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Datový rozvaděč - 19" a 10" RACK; Vnitřní výška: 9 U; Výška: 512 mm; Šířka: 520 mm; Hloubka: 400 mm; Maximální nosnost: 100 kg; Doplňující informace: Odolný ocelový plech 1,5 mm, vysoká nosnost, práškový nátěr, Ventilační mezery pro aktivní a pasivní chlazení s výfukem vzduchu, IP 20, Uzamykatelné dveře z bezpečnostního skla, 483 mm (19")...

Více informací
Dostupnost: skladem

Bezdrátový USB adaptér s anténou Digitus N150 USB 2.0 Ralink 1T/1R, 5 LGW - DN-70440-1

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Produkt bezdrátové LAN (WLAN); Síťová architektura: Wireless IEEE 802.11g; Typ zařízení: USB adaptér; Použití: Bezdrátová síť (WLAN); Port LAN: N/A; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Zisk integrované antény: 3 dBi; Šifrování: WEP - Wired Equivalent Privacy; Dostupná přenosová rychlost: 150 Mb/s; Pracovní režim: bezdrátový klient; Fre...

Více informací
Dostupnost: skladem

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10 / 100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X; DN-10050-1

USB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, USB 2.0 Snadné připojení počítače, herní konzole či jiného zařízení ke kabelové síti • Ethernet IEEE 802.3 10BaseT kompatibilní • USB 2.0 high speed (až 100 Mbps) • 1 x RJ45 port, USB samice typ • Chipset: MCS7832 • Plug and play • Napájení přes USB sběrnici • Vhodné pro všechny typické síťové prostředí • P...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

Police do racku Digitus, DN-19 TRAY-1, DN-19

Max. zatížení: 15 kg·1 výšková jednotka·hloubka 250 mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Pro vyhledávací frázi Digitus dn 16041 1 jsme na našem vyhledávači našli 86 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Digitus dn 16041 1 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!