Dlazba stone

Nalezeno 165 produktů

Monocibec Royal Stone crema luna 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone crema luna 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone pierre blue 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone pierre blue 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone grigio ash 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone grigio ash 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone crema luna 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone crema luna 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone pierre blue 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone pierre blue 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Refin Nordik Stone 60x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Nordik Stone 60x60 v rektifikovaném provedení v barvě šedé (stone). Tato dlažba je krásnou imitací kamene skandinávského původu, která se stále častěji objevuje v interiérovém designu, aby nám předvedla krásu kamene ze severských evropských zemí. Vyvážená grafika těchto dlažeb vytváří jedinečnou scenérii.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Nordik Stone 30x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Nordik Stone 30x60 v rektifikovaném provedení v barvě šedé (stone). Tato dlažba je krásnou imitací kamene skandinávského původu, která se stále častěji objevuje v interiérovém designu, aby nám předvedla krásu kamene ze severských evropských zemí. Vyvážená grafika těchto dlažeb vytváří jedinečnou scenérii.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Nordik Stone 15x15 R

Slinutá keramická dlažba Refin Nordik Stone 15x15 v rektifikovaném provedení v barvě šedé (stone). Tato dlažba je krásnou imitací kamene skandinávského původu, která se stále častěji objevuje v interiérovém designu, aby nám předvedla krásu kamene ze severských evropských zemí. Vyvážená grafika těchto dlažeb vytváří jedinečnou scenérii.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Monocibec Royal Stone grigio ash 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone grigio ash 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Ergon Stone project White strutturato 30x60 cm

Keramická dlažba Ergon Stone project White strutturato 30x60 cm je nádhernou imitací přírodního kamene, který od pravého nerozeznáte. Vyrábí se strukturovaným povrchem, který vynikne nejen v bytovém a komerčním interiéru, ale také ve venkovních prostorách. Působí přirozeně a elegantně.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Ergon Stone project Gold strutturato 30x60 cm

Keramická dlažba Ergon Stone project Gold strutturato 30x60 cm je nádhernou imitací přírodního kamene, který od pravého nerozeznáte. Vyrábí se strukturovaným povrchem, který vynikne nejen v bytovém a komerčním interiéru, ale také ve venkovních prostorách. Působí přirozeně a elegantně.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Ergon Stone project Grey strutturato 30x60 cm

Keramická dlažba Ergon Stone project Grey strutturato 30x60 cm je nádhernou imitací přírodního kamene, který od pravého nerozeznáte. Vyrábí se strukturovaným povrchem, který vynikne nejen v bytovém a komerčním interiéru, ale také ve venkovních prostorách. Působí přirozeně a elegantně.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Ergon Stone project Black strutturato 30x60 cm

Keramická dlažba Ergon Stone project Black strutturato 30x60 cm je nádhernou imitací přírodního kamene, který od pravého nerozeznáte. Vyrábí se strukturovaným povrchem, který vynikne nejen v bytovém a komerčním interiéru, ale také ve venkovních prostorách. Působí přirozeně a elegantně.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader dark 60x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader dark 60x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v šedém barevném provedení (dark). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader dark 30x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader dark 30x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v šedém barevném provedení (dark). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader brown 60x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader brown 60x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v hnědém barevném provedení (brown) . Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader brown 30x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader brown 30x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v hnědém barevném provedení (brown). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader beige 60x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader beige 60x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v béžovém barevném provedení (beige). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader beige 30x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader beige 30x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v béžovém barevném provedení (beige). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader ivory 60x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader ivory 60x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v světle béžovém barevném provedení (ivory). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí....

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader ivory 30x60 R

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader ivory 30x60 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Tato rektifikovaná dlažba je vyráběna v světle béžovém barevném provedení (ivory). Dlažba má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí....

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader dark 45x45

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader dark 45x45 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v šedém barevném provedení (dark). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader dark 30x30

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader dark 30x30 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v hnědém barevném provedení (dark). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader brown 45x45

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader brown 45x45 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v hnědém barevném provedení (brown). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader brown 30x30

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader brown 30x30 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v hnědém barevném provedení (brown). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader beige 45x45

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader beige 45x45 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v béžovém barevném provedení (beige). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader beige 30x30

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader beige 30x30 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v béžovém barevném provedení (beige). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader ivory 45x45

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader ivory 45x45 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v světle béžovém barevném provedení (ivory). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Refin Stone-Leader ivory 30x30

Slinutá keramická dlažba Refin Stone-Leader ivory 30x30 nás překvapí krásou a elegancí přírodního kamene, jehož je imitací. Dlažba je vyráběna v světle béžovém barevném provedení (ivory). Má velmi moderní zajímavý design, který v interiérech nejen našich domovů vytvoří velmi příjemné a elegantní prostředí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Monocibec Royal Stone crema luna lap 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone crema luna lap 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone pierre blue lap 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone pierre blue lap 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone grigio ash lap 80x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone grigio ash lap 80x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone crema luna lap 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone crema luna lap 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone pierre blue lap 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone pierre blue lap 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone grigio ash lap 40x80

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone grigio ash lap 40x80 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s lesklým povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů

Monocibec Royal Stone crema luna muretto 20x40

Slinutá dlažba Monocibec Royal Stone crema luna muretto 20x40 nabízí imitaci kamene v přírodní barvě s matným povrchem. Je vhodná do celého interiéru, kterém dodá eleganci a moderní styl.

Více informací
Dostupnost: do 13 dnů
1 2 3

Pro vyhledávací frázi Dlazba stone jsme na našem vyhledávači našli 165 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Dlazba stone trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!