Drevoobrabeci a zarizeni

Nalezeno 10 produktů

Opp Umds ii universální dřevoobráběcí kombinovaný stroj

UMDS II je universální dřevoobráběcí kombinovaný stroj české výroby! V pořadí již třetí generace kombinovaného dřevoobráběcího stroje v sobě slučuje funkční a estetická vylepšení. Za touto radikální změnou stojí neutuchající zájem uživatelů o tento druh stroje. Zásadní změnou oproti původnímu provedení je osazení agregátu stroje do stojanu kazetového typu tak, jak jej zná...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

Podávací zařízení Bernardo BABY M3

Podávací zařízení Bernardo BABY M3 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Podávací zařízení Bernardo MX 38

Podávací zařízení Bernardo MX 38 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Podávací zařízení Bernardo MX 48

Podávací zařízení Bernardo MX 48 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Podávací zařízení Bernardo AF 308

Podávací zařízení Bernardo AF 308 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Podávací zařízení Holzkraft VSA 308

Podávací zařízení Holzkraft VSA 308 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 14 dnů

Podávací zařízení Bernardo AF 32 - 230 V

Podávací zařízení Bernardo AF 32 - 230 V najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Univerzální naklápěcí zařízení Bernardo FP/01

Univerzální naklápěcí zařízení Bernardo FP/01 najdete v kategorii DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE - Aparáty (podavače) posuvné. E-shop boukal.cz nabízí nářadí, nástroje a brusiva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

Dlabací zařízení pro Bernardo ADH 250 / CWM 250 R

Dlabací zařízení pro Bernardo ADH 250 / CWM 250 R Bernardo 08-1020 je dlabací zařízení pro hoblovku Bernardo ADH 250 a pilu Bernardo CWM 250 R - jedná se o rozšiřující zařízení pro dřevoobráběcí stroje Bernardo. Určeno k obrábění měkkého i tvrdého dřeva.

Více informací
Dostupnost: do 10 dnů

ČSN 496120 (496120) 11.4.1988

Platná norma ČSN 496120 (496120) Dřevoobráběcí zařízení. Vrtačky a vrtací dlabačky. Bezpečnostní požadavky na konstrukci.

Více informací
Dostupnost: skladem

Pro vyhledávací frázi Drevoobrabeci a zarizeni jsme na našem vyhledávači našli 10 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Drevoobrabeci a zarizeni trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!