Fytopharma salvejovy caj 20 x 1g

Nalezeno 4 produkty

Fytopharma Šalvějový čaj 20 x 1g

* Výrobce: FYTOPHARMA A.S. * Balení: 1 balení Užívá se při nechutenství a na omezení pocení, dále na výplachy a kloktání při zápalech dutiny ústní a mandlí. Nálevové sáčky: 20 × 1 g

Fytopharma Bylinný čaj na klouby 20x1.25g

Bylinný čaj vhodný při kloubních potížích a problémech pohybového ústrojí. Čaj obsahuje směs bylin, které příznivě působí při kloubních onemocněních, revmatismu, zánětlivých potížích pohybového ústrojí. Napomáhá vyplavovat škodlivé látky z těla.

Fytopharma Bylinný čaj na křečové žíly 20x1.25g

* Výrobce: FYTOPHARMA A.S. * Balení: 1 balení Užití Čaj obsahuje směs bylin, které zpevňují stěny žil a zvyšuji jejich pružnost, je vhodný pro osoby trpící křečovými žílami. Dávkování 1-2 sáčky se zalijí 1/41 vroucí vody a nechají se 10- 15 minut vyluhovat. Čaj se pije 2 -3 krát denně. Doporučené dávkování nepřekračujte! Kontraindikace Není vhodné pro děti, těhotné a kojí...

FYTOPHARMA Gynastan Meno 20x1.5g

Gynastan Meno je bylinný čaj s příznivými účinky při menopauze. Pomáhá zmírnit její nepříznivé projevy. Doplněk stravy pro ženy.

FYTOPHARMA A.S. Bylinný čaj na vysoký tlak 20x1.25g

Bylinný čaj příznivě působící na snižování vysokého krevního tlaku - doplněk stravy. Čaj obsahuje směs bylin, které příznivě působí při vysokém krevním tlaku, zlepšují krevní oběh a celkově posilují srdce.

FYTOPHARMA A.S. Bylinný čaj na cholesterol 20x1.25g

Bylinný čaj vhodný při zvýšené hladině tuků v krvi. Čaj obsahuje směs bylin, které mají příznivý účinek při zvýšené hladině tuků, zejména cholesterolu v krvi.

Fytopharma Bylinný čaj Perospir s echinac. 20 x 1.5 g

* Výrobce: FYTOPHARMA A.S. * Balení: 1 kus Perospir s Echinaceou Čaj s obsahem vitamínu C se používá jako podpůrný prostředek při chřipce a nachlazení, podporuje pocení a napomáhá snižování horečky. Echinacea (třapatka) přispívá ke zlepšení odolnosti oraganismu. Obsah: Nálevové sáčky 20×1,5 g.

Šalvějový čaj 20 x 1g Fytopharma

Užívá se při nechutenství a na omezení pocení.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Diabetický čaj 20 x 1g Fytopharma

Čaj má příznivý podpůrný účinek při cukrovce.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Dětský čaj 20 x 1g Fytopharma

Používá se při poruchách trávení, křečových bolestech a plynatosti u dětí.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Bylinný ženský čaj 20 x 1g Fytopharma

Příznivě působí při ženských potížích (bolestivá menstruace, problémy v klimakteriu).

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů