Hot doll psi milenka

Nalezeno 3 produkty

HOT DOLL psí milenka černá (pro psy 22-46cm v kohoutku)

Popis: HOT DOLL psí milenka černá  (pro psy 22-46cm v kohoutku)HOT DOLL psí milenka černá  (pro psy 22-46cm v kohoutku je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: HOT DOLL psí milenka černá  (pro psy 22-46cm v kohoutku)HOT DOLL psí milenka černá  (pro psy 22-46cm v kohoutku) první sexuální hračka pro dominatní či nadržené psy.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

HOT DOLL psí milenka bílá (pro psy 22-46cm v kohoutku)

Popis: HOT DOLL psí milenka bílá  (pro psy 22-46cm v kohoutku)HOT DOLL psí milenka bílá  (pro psy 22-46cm v kohoutku) je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: HOT DOLL psí milenka bílá  (pro psy 22-46cm v kohoutku)HOT DOLL psí milenka bílá  (pro psy 22-46cm v kohoutku) první sexuální hračka pro dominatní či nadržené psy.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

PSÍ MILENKA SEXUÁLNÍ HRAČKA PRO PSY

Psí milenka Hot Doll - první erotická hračka pro psy! Je to unikátní hračka s nadčasovým designem vyvinutá francouzskými návrháři agentury Feel Addicted a je vyráběná ve Francii. K čemu je Hot Doll vhodná Hot Doll - umělá fenka nebo také psí milenka je pro mnohé majitele a jejich psy velkým překvapením. Přiznejme si však, jakkoli puritánský názor máme, že i psi mají ...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů