Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hp switch sfp gigabit

Nalezeno 1642 produktů

48 1000BaseT Gigabit Smart Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP

Gigabitový Web Smart přepínač se 48 porty a 4 combo SFP sloty DGS-1248T web smart přepínač (verze Green Ethernet) zavádí systém úspory energie do oblasti sítí pro malé a střední podniky (SMB). Funkce pro úsporu energie Nejnovější verze tohoto přepínače (B2), vybavená technologií D-Link Green Ethernet, reaguje na vypnutí připojeného zařízení a uvede příslušný port do pohot...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 2530-24G

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfi...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queu...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queu...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco 24xGiga Smart Switch + 2xSFPs SLM2024

Cisco 24xGiga Smart Switch + 2xSFPs SLM2024 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch with 2 combo SFPs Cost-effective, secure switching with simplified management for your growing business • Easy-to-use Web browser interface makes installation quick and effortless • Grow your network with options like Link Aggregation, Spanning Tree and Portfast • 802.1x port authenticati...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

24 10/100 Smart Switch, 2 Combo 1000BaseT/SFP, 2 1000BaseT

DES-1228 je vysoce výkonný řiditelný přepínač na 2. vrstvě, který poskytuje ideální řešení pro pracovní skupiny a oddělení. Tento přepínač představuje skvělé základní řiditelné řešení pro právě začínající malé podniky nebo pro již zavedené podniky, hledající řiditelné řešení pro stolní počítače. Přepínač nabízí také 4 gigabitové uplinky pro připojení ke gigabitové páteřní...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 2530-48G

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konf...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 2920-24G

Porty USB: Ano Počet portů RJ-45: 20 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP řady 2920 jsou...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB

Linksys-Cisco SRW2048 Switch, 48+4 port, 10/100/1000MB Linksys-Cisco 48-port 10/100/1000 Gigabit Switch s WebView - 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet portů - 4 x MiniGBIC sloty pro metalické nebo optické moduly (sdílené) - standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x,802.1p, 802.1q - podpora half duplex a full duplex modu a auto-negotiation pro všechny metal.porty 10/10...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gig...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 2530-48G-PoE

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 js...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SRW208 Switch, 8-port, 10/100MB

Cisco SRW208 Switch, 8-port, 10/100MB Cisco SRW208 je prostřednictvím webového rozhraní plně manageovatelný switch, který uživatelům přináší 100Mbit rychlost připojení při nové úrovni inteligentní správy a zabezpečení sítě. K dispozici je osm 10/100 Mbps portů nabízejících moderní rozhraní pro současnou generaci síťových zařízení (serverů, pracovních stanic a zálohovacích...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MIKROTIK RB260GS

Napájení PoE: Ano DC jack: Ano Software Operační systém: MikroTik SwOS Konektory LAN 1000 Mbps: 5 Počet portů SFP: 1 Rozměry/Váha Šířka [mm]: 113 Výška [mm]: 28 Hloubka [mm]: 89 Váha [g]: 212 Sí...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 32 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 23.8 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-48

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 96 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 71.4 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * DHCP server: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * IGMP snooping: An...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SRW2024-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 48 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Broadcast storm control: Ano * Num...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

ZyXEL GS1100-8HP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano ZyXEL GS1100-8HP je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Mikrotik RB260GSP

MikroTik RB260GSP Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PŘEHLED RouterBOARD RB260GSP je 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Na portech 2-5 umožňuje POE napájení připojených aktivních prvků o stejném příkonu, jakým je switch napáje...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepín...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netgear M5300-28GF3

Porty Počet portů SFP: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Stohovatelné přepínače Netgear M5300 z rodiny Next-...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-24

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 48 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 35.7 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

ZyXEL GS1900-8HP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8HP Switch Řada inteligentníc...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG2216

Porty Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 32 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK př...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netgear GS110TP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Řada síťových produktů NET...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

POE-150 Planet napájení po ethernetu IEEE802.3af

POE-150 a POE-150S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-150 můžete kombinovat digitální datový provoz s napájením po současném kabelu. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být na...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SLM2016T-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 36 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number of VLANs: 128 * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ether...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

NETGEAR FS728TP-100EUS

24portový inteligentní rychlý (10/100) řiditelný přepínač ProSafe™ se čtyřmi gigabitovými porty a 24portovým napájením přes ethernet (PoE) Přepínač FS728TP je nabitý balík s možnostmi připojení pro firmy, které potřebují určitý stupeň síťové správy a schopnost snadno nasadit bezdrátová řešení, VoIP telefony a pozorovací IP kamery. Všech 24 portů 10/100 tohoto inteligentní...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DES-1210-52

Smart přepínač s 48 10/100 Mb/s porty , 2 gigabitovými porty a 2 combo 10/100/1000Base-T/SFP gigabitovými uplinky * Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 17.6 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 3.1 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG3216

Profesionální plně nastavitelný 16-portový switch 10/100/100 Mbps, 2x SFP slot, standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch s šestnácti porty LAN 10/...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1210-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-08P patří do 3. generace Web Sma...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Netgear JGS524

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Netgear JGS524 s možností montáže do stojanu vám d...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG5412F

Porty Počet portů RJ-45: 12 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Výkonný přepínač TP-LINK TL-SG5412F je navržen jako výkonný síťový nástroj pro pracovní s...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada st...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DES-1210-28

Smart přepínač s 24 10/100 Mb/s porty , 2 gigabitovými porty a 2 combo 10/100/1000Base-T/SFP gigabitovými uplinky * Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 12.8 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 9.5 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Auto MDI/MDI-X:...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SRW224G4-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 12 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Podpora kontroly toku: Ano * Vlastnosti sítě: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet * Management vlastnosti: Správa platformy * Stupeň řízení: L2/L3 * Podpora MIB: RFC1213 MIB-2, RFC2863 In...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

D-Link DGS-1100-24

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 48 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: L2 * Možnosti propojení: Počet portů * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 24 * Paměť: Paměť Flash * Instalace do Racku * Rozměry (š x ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SL5428

Velmi kvalitní 24-portový switch s nadstandardními 4-mi SFP sloty pro optické moduly sdílené se 4-mi Gbit LAN porty. Velmi vhodný pro rozvedení či spojování optických tras. Switch obsahuje řadu pokročilých funkcí pro správu a sledování sítí. Switch je nastavitelný přes telnet. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí Vaší síť a sníží riziko napadení sítě na minimum...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

AirLive POE-GSH2004L-370

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 AirLive POE-GSH2004L-370 je 20+4 Gigabit Web Smart ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SL3428

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 12,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Řízený L2 přepínač TP-LINK T...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG3424P JetStream

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-L...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

ZyXEL GS1100-24E

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1100-24E je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné ř...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada st...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG2452

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový inteligentní přepínač TP...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG3210

Profesionální plně nastavitelný 8-portový switch 10/100/1000 Mbps, 2x SFP slot, 1x konzolový port standard IEEE 802.3x, až 8000 MAC adres, vyrovnávací paměť 512KB, Auto MDI/MDIX, velké možnosti zabezpečení. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 8 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SL3452

Porty Počet portů RJ-45: 50 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 17,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 100 Funkce Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Řízený L2 přepínač TP-LINK TL-...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco WS-C2960-24TC-L

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro prov...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Mana...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG3424

Profesionální plně nastavitelný 24-portový switch 10/100/100 Mbps, 4x SFP slot, standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch se čtyřiadvaceti porty LA...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco WS-C2960-24-S

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro prov...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SG2424

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK př...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Cisco SLM224PT-EU

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100 Mb/s * Switching capacity: 8.8 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Mezní poměr: Ano * Jumbo Frames support: Ano * IGMP snooping: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Broadcast storm control: Ano * Seskupepení spojení: An...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová dél...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HP 1420-24G-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 + 2 x 1 Gigabit/10 Gigabit SFP+ (JH018A#ABB)

HP 1420-24G-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 + 2 x 1 Gigabit/10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (J9854A#ABB)

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP - J9776A#ABB

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)<br>Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Rfrbd Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (J9854AR#ABB)

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ Rfrbd Switch / 24 x 10/ 100/ 1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable - HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (J9281B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 1 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 3.28 ft. (1 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable - HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (J9283B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 3 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 10 ft. (3 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristic I...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable - HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285B) A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end. Connectivity: Length: 22.97 ft. (7 m) Electrical characteristics: Notes: 0.04 watts maximum per transceiver end Electrical Properties: Cable Characteristi...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G-PoE+ Switch, 24×100/1000 POE, 4×SFP - J9773A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24-PoE+ Switch, 24×100 POE, 2×1000, 2×SFP - J9779A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48 Switch, 24×100,2×1000, 2×SFP - J9781A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Support...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps po...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-24G Switch, 24×1000, SFP

Porty 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports 1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port Supports a maximum of 28 Gigabit Ethernet ports Paměť a procesor ARM9E @ 800 M...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48G Switch

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch - JG923A

Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 16x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwa...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 24G Switch - HPE 1920 24G Switch

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let!

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch - JG920A

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch - JG920A

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch - JG920A

JG920A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver - HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Wavelength: 850 nm Physical characteristics: Transceiver form factor: SFP Electr...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver - HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode). Ports: 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX) Duplex: full only Cable type: Either single mode or multimode 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cla...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8 Switch - Aruba 2530 8 Switch

J9783A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 10/100 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az a Id...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24G Switch - Aruba 2530 24G Switch

J9776A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24 PoE+ Switch - Aruba 2530 24 PoE+ Switch

J9779A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual s...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48G Switch - Aruba 2530 48G Switch

J9775A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 24 Switch - Aruba 2530 24 Switch

J9782A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Še...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48 PoE+ Switch - Aruba 2530 48 PoE+ Switch

J9778A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual st...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 48 Switch - Aruba 2530 48 Switch

J9781A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Še...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8G PoE+ Switch - Aruba 2530 8G PoE+ Switch

J9774A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 67W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP addre...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8 PoE+ Switch - Aruba 2530 8 PoE+ Switch

J9780A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 10/100 PoE RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 67W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530 8G Switch - Aruba 2530 8G Switch

J9777A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x Combo porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů - Šetří více energie: 802.3az a ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch - JG922A

JG922A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující prac...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G-PoE+ (370W) Switch - JG926A

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pra...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-8G Switch - JG920A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 8x 100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 2 SFP 1000 Mbps po...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-48G Switch - JG927A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Technická specifikace Diferenciátor Gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-24G Switch - JG924A#ABB

Management: Smart managed Routing/Switching: Layer 3 Lite 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty L3 statické směrování s 32 trasami Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard Montáž do 19“ racku Diferenciátor 24-port gigabit advanced smart managed switch with 4 GbE SFP ports Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Support...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 2530-48G Switch - J9775A#ABB

Switch s managementem Routing/Switching: Layer 2 Only 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support Virtual stacking - single IP address management až pro 16 switchů Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) Tichý chod - regulace rychlosti ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530-48G-PoE+ Switch - J9772A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) - Tichý chod - ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aruba 2530-48G-PoE+ Switch - J9772A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší spotřeba při neaktivitě portu) - Tichý chod - ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HP 1920-16G Switch 4x SFP

Porty 16 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 29.8 Mpps Možnost smerovania/prep...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP 1920-24G Switch 4x SFP

Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 41.7 Mpps Možnost smerovania/prep...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP 1920-48G Switch 4x SFP

Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 650 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 12 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 77.4 Mpps Možnost smerovania/prepí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP 1920-48G Switch 4x SFP

Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 650 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 12 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 77.4 Mpps Možnost smerovania/prepí...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP 1920-24G Switch 4x SFP

Porty 24 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 41.7 Mpps Možnost smerovania/prep...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HP 1920-16G Switch 4x SFP

Porty 16 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS @ 500 MHz; 32 MB flash; packet buffer size: 4.1 Mb; 128 MB SDRAM Oneskorenie 100 Mb Latency: < 5 µs 1000 Mb Latency: < 5 µs Priepustnost 29.8 Mpps Možnost smerovania/prep...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

HPE 1920 8G PoE+ (65W) Switch - HPE 1920 8G PoE+ (65W) Switch

JG921A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 8x PoE+100/1000 RJ45 portů + 2x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 65 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživot...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

HPE 1920 24G PoE+ (370W) Switch - HPE 1920 24G PoE+ (370W) Switch

JG926A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 370 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - Doživ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací
1 2 3 4 5 6 7 ... 28

Pro vyhledávací frázi Hp switch sfp gigabit jsme na našem vyhledávači našli 1642 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Hp switch sfp gigabit trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!