Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ibalgin gel drm gel 1x100g

Nalezeno 91 produktů

Zentiva Ibalgin gel (100g)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0155051 Výrobce Zentiva, k. s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu nebo 5 g ve 100 g gelu (tj. 5%) gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumení zánětu a bolesti) Charakteristi...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Emoxen gel (100g) Gel

1/3 Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn. sukls52355/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE EMOXEN GEL Gel Naproxenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Emoxen Gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalov...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Dolgit gel (50g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxame...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Flector EP gel (100g) Gel

Informace pro použití, čtěte pozorně ! FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Di...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Dolgit gel (150g) Gel

Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! DOLGIT Gel (Ibuprofenum) gel Držitel rozhodnutí o registraci Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, Německo Výhradní distributor pro ČR PRO.MED.CS Praha a.s., Praha, Česká republika Složení Ibuprofenum 5 g ve 100 g gelu Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxame...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Almiral gel (100g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji bud...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Almiral gel (50g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji bud...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Flector EP gel (60g) Gel

Informace pro použití, čtěte pozorně ! FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. s r.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Di...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Olfen (50g) Gel

1/2 Příloha č. 1 ke sdělení sp. zn.sukls179950/2011 Informace pro použití, čtěte pozorně! Olfen, gel (Diclofenacum natricum) Gel Držitel registračního rozhodnutí Mepha Lda., Lagoas Park, Porto Salvo, Portugalsko Výrobce: 1. Medimport, spol. s r.o., Praha, Česká republika 2. Mercklé GmbH, Ulm, Německo (výrobní prostory) sídlo firmy na adrese Mercklé GmbH, Blaubeuren-Weiler...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Mobilat (50g) Gel

1/2 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls2083/2006 Příbalová informace -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ ! Mobilat gel Držitel rozhodnutí o registraci STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Výrobce STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Mobilat Produktions GmbH, Luitpoldstrasse 1, 85276 Pfaffenhofen, Německo Složení Léčivé látky: G...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Almiral gel (250g) Gel

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ALMIRAL GEL (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ALMIRAL GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji bud...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Panthenol Gel

Panthenol gel 7% přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou. Na zasažených plochách se gel snadno a bez bolesti roztírá. Díky svému jedinečnému složení se za několik minut po nanesení sám vstřebá bez nutnosti dalšího vtírání, které by mohlo být na postižených místech bolestivé. Urychluje obnovu poškozených tkání a...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

DR.MüLLER Lubrikační gel Ty & Já

Lubrikační gel Ty &a JÁ je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření ...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

DR.MüLLER Lubrikační gel Dr.Muller Ty Ja Tea

Užití Lubrikační gel Tea Tree Oil je zdravotnický prostředek pro zachováni přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

MERZ PHARMACEUTICALS GmbH CONTRACTUBEX

Co obsahuje Váš lék? Alii cepae extractum fluidum (tekutý výtažek z cibule) 10 g ve 100 g gelu, Heparinum natricum 40 mg ve 100 g gelu, Allantoinum 1 g ve 100 g gelu. Další látky obsažené v léku Xantanová klovatina, makrogol 200, kyselina sorbová, perfém Fragrance 231616, metylparaben, čištěná voda. Indikační skupina Dermatologikum. Charakteristika Contractubex gel přízni...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

HEALTH LINK S.R.O. Tea Tree oil 15 ml

* Výrobce: HEALTH LINK S.R.O. * Balení: 1 kus Užití Používá se zevně, ředí se vodou podle způsobu použití se nanáší na postižené místo k ošetření, koupeli, vypláchu, masáži apod. Podává se do zvlhčovačů, rozprašovačů. Vykazuje výrazné čistící vlastnosti, nedráždí pokožku, není toxický, nepoškozuje buňky tkání, nemá žádné významné vedlejší účinky a nesnadno se kontaminuje....

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g

Léčivý přípravek Ibalgin gel potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let. 

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

IBALGIN GEL DRM.GEL 1X100G

Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí Složení Ibuprofenum 2,5 g v 50 g gelu (tj. 5%) Gelový základ: Hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda Indikační skupina Antirevmatikum, antiflogistikum, analgetikum (k tlumen&iacu...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin Gel drm.gel 1x100g /pharmdata?ident=koyu7ua4kfq&width=683&sirka=683

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm gel 50gm

Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm gel 100gm

Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Olfen gel je rozšířeným a účinným prostředkem v boji proti artritickým obtížím. Používá se k léčbě lokálních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění, využijeme ho ale i při zánětech šlach či po úrazech.

Doprava: 89 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Olfen gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak má protirevmatické účinky, působí proti bolesti a tlumí zánět. Diklofenak se po místním podání vstřebává pokožkou a jeho přítomnost může být prokázána v krevní plazmě.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

OLFEN DRM.GEL. 1X100G

Léčivý přípravek Olfen gel se používá k utlumení místních projevů bolesti, zejména bolestí zad, svalů a kloubů, dále k léčení zhmoždění, podvrtnutí a vymknutí kloubů. Bolest je subjektivní, emocionální zážitek, který obvykle signalizuje poškození tkáně.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Po poradě s lék. k mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel. 1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel. 1x100g

Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Po poradě s lék. k mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Po poradě s lék. k mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Olfen drm.gel.1x100g

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel drm.gel 1x50g - ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Používání gelu je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu....

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Léčivý přípravek Ibalgin gel potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil. Mohou jej používat dospělí a dospívající od 12 let. 

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

IBALGIN GEL DRM.GEL 1X50G

Protizánětlivý gel na léčení revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Charakteristika Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybov&e...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Ibalgin gel drm.gel 1x50g

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Almiral Gel drm.gel.1x100g

ALMIRAL GEL obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poran...

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Aulin gel drm.gel 1x100g/3g

Váš léčivý přípravek se jmenuje Aulin gel. Přípravek obsahuje léčivou látku zvanou nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID).

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Aulin gel drm.gel 1x100g/3g

Léčivý přípravek Aulin gel ulevuje od bolesti a otoků při poranění měkkých tkání, jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení, úraz provázený výronem, a u poranění šlach nazývaných také jako akutní poúrazový zánět šlach. Přípravek Aulin gel mohou používat dospělí a děti od 12 let. 

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Flector EP Gel drm.gel 1x100g

Přípravek FLECTOR EP gel je určen k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů pohybového ústrojí s projevy otoku či zánětu, jako je pohmoždění kloubů, svalů, zánět šlach horních nebo dolních končetin (tenditida) a k léčbě bolesti zad.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Aulin gel drm.gel 1x100g-3g

Aulin obsahuje léčivou látku nimesulid. Patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Flector EP Gel drm.gel 1x100g

- léčivou látkou přípravku je diklofenak, který při zevním použití proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Flector EP Gel drm.gel 1x100g

Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Flector EP Gel drm.gel 1x100g

Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Aulin gel drm.gel 1x100g/3g

Aulin obsahuje léčivou látku nimesulid. Patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Flector EP Gel drm.gel 1x100g

Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Čtěte podrobně příbalový leták.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Pro vyhledávací frázi Ibalgin gel drm gel 1x100g jsme na našem vyhledávači našli 91 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Ibalgin gel drm gel 1x100g trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!