Jack 3 5 mm kabel

Nalezeno 198 produktů

Crono E13B

Crono E13B - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, černá : Stylová sluchátka Crono jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regul...

Crono E-11W

Crono E-11W Sluchátka , bílá ( pecky ) : Stylová sluchátka Crono E-11W jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hlasitosti: ...

Yongnuo PC Sync 2,5mm jack

Synchronizační kabel PC Sync - 2,5mm jack, Yongnuo Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů a externích systémových blesků se synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana synchronizační konektor. Délka kabelu 20cm. Kompatibilní se zařízeními: Blesky se synchronizačním konektorem a radiové odpalovače vybavené synchroniza...

AVACOM jack C.32

Nabíjecí Jack pro Notebooky C32 (4,5 x 2,8mm) pro Dell XPS 13

AVACOM jack C.36

Nabíjecí Jack pro Notebooky C36 (Square yellow 11x4,5mm) pro Lenovo X1, U330

AVACOM jack C.13

Nabíjecí Jack pro Notebooky C13 (6,5 x 3mm) pro Toshiba

AVACOM jack C.8

Nabíjecí Jack pro Notebooky C8 (7,53 x 7,3mm) pro Dell

AVACOM jack C.18

Nabíjecí Jack pro Notebooky C18 (6,54 x 3,2mm) pro Dell

Genius HS-400A Dual Jack

Hráči počítačových her si jistě chtějí užívat své herní vrcholy s největším nasazením. Ke hře je potřeba mít kvalitní herní stroj a zvolit si špičkové příslušenství - rychlou myš, pohodlnou klávesnici a nesmí chybět ani dokonalý zvuk, kterého dosáhnete použitím nejmodernějších sluchátek. Sluchátka Genius HS-400A jsou pro toto využití ideálním kandidátem. Nabídnou špičk...

Genius HS-200C Dual Jack

Headset Genius HS-200C od firmy Genius se hodí např. pro online chatování při hrách nebo pro povídání si s přáteli. Jedná se o sluchátka kombinovaná s mikrofonem. Sluchátka jsou klasického provedení a mají frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz (nehodí se tedy příliš na poslech hudby apod.). Mikrofon je samozřejmě snadno polohovatelný. Citlivost sluchátek činní 105 dB a mikro...

Crono HM-53B

Crono HM-53B Sluchátka s mikrofonem , černá : Multimediální sluchátka s mikrofonem Crono HM-53B jsou vhodná jak pro kvalitní poslech hudby, tak pro účely výuky, nebo komunikace. Díky pohodlnému polstrování a kvalitním reproduktorům se postarají o Váš komfort a požitek z reprodukce. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signá...

Logic LH-11

Výrobce: Logic Concept Technology; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Pecky; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ne; Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (sluchátka); Délka kabelu: 1.2 m; Ovládání hlasitosti: Ne; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Další informace: www.logiconcept.pl


Celly BSIDE

Univerzální špuntová sluchátka CELLY BSIDE s plochým kabelem, odolným proti zamotání. Univerzální konektor jack 3,5 mm vhodný pro chytré telefony MP3 či MP4 přehrávače a adaptér pro zařízení Nokia. Sluchátka mají tlačítko pro příjímání hovorů a vestavěný mikrofon s technologií redukce okolního hluku. Rovněž mají dálkové ovládání hudby: 1 kliknutí: play / pause, 2 kliknutí...

Crono HM-52B

Crono HM-52B Sluchátka s mikrofonem , černá "Univerzální kompaktní náhlavní sada. Doporučeno pro videokonference, internetová volání, výborná pomůcka pro jazykové učebny, využití při jazykových rozborech a diktátech. Typ sluchátek: - sluchátka s mikrofonem Konektor: - 2x 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 95dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - ...

Faber F3

Popis: Sada 2ks uhlíkových filtrů pro odsavače par Faber: Value, Inca Smart New, Flexa New.Obj. kód: 112.0067.944 Hmotnost: 0,4 kg

BELKIN Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m

Specifikace Kabel BELKIN audio zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m -Blue (AV20604qp07) BelkinAV kabel zvukový Y, konektor 3,5mm/kolíky 2RCA - 2,1m Kabel pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV: propojovací prvky pro připojení přenosného audio přehrávače ke stereofonnímu systému BelkinAV řady Blue Series tvoří přechod z jednoho ...

CellularLine MANTIS

CellularLine MANTIS In-ear sluchátka s mikrofonem Sluchátka do uší MANTIS od firmy CELLULARLINE zaručují maximální praktičnost a učiněný komfort. Inovativní tvar kapslí do uší se zvukovými kanálky přináší perfektní, izolovaný a čistý zvuk. Exkluzivní ultra jemné povrchové provedení ještě umocní pohodlí při nošení. Plochý kabel, který je odolný proti zamotání. Vestavěný...

CellularLine Clear Voice

Naprosto úžasná sluchátka CellularLine CLEAR VOICE určená jak pro telefonní hovory tak pro poslech muziky. Kombinují maximální komfort, vynikající zvukovou kvalitu a fascinující designové provedení! CLEAR VOICE mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro příjímání hovorů. V rozsahu dodávky jsou také 3 různé velikosti špuntů do uší, takže dokonale padnou do ucha každému. Díky k...

CellularLine FIREFLY

CellularLine FIREFLY In-ear sluchátka s mikrofonem Nový typ špuntových sluchátek FIREFLY od firmy CELLULARLINE. Díky kuželovitému tvaru, dokonale padnou do každého ucha. Jsou ideální pro ty, kdo upřednostňují klasická sluchátka do uší. Reproduktor je rovněž navržen v kuželovitém tvaru a poskytuje čistý a ostrý zvuk. Stejně tak jako předchozí verze FIREFLY mají sluchá...

CellularLine Bug

Díky jejich zakřivení a elegantnímu designu jsou sluchátka CellularLine BUG velice inovativní a stylové! Špunty do uší BUG jsou navrženy v ergonomickém tvaru, který padne každému uší. Sluchátka BUG vám garantují maximální komfort, čistý a ostrý zvuk! Mimo jiné, díky dech beroucímu designu jsou skvělým módním doplňkem a můžete si vybrat z několika barevných variant. S In-e...

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Genius HS-G550

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 360 Herní: Ano Mikrofon: Ano Zajímavý herní headset s kvalitními sluchátky a mikrofonem, frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz, citlivost 102dB ±...

CellularLine HORNET

Pecková sluchátka pro mobilní telefony a tablety na každou chvilku.

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

CellularLine Mosquito

CellularLine Mosquito s mikrofonem / in-ear / 3.5 mm jack / černá Díky technologii "Clear Voyce" vám tato sluchátka s mikrofonem poskytují jasnou a precizní zvukovou reprodukci. Ideální řešení pro ty, kteří hledají zařízení pro kvalitní poslech hudby i telefonní hovory. Gumové pecky do uší a jejich inovativní, ergonomický tvar "Ear Grip" zajišťuje naprostý komfort a ...

Modecom MC-140

Výrobce: MODECOM; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Špunty; Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 1 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 1.2 m; Ovládání hlasitosti: Ano; Frekvenční odezva (sluchátka): 20-20000 Hz; Impedance sluchátek: 16 Ohm; Další informace: www.modecom.cz

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

4World

Sluchátka s mikrofonem stříbrná, regulace hlasitosti na kabelu Vlastnosti: * ovládání hlasitosti na kabelu * elastické, rameno s mikrofonem a ovládáním * citlivost mikrofonu 62 dB * pohodlná sluchátka s pěnovkou Technické údaje: * konektor: jack 3.5mm * délka kabelu: 1,8 m * hmotnost: 125 g Užitečné odkazy: * Stránka výrobce 4World P/N: 02994...

Crono E14M

Crono E14M - sluchátka špuntová, jack 3.5mm, modrá : Stylová sluchátka jsou dostupným řešením pro poslech hudby nejen na cestách. Ať už jste kdekoli, užijte si čistý zvuk. Typ sluchátek: - špunty Konektor: - 3,5mm Stereo jack Odstup signál/šum: - 102dB +/-3dB Impedance: - 32 Ohm Šířka pásma: - 20Hz - 20kHz Délka přívodní šňůry: - 120 cm Regulace hl...

Sencor SPC 31

* Počet zásuvek: 5 * Délka: 5 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ano * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 5 m * 5 zásuvek * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm * Vypínač Sencor SPC 31

Yongnuo LS-PC635

Yongnuo synchronizační kabel LS-PC635 PC Sync - 6,35mm s redukcí na 3,5mm Synchronizační kabel vhodný pro propojení radiových odpalovačů Yongnuo YN-622 C/N a nejen studiových blesků s 3,5mm a 6,25mm synchronizačním konektorem. Jedna strana PC sync a druhá strana 6,25mm jack konektor + redukce na 3,5mm jack. Délka kabelu 30 - 90cm. Kompatibilní se zařízeními: ...

Zalman ZM-HPS200

Moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci videotelefonie a multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností - s plnými výškami a bouřlivými basy. Sluchátka jsou vybavena 40 milimetrovou řídící jednotkou a citlivým mikrofonem, jenž lze nastavit přesně dle vašich představ...

Genius HS-05A

Za touto značkou stojí taiwanský výrobce KYE Systems, který se zaměřuje na produkci velkého sortimentu počítačového příslušenství a menšího počtu počítačových komponent. Řada HP představuje tzv. headsety, tedy sady sluchátek s integrovaným mikrofonem, který lze snadno použít ke komunikaci po internetu, konferencím či nahrávání hlasu. Tato za příjemný peníz poměrně kval...

Genius HS-M04SU

Genius HS-M04SU jsou náhlavní sluchátka s mikrofonem v retro stylu, která disponují velmi kvalitním výstupním výkonem a nabídnou i kvalitní pohodlí při nošení díky nastavitelnému ocelovému hlavovému mostu a pohodlným koženým náušníkům. + Vysoké pohodlí Konstrukce s nastavitelným ocelovým mostem společně s pohodlnými, koženými a kvalitně polstrovanými náušníky zaručuje m...

Genius GHP-420S

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 107 Impedance [Ohm]: 32 Sluchátka s obdélníkovými náušníky, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, 30mm měniče, citlivost 107 dB (+/-3 dB), pohodlný hlavový most, otáčecí klapky, pozlace...

Sencor SPC 5

* Počet zásuvek: 3 * Délka: 7 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 7 m * 3 zásuvky * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm Sencor SPC 5

Cresyn CS-HP500

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

CellularLine POCKET SELFIEPOCKETS

Technické parametry Technické vlastnosti Držák pro: mobilní telefon Typ držáku: selfie

Cresyn C260E

Cresyn - The only way to listen! Tak zní slogan této korejské firmy, která zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, již od roku 1959! Né nadarmo si ji také pro výrobu svých sluchátek vybraly firmy jako jsou Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola, Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa a mnoho dalších! A to samo o sobě už něco zn...

A4tech Bloody G310

Sluchátka s mikrofonem herní, citlivost 100dB, frekvenční rozsah 20-20000Hz, všesměrový mikrofon s potlačením šumu, 2x jack 3.5mm Herní sluchátka musí splňovat přísné požadavky dnešních hráčů, co...

KITSOUND BROOKLYN

Náhlavní sluchátka Kit Sound Brooklyn s vyváženým zvukem a vestavěným mikrofonem na kabelu.

Genius HS-M505X

Headset HS-505X firmy Genius jsou nejlepší volbou pro online chatování. Poskytují velké pohodlí i při dlouhodobém užívání. Tyto sluchátka velmi dobře izolují zvuk. Díky nastavitelné čelence z nerezové oceli se dají sluchátka přizpůsobit pro různé obličeje. Nastavitelný mikrofon dodává čistý zvuk během on-line chatování. Pohodlné ovládání hlasitosti na sluchátkovém kabelu ...

Sencor SPC 25

* Počet zásuvek: 4 * Délka: 3 m * Průmě›r vodiče: 3 x 1,0 mm * Vypínač: ano * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Popis * Délka 3 m * 4 zásuvky * Průmě›r vodiče: 3×1,0 mm * Vypínač Sencor SPC 25

Triton RAB-PD-X09-A1

19', 14xIEC C13,kontrol., 3x1.5mm 2m kabel IEC320 C14, RAL9005

Energy Sistem Car MP3 1100

Vychutnejte si při jízdě autem vaši oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného zdroje: Soubory můžete přehrávat buď z SD/SDHC karet, Flash disků přes USB Host rozhraní nebo připojit k přehrávači další audio zařízení přes Line-in vstup. A to vše díky FM vysílači Energy Car MP3 1100.

Genius GHP-460S

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 105 Impedance [Ohm]: 32 Designová sluchátka s nastavitelným hlavovým mostem, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, 40mm měniče, citlivost 105 dB (+/-3 dB), plochý kabel, pozlacený konek...

Genius SW-2.1 370 (31731067102)

Kvalitní reproduktory za rozumnou cenu? Skvělou zvukovou produkcí vás zaručeně nadchnou tyto reproduktory Genius SW-2.1 370 ve dřevě! Perfektní design, skvělý výkon 8 W, Subwoofer + 2 satellitní reproduktory. Řadíte se mezi milovníky hudby či filmů? Potrpíte si na kvalitní zvuk? Pokud ano, vaše požadavky spolehlivě splní tyto reproduktory Genius SW-2.1 370, které posky...

Karabina 10 mm

Karabina 10 mm,ve stříbrné barvě,bez niklu,olova a cadmia. Bižuterní komponenty. Cena za 1ks.

KITSOUND VIBES

Malá špuntová sluchátka se třemi různými velikostmi špuntů padnou opravdu každému. Velký výběr barevných variant. Připojení přes 3,5 mm jack.

Genius HS-410F

Základní parametry Typ: Náhlavní Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20 Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20 Konektor: 3.5mm (TRS) Citlivost [dBA]: 102 Impedance [Ohm]: 32 Váha [g]: 139 Mikrofon: Ano Komfortně zpracovaná skládací sluchátka s mikrofonem v zajímavém designu, 1.2m kabel, 40mm reproduktory, citlivost 102 +/- 4...

Energy Sistem Tower 3

Popis produktu Volume doprava! Vysoký výkon a dokonalý zvuk vám umožní vcítit se do jakékoliv skladby. Nový Energy Tower 3 nabízí proti předchozímu modelu dvojnásobný 40 W výstup a různé režimy ekvalizéru. Každý detail se počítá Ovládací panel umístěný na horní stěně Toweru umožňuje pohodlnou kontrolu nad funkcemi přístroje. Současně můžete umístit váš smartph...

1 2 3 4

Pro vyhledávací frázi Jack 3 5 mm kabel jsme na našem vyhledávači našli 198 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Jack 3 5 mm kabel trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!