Konektor sc

Nalezeno 301 produktů

Sencor SAV 113-050

* Délka kabelu: 5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-050

Sencor SAV 113-008

* Délka kabelu: 0,8 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 0,8m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-008

Sencor SAV 113-015

* Délka kabelu: 1,5 m * Konektor 1: SCART * Konektor 2: SCART * Pozlacené kontakty: ne * Záruka: 2 roky * Značka: Sencor Charakteristika * SCART konektor – SCART konektor * 21-pin. * kompozitní signál * Délka 1,5m * Kabel SCART má dvojí stíně›ní * Výborný pomě›r výkon/cena Sencor SAV 113-015

Schulte Elektrotechnik, 3 zásuvky

K montáži do dvojité zdi či do stěny o tloušce od 5 do 38 mm. Ideální pro stoly, pracovní desky, nábytek nebo pro dvojité zdi. Montáž se provádí zepředu pomocí 4 svorek. Vše je následně přikryto ochranným krytem. Pouzdro z hliníku. Technické specifikace* Instalační rozměry: (d x v x h) 220 x 62 x 51 mm Technické parametry* Délka kabelu: 3 m * Barva: Hliník · černá ...

Scosche MagicMount Lightning 4000mAh

Záložní zdroj Scosche MagicMount pro snadný a pohodlný způsob, jak si na cestách nebo ve volné přírodě zachovat i bez elektrické zásuvky dostatek energie pro Vaše elektrické zařízení, napájení prostřednictvím Lightning konektoru s délkou 40mm, baterie Li-Ion s kapacitou 4000 mAh, magnetická podložka MagicPlates, šedá

Scosche MagicMount 4000mAh

Záložní zdroj Scosche MagicMount pro snadný a pohodlný způsob, jak si na cestách nebo ve volné přírodě zachovat i bez elektrické zásuvky dostatek energie pro mobilní zařízení, napájení prostřednictvím micro USB konektoru, baterie s kapacitou 4000 mAh, magnetická podložka MagicPlates.

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

Optický konektor SC Hot Melt 3M 6300

Optický konektor SC HotMelt 3M 6300 Multimode Optické konektory série Hot Melt jsou předem naplněné speciálním lepidlem. Na rozdíl od epoxidových konektorů nabízejí možnost opakovanéhé úpravy vlákna v případě špatného zalomení. Znovuohřátí konektorů umožní dodatečné vysunutí vlákna a jeho konečné zaleštění. Tímto procesem zcela odpadá zmet...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

BNC-SC konektor

Redukce BNC/M - Cinch/F

Více informací
Dostupnost: skladem

LYNX CS Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m; Typ vlákna: MultimodeTyp kabelu: PigtailTyp

Více informací
Dostupnost: skladem

Optický konektor SC Hot Melt 3M 8300 SM

Optický konektor SC HotMelt 3M 8300 Singlemode Optické konektory série Hot Melt jsou předem naplněné speciálním lepidlem. Na rozdíl od epoxidových konektorů nabízejí možnost opakovanéhé úpravy vlákna v případě špatného zalomení. Znovuohřátí konektorů umožní dodatečné vysunutí vlákna a jeho konečné zaleštění. Tímto procesem zcela odpadá zmetkovit...

Více informací
Dostupnost: neudáno

TP-LINK TL-MC100CM Převodník 10/100TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického...

Více informací
Dostupnost: neudáno

TP-LINK TL-MC200CM Převodník 1000/1000TX konektor SC, multimode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobř...

Více informací
Dostupnost: neudáno

TP-LINK TL-MC210CS Převodník 1000/1000TX konektor SC, singlemode

Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna...

Více informací
Dostupnost: neudáno

CNS Network CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC

Vlákno: 50/125um konektor: sc - sc dĺžka: 2m farba: orange

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM

Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC. Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

SOLARIX pigtail SC pc, SM 09/125, 1,5m, balení 12ks barevně rozlišeno, SXPI-SC-

Solarix pigtail SC pc SM OS1; ; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Konektor: SC; Počet: 12 ks; Typ vlákna: 9/125 ?m; Délka kabelu: 1,5 m;

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC295EG K - SC HC295EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC295EG W - SC HC295EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG S - SC HC395EG S

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG W - SC HC395EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG K - SC HC395EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 2m SM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 1m SM

Optický patch kabel simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor:...

Více informací
Dostupnost: skladem

Falcon Eyes SC-6350

Falcon Eyes SC-6350 synchronizační kabel 5 m (6,3) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 5m > Konektor: Jack 6,3mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Falcon Eyes SC-3550

Falcon Eyes SC-3550 synchronizační kabel 3 m (3,5) Synchronizační kabel k odpálení zábleskové jednotky. Specifikace: > Délka kabelu: 3m > Konektor: Jack 3,5mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Scarlett SC-EK21S04

Rychlovarná konvice Scarlett SC 021 o objemu 1,7l. Skryté topné těleso, tlačítko pro otevření komfortního víčka, středový konektor – bezdrátová základna, možnost otočení o 360°, vyjímatelný filtr pro snadné čištění, vodoznak, bezpečnostní komfortní víčko, automatické vypínání a ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Scarlett SC 024

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC 024 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSC024 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.3 Příkon rychlovarné konvice (W): 1500 Ukazatel množství vody: NE Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: nemá Cesto...

Více informací
Dostupnost: skladem

Scarlett SC 224

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC 224 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSC224 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: omyvateln...

Více informací
Dostupnost: skladem

Scarlett SC-EK27G99

Kupte si! Varná konvice Scarlett SC-EK27G99 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SINSCEK27G99 - Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2200 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: v...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC-MAX4000EK

Minisystém CD/MP3 přehrávač, 30cm Super Woofer, 2x USB, 3.5 mm jack, MIC 6.3 mm konektor, Bluetooth, NFC, AIRQUAKE BASS, ekvalizér, karaoke, Triple zesilovač, aplikace MAX Juke, Efekt MAX DJ, RMS 2400W, černá Našlapaný minisystém Panasonic SC-MAX4000EK je nutnost pro všechny, kdo se vyžívají v pořádání večírků. Jeho mohutné tělo skrývá ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Scarlett SC EK27G99

Moderní skleněná rychlovarná konvice Scarlett SC EK27G99. Varná konvice z tvrzeného skla, které je vysoce kvalitní a tepelně odolná, zajistí přirozené vlastnosti ohřevu vody. Při aktivitě je konvice modře podsvícená, což v kombinaci se skleněnou nádobou dodává konvici velmi elegantní design. Pro snadné čištění má konvice i vyjímatelný filtr. Popis produktu - rychlovarná ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Scarlett SC-EK27G99

Rychlovarná konvice z tvrzeného skla, objem 1.7l, max. výkon 1850 - 2200W, posvíceno neon modrým kontrolním světlem, středový konektor – bezdrátová základna, ochrana při zapnutí bez vody nebo přehřátí  Rychlovarná konvice značky Scarlett splňuje vše, co od moderního kuchyňského spotřebiče očekáváte a díky svému designu se navíc stane ozdobo...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC295EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC295EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 10 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 20W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) VYSOCE KVALITNÍ ZVUK Pure Direct Sound System MP3 Re-master z USB CD MP3 Re-master D...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG W

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG S

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC HC395EG K

AUDIO SYSTEM Výstupní kanál 2ch Výstup napájení (RMS) Přední 20 W/k. (1 kHz, 8 ohmů, 10% THD) Celkový výkon 40W CD, CD-R/-RW CD-DA MP3 ano USB Slot USB Standard USB 2.0 Přehrávání MP3 TUNER Předvolba stanic FM/30 RDS Automatické ladění Koncovky antény (75 ohmů) CHYTRÁ SÍŤ Panasonic Music Streaming Aplikace Bluetooth® Wireless Technology NFC (...

Více informací
Dostupnost: skladem

RICOH Theta SC béžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Více informací
Dostupnost: skladem

RICOH Theta SC bílý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Více informací
Dostupnost: skladem

RICOH Theta SC modrý

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Více informací
Dostupnost: skladem

RICOH Theta SC růžový

Objektiv a snímač Sférické fotografie jsou stále populárnější a svůj podíl na tom mají mimo jiné i mobilní telefony, které tuto funkci před několika lety jako první nabídly. Zatím ojedinělým fotoaparátem na světě, který umí 360° fotografii na jeden stisk spouště je Ricoh Theta SC respektive model S – fotoaparát, který si na první pohled můžete splést s diktafonem, kterému...

Více informací
Dostupnost: skladem

Panasonic SC-PMX70BEGS

Mikrosystém mikrosystém, 120W, CD, digitální DAB/DAB+ tuner, USB, Bluetooth, sluchátkový výstup, dálkový ovladač Obohaťte svůj život o vysoce kvalitní hudbu Nová technologie LincsD-Amp a třípásmový výškový reproduktor typu silk dome poskytují bohatý zvuk z různých zdrojů hudby. Hlavní jednotka přináší hliníkové panely a kompaktní, elegantní provedení. Čistý, nezkreslený z...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm d

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm d

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm, Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm délka: 1m

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 9/125 - 0,9mm d

Více informací
Dostupnost: skladem

Pigtail optický SC 50/125 1m 0,9mm

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry konektor: SC typ kabelu: 50/125 - 0,9mm

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 3,0mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/UPC; Verze konektoru: Multimode; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3,0mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/UPC; Verze konektoru: Jednovidový; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 0,9mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/APC; Verze konektoru: Jednovidový; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/UPC; Verze konektoru: Jednovidový; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/UPC; Verze konektoru: Multimode; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem

Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Optická vlákna - Adaptéry, Konektory, Tlumiče ; Třída produktu: Konektor; Typ konektoru: SC/APC; Verze konektoru: Jednovidový; Vložný útlum: Descriptions

Více informací
Dostupnost: skladem
1 2 3 4 5 6

Pro vyhledávací frázi Konektor sc jsme na našem vyhledávači našli 301 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Konektor sc trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!