Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krbove ventilatory

Nalezeno 4 produkty

La Nordica Insert 60 přímá s ventilátory

Celolitinová krbová vložka Nordica Insert 60 přímá s ventilátory má jmenovitý výkon 7 kW při účinnosti 81,3 % a emisích CO při 13 % O2 pouze 0,11 %. Celolitinová konstrukce krbové vložky s teplovzdušným pláštěm, dvěma ventilátory a elektronickou regulací. Tyto krbové ..

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 10 dnů
Více informací

AN 1 - krbový ventilátor

Radiální krbové ventilátory řady AN 1 jsou vhodné pro rozvod teplého vzduchu z krbové vložky do ostatních místností v bytě nebo rodinném domku. U všech komponent krbového ventilátoru AN 1 je nutné dbát na předepsanou pracovní teplotu.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

AN 2 - krbový ventilátor

Radiální krbové ventilátory řady AN 2 jsou vhodné pro rozvod teplého vzduchu z krbové vložky do ostatních místností v bytě nebo rodinném domku. U všech komponent krbového ventilátoru AN 2 je nutné dbát na předepsanou pracovní teplotu.

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: neudáno
Více informací

Regulátor hoření Reg100

Popis regulátoru Reg100 je osvědčený typ automatické regulace hoření, který je díky své jednoduché instalaci velice oblíbený a v současné době i nejprodávanějším typem regulace. Je určen k regulaci hoření bez požadavků regulovat další zařízení /čerpadla, ventilátory, klapky apod./. Regulátor se běžně instaluje do interiéru vedle krbové/kamnové obestavby. Panel Reg100 je v...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 31 dnů
Více informací