Lednice s mrazakem beko rcna365k31

Pro vyhledávací frázi Lednice s mrazakem beko rcna365k31 jsme na našem vyhledávači našli 88 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Lednice s mrazakem beko rcna365k31 trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!

Nalezeno 88 produktů

Beko lednice s mrazákem TSE1284N

Volně stojící chladnička s mrazákem v energetické třídě E a bílém provedení s celkovým objemem 114 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko TSE1284N disponuje automatickým odmrazováním chladničky, možností odmontování horní desky a možností změny směru otevírání dveří.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RDSA180K30WN

Volně stojící dvoudveřová chladnička s mrazákem v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 176 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RDSA180K30WN nabízí možnost změny směru otevírání dveří a skleněné police.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RDSA240K30XPN

Volně stojící dvoudveřová chladnička s mrazákem v energetické třídě F a titanovém provedení s celkovým objemem 223 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RDSA240K30XPN disponuje možností změny směru otevírání dveří a integrovaným madlem.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNA366K40WN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a bílém provedení s celkovým objemem 324 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNA366K40WN disponuje dokonalým chlazením NeoFrost, SmoothFit panty bez nabíhání a integrovaným madlem.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCSA210K30WN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 197 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCSA210K30WN disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování a možností změny směru otevírání dveří.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCSA366K40XBN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 343 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCSA366K40XBN disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování, panty SmoothFit bez nabíhání a integrovaným madlem.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNE560E60ZGWHN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě C a bílém provedení s celkovým objemem 501 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNE560E60ZGWHN disponuje možností kontroly a ovládání přes mobilní aplikaci HomeWhiz.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNA406E60ZXBHN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě C a stříbrném provedení s celkovým objemem 362 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNA406E60ZXBHN disponuje možností kontroly a ovládání přes mobilní aplikaci HomeWhiz.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNA406E60WN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě C a bílém provedení s celkovým objemem 362 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNA406E60WN disponuje LCD displejem na dveřích a SmoothFit panty bez nabíhání.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNA366E60XBN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě C a stříbrném provedení s celkovým objemem 324 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNA366E60XBN disponuje dokonalým chlazením NeoFrost a elektronickými funkcemi rychlého chlazení a mrazení.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCSA300K30WN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 291 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCSA300K30WN disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCSA300K30SN

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a stříbrném provedení s celkovým objemem 291 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCSA300K30SN disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem CSA270M31WN

Získejte slevu 10 % z uvedené ceny produktu po zadání kódu 10GARCZ10 (platí do 26. 9. 2021 nebo do odvolání)! Více ZDE Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 262 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko CSA270M31WN disponuje možností změny směru otevírání dveří a 3 šuplíky v mrazáku....

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCSA240M30WN

Získejte slevu 10 % z uvedené ceny produktu po zadání kódu 10GARCZ10 (platí do 26. 9. 2021 nebo do odvolání)! Více ZDE Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 229 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCSA240M30WN disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování....

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko CSK240M31WN Lednice s mrazákem

Typ Volně stojící Konstrukční spodní mrazák Objem mrazničky 65 l Chladicí kapacita 175 l Mrazicí kapacita 3 kg / den Skladování bez napájení 12 h Ovládání mechanické Displej / ovládací panel ano Počet jednotek 1 Hluk 38 dB Třída hluku C. Energetická třída F Barva bílá Výška 158 cm Šířka 54 cm Hloubka 60 cm Hmotnost 47 kg

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko lednice s mrazákem TSE 1283

Chladnička Beko TSE 1283 vhodná pro postavení pod pracovní desku nebo na chaty. Objem chladničky je 101 l a mrazák má 13 l. Vnitřek chladničky je rozdělen dvěma policemi z bezpečnostního skla a na dveřích jsou umístěny tři přihrádky.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem MCNA406E40ZXBN - s kosmetickou vad

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 362 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko MCNA406E40ZXBN disponuje dokonalým chlazením NeoFrost, LCD displejem na dveřích a integrovaným madlem.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO RCSA 270 M21W, A+

Antibakteriální štít Kombinovaná chladnička BEKO RCSA 270 M21W v energetické třídě A+ je tou správnou volbou pro vaše potraviny. Objem chladničky činí 175 l a mrazničky 87 l, takže bez problému vystačí pro celou rodinu. Velkou předností spotřebiče je antibakteriální štít, který brání vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku. Štít je tvořen madlem a těsněním ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Beko RDSA 240 K30W

Automatické odmrazování chladničky Volně stojící kombinovaná chladnička Beko RDSA 240 K30W vyniká svou nízkou spotřebou, díky které se řadí do skupiny spotřebičů s energetickou třídou A++. Její roční spotřeba je 195 kWh. Chlazení je statické a disponuje automatickým odmrazováním chladící části. To znamená, že již nemusíte podstupovat manuální odmrazování, které je časově ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA 240 K30W, A++

Antibakteriální těsnění Kombinovaná chladnička Beko RCSA240K30W v bílém provedení se díky své nízké spotřebě řadí do energeticky úsporné třídy A++. Lednice pracuje při pouhých 40 dB, takže vás nebude rušit při domácím klidu nepříjemnými zvuky. Díky antibakteriálnímu těsnění udrží hygienické prostředí bez mikroorganismů a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé. LED osvětlení...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA 240 M21X, A+

Antibakteriální štít Volně stojící kombinovaná chladnička Beko CSA 270 M21X je vybavená speciální antibakteriální ochranou, která minimalizuje vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku. Antibakteriální štít se nachází na madlech a těsnění. Kapacita chladničky je 142 l a v jejím vnitřním prostoru se nachází 3 skleněné police, 1 zásuvka a 3 závěsné přihrádky ve...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNA366E60LZXRN + 10 let záruky na kompresor

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě C a tmavě inoxovém provedení s celkovým objemem 324 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNA366E60LZXRN disponuje LCD displejem na dveřích a SmoothFit panty bez nabíhání.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem RCNE560E40ZXBN + 10 let záruky na kompresor

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 501 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RCNE560E40ZXBN disponuje dokonalým chlazením NeoFrost, Fresh zónou na maso a sýry a možností změny směru otevírání dveří.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA240M20W, A+

Energeticky úsporná Kombinovaná chladnička Beko RCSA240M20W v bílém provedení spadá do energetické třídy A+. Díky nejnovější chladicí technologii a dobré tepelné izolaci je zde potřeba méně energie na udržení potravin při správné teplotě. S touto chladničkou Beko tak dosáhnete nižší spotřeby energie, což je příznivé nejen pro vaši peněženku, ale také pro životní prostředí...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCNA 400 E30ZX, A++

Protizápachový filtr Aby vaše potraviny vydržely co nejdéle čerstvé a chutné, je třeba jim poskytnout ideální podmínky, které zachovají jejich chuť i výživovou hodnotu. Kombinovaná chladnička Beko RCNA 400 E30ZX je vybavena špičkovými technologiemi, které optimalizují její chod a tak napomáhají nejen udržet vaše potraviny co nejdéle čerstvé, ale také usnadňují její obsluh...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA 270K30XP, A++

Šetří energii díky energetické třídě A++ Kombinovaná statická chladnička RCSA 270 K30 XP značky Beko je šetrná k životnímu prostřední a vašim financím díky energetické třídě A++. Chladnička a mraznička jsou od sebe odděleny, mrazák najdete ve spodní části spotřebiče. Objem chladničky je 175 l, mrazničky 87 l. Do ledničky tak snadno vměstnáte velký nákup pro celou rodinu. ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko RCSA 300 K30XP, A++

Spolehlivé uskladnění vašich potravin Kombinovaná chladnička Beko RCSA 300 K30XP v titanovém provedení spadá do energetické třídy A++. Objem chladničky činí 204 litrů a mrazničky 57 litrů, takže zde uskladníte dostatek zásob pro celou domácnost. Tento šikovný pomocník disponuje statickým chlazením a jeho mrazící kapacito 3,5 kg/24 hod. Chladnička je vybavena LED osvětlení...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO MCNA406E30ZXB, A++

Až 30 dní stále čerstvé Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdra...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO MCNA406E30ZXB, A++

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na zadní straně. Až 30 dní stále čerstvé Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotn...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO MCNA406E30ZXB, A++

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má důlky a škrábance na levé straně. Až 30 dní stále čerstvé Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO MCNA366E30ZXB, A++

Až 30 dní stále čerstvé Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdra...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole BEKO MCNA366E40W, A+++

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže ...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko MCNA 366E40ZXB, A+++

Až 30 dní stále čerstvé Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdra...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem MCNA406E40ZXBN + 5 let záruky na díly i práci

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a stříbrném provedení s celkovým objemem 362 l, elektronickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko MCNA406E40ZXBN disponuje dokonalým chlazením NeoFrost, LCD displejem na dveřích a integrovaným madlem.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice s mrazákem PKG181XBS3N + 5 let záruky na díly i práci

Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě F a stříbrném provedení s celkovým objemem 291 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko PKG181XBS3N disponuje technologií MinFrost pro méně časté odmrazování.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko lednice RDSA240K30WN

Volně stojící dvoudveřová chladnička v energetické třídě F a bílém provedení s celkovým objemem 223 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Beko RDSA240K30WN disponuje možností změny směru otevírání dveří a mrazákem umístěným nahoře.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Volně stojící chladnička s mrazákem BEKO bílá RDSA240K30WN

Dvoudveřová lednice s mrazákem nahoře RDSA240K30WN

Více informací
Dostupnost: do 42 dnů

Jednodveřová lednice Beko TSE 1283

Energetická třída A++ Chladnička Beko TSE 1283 je vybavena malým, praktickým mrazákem s kapacitou 13 l. Její předností je kompaktní velikost, díky které snadno zapadne do každého interiéru. Hodí se do méně početné domácnosti, studentský byt nebo na chalupu. Díky inovaci se může chladnička řadit do skupiny spotřebičů s energetickým označením A++. Antibakteriální těsnění Tě...

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko DSA 28020

Lednice BEKO DSA 28020, Dvoudveřová chladnička s mrazákem nahoře, 210/49, 3 skleněné police, A+

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko RBI 2301

Lednice BEKO RBI 2301, Vestavná chladnička s mrazákem,3 skl. police,antibakteriální těsnění

Více informací
Dostupnost: neudáno

Beko SSA 25020

Lednice BEKO SSA 25020 Jednodvéřová chladnička s mrazákem,A+,201/20 litrů,Antibakteriálně upravené těsnění

Více informací
Dostupnost: neudáno

BEKO CSA270M31WN (7519820036)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN a ST, objem ledničky 175l, objem mrazáku 87l, volitelné, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, bílá barva, funkce: LED osvětlení, manuální regulace teploty, statické chlazení, 170.8×54×57.4 cm (V׊×H) Lednice s mrazákem BEKO obsahuje společně s chladicí částí i mrazi...

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCNE720E3VZP

lednice s mrazákem dole • objem chladničky 430 litrů • objem mrazničky 160 litrů • hlučnost 41 dB • ActiveFresh Blue Light™ • ProSmart™ invertorový kompresor • technologie EverFresh+® • NeoFrost™ • technologie ActiveFresh Blue Light™ • filtr FreshGuard® • výrobník ledu • 191,5×83,2×74,7 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO RCSA 240M30WN (7519620023)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN a ST, objem ledničky 142l, objem mrazáku 87l, volitelné, počet polic lednice 3, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, bílá barva, funkce: displej, LED osvětlení, manuální regulace teploty, statické chlazení, 152.8×54×57.4 cm (V׊×H) Lednice BEKO je klasickým spojením chladicí části s mrazá...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO RCSA 270K30XBN (RCSA270K30XBN)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN-ST, objem ledničky 175l, objem mrazáku 87l, volitelné, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, stříbrná barva, funkce: LED osvětlení, 171×54×60 cm (V׊×H) Lednice BEKO má ve výbavě společně s chladicí částí i mrazák, takže uspěje ve většině domácností. Jedná se o voln...

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCNA366E60WN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída C • objem chladničky 215 litrů • objem mrazničky 109 litrů • hlučnost 35 dB • chladicí systém NeoFrost • Fresh zóna (30 l) • ProSmart™ invertorový kompresor • displej • LED osvětlení • 185,2×59,5×67 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCSA366K40XBN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída E • objem chladničky 223 litrů • objem mrazničky 120 litrů • hlučnost 38 dB • technologie MinFrost® • LED osvětlení • držák lahví • panty SmoothFit • zaměnitelné otevírání dveří • 185,2×59,5×67 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCSA300K30WN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída F • objem chladničky 204 litrů • objem mrazničky 87 litrů • hlučnost 38 dB • technologie MinFrost® • LED osvětlení • možnost otočení otevírání dveří • akumulační doba 16 hodin • 181,3×54×57,4 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko TSE1284N + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem nahoře • energetická třída E • objem chladničky 101 litrů • objem mrazničky 13 litrů • hlučnost 36 dB • statický chladicí systém • možnost otočení otevírání dveří • LED osvětlení • integrované madlo • 84×54×59 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko MCNE366E40ZXBN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída E • objem chladničky 215 litrů • objem mrazničky 109 litrů • hlučnost 38 dB • technologie NeoFrost™ • technologie EverFresh+® • přihrádka HarvestFresh™ • SmoothFit panty • zaměnitelní otevírání dveří • 186×59,5×66,5 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko PKG181XBS3N + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída F • objem chladničky 204 litrů • objem mrazničky 87 litrů • hlučnost 38 dB • technologie MinFrost® • integrované madlo • akumulační doba 16 hodin • stropní LED osvětlení • 181,3×54×57,4 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCNA406I40XBN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída E • objem chladničky 253 litrů • objem mrazničky 109 litrů • hlučnost 38 dB • technologie NeoFrost™ • Fresh zóna (30 l) • funkce FastFreeze • funcke Eco • režim Holiday • 202,2×59,5×67 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

Beko RCSA240K30WN + DOPRAVA ZDARMA

lednice s mrazákem dole • energetická třída F • objem chladničky 142 litrů • objem mrazničky 87 litrů • hlučnost 38 dB • chlazení MinFrost® • stropní LED osvětlení • zaměnitelné otevírání dveří • 152,8×54×57,4 cm

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO PKG181XBS3N (7520720018)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN, objem ledničky 204l, objem mrazáku 87l, volitelné, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, nerezová barva, funkce: LED osvětlení, manuální regulace teploty, statické chlazení, 181.3×54×57.4 cm (V׊×H) Lednice BEKO spojuje klasicky mrazák s chladničkou, proto jde o jed...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO RCSA270K31WN (RCSA270K31WN)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN-ST, objem ledničky 175l, objem mrazáku 87l, panty vpravo, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, bílá barva, funkce: total No Frost, LED osvětlení, 168×54×57.4 cm (V׊×H) Lednice BEKO funguje nejen jako chladnička, má totiž i mrazicí část a je nejčastějším řešením pro...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO RCNA406E60WN (RCNA406E60WN)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída C, klimatická třída SN-ST, objem ledničky 253l, objem mrazáku 109l, panty vpravo, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, bílá barva, funkce: total No Frost, displej, LED osvětlení, 202.5×59.5×67 cm (V׊×H) Lednice BEKO obsahuje společně s chladicí částí i mrazicí část a patří tak mezi nejpo...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO BCSA285K4SN (7519020035)

Vestavná lednice s mrazákem dole, energetická třída E, klimatická třída SN-ST, objem ledničky 193l, objem mrazáku 78l, volitelné, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, bílá barva, funkce: automatické odmrazování, LED osvětlení, manuální regulace teploty, statické chlazení, 177.5×54×54.5 cm (V׊×H) Vestavná lednice BEKO zahrnuje jak...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO BCHA275K4SN (7519520042)

Vestavná lednice s mrazákem dole, energetická třída E, klimatická třída SN-T, objem ledničky 193l, objem mrazáku 69l, panty vpravo, počet polic lednice 3, počet přihrádek mrazáku 3, bílá barva, funkce: no Frost, 177.5×54×54.5 cm (V׊×H) Vestavná lednice BEKO disponuje chladicí i mrazicí částí a dokáže se proto postarat o potřeby jakékoliv domácnosti. Je určena k vestavě...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO MCNE366E40ZXBN (7280046716)

Lednice s mrazákem dole, energetická třída E, klimatická třída SN a T, objem ledničky 215l, objem mrazáku 109l, volitelné, počet polic lednice 3, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 2, stříbrná barva, funkce: displej, nulová zóna, LED osvětlení, super chlazení, super mrazení, twin Cooling, elektronické ovládání teploty, prázdninový režim, 186×59.5×66.5 cm (...

Více informací
Dostupnost: skladem

BEKO BCSA285K3SN (7519020047)

Vestavná lednice s mrazákem dole, energetická třída F, klimatická třída SN a ST, objem ledničky 193l, objem mrazáku 78l, panty vpravo, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 3, počet chladicích okruhů 1, funkce: LED osvětlení, manuální regulace teploty, statické chlazení, 177.5×54×54.5 cm (V׊×H) Vestavná lednice BEKO kombinuje chladničku společně s mrazákem, tu...

Více informací
Dostupnost: skladem
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK