Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Model autobusu

Nalezeno 166 produktů

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. - s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem - Londýnem. Všude je toho spousta k vidění - lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galerie ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem. Všude je toho spousta k vidění – lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galeri...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Červený autobus + model autobusu

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem. Všude je toho spousta k vidění – lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galerie ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londýnem. Všude je toho spousta k vidění – lidé, stavby, dopravní prostředky. Rozjeďte se s ním okolo parku, kolem ZOO, přes přechody a mosty, kolem lunaparku, restaurací, galeri...

Doprava: 89 Kč
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Červený autobus + model autobusu - neuveden

Červený autobus zastavil a naložil pasažéry, kteří čekali na zastávce. – s touto zábavnou knížkou pro děti se 4 drahami a natahovací hračkou jej můžeme sledovat na objevné cestě velkým městem – Londý

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Model autobusu, stavebnice Revell 07009 Volkswagen T1 Bus Samba Volkswagen T1 Bus Samba 1:16

Propracovaná vícedílná stavebnice legendárního a oblíbeného autobusu VW T1 Samba Bus, který si i dnes uchovává své nezaměnitelné kouzlo. Detailní stavebnice Stavebnice · Model autobusu, stavebnice Revell 07009 Volkswagen T1 Bus Samba Volkswagen T1 Bus Samba 1:16 od výrobce Revell v kategorii Hobby|Hračky|Plastové modelářství. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Con...

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

LEGO City 60154 Zastávka autobusu

Přidej se k ostatním cestujícím na rychlou a snadnou jízdu v autobuse od LEGO® City. Tento skvělý model je vybaven otevíracími předními a bočními dveřmi, stojanem na kola v přední části, sedačkami pro minifigurky cestujících, zavazadlovým úložným prostorem a místem pro invalidní vozík uvnitř. Dále obsahuje autobusovou zastávku se stojanem na kola, odpadkový koš, čekárnu a...

Doprava: zdarma
Dostupnost: do 4 dnů
Více informací

LEGO City - Zastávka autobusu 60154

LEGO City - Zastávka autobusu 60154 Přidej se k ostatním cestujícím na rychlou a snadnou jízdu v autobuse od LEGO® City. Tento skvělý model je vybaven otevíracími předními a bočními dveřmi, stojanem na kola v přední části, sedačkami pro minifigurky cestujících, zavazadlovým úložným prostorem a místem pro invalidní vozík uvnitř. Dále obsahuje...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Lego City 60154 Zastávka autobusu

Přidej se k ostatním cestujícím na rychlou a snadnou jízdu v autobuse od LEGO® City. Tento skvělý model je vybaven otevíracími předními a bočními dveřmi, stojanem na kola v přední části, sedačkami pro minifigurky cestujících, zavazadlovým úložným prostorem a místem pro invalidní vozík uvnitř. Dále obsahuje autobusovou zastávku se stojanem na kola, odpadkový koš, čekárn...

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

LEGO® City 60154 Zastávka autobusu

LEGO® City 60154 ZastávkaautobusuPopis:Svez se do centra města v autobuse od LEGO® City s otevíracímipředními a bočními dveřmi, bezbariérovým přístupem, autobusovouzastávkou a novinovým stánkem, navíc obsahuje šest minifigurek a figurkupsa.Přidej se k ostatním cestujícím na rychlou a snadnou jízdu v autobuseod LEGO® City.Tento skvělý model je vybaven otevíracími předními ...

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Š 706 RTO Potraviny JEDNOTA (model)

Model autobusu Š 706 RTO Potraviny JEDNOTA. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa ŠM11 městský vlnitý plech (model)

Model autobusu Karosa ŠM11 městský vlnitý plech. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Autobus na setrvačník 1:43 barva: červená

Model městského autobusu

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Praga RN dlouhý městský červená/bílá (model)

Model autobusu Praga RN dlouhý městský. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Autobus 1:70 barva: červený

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Autobus 1:70 barva: žlutý

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Autobus 1:70 barva: bílý

Model autobusu pro děti od 3 let

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

SIKU Super - Městský autobus 1:87

Kovový model Hybridního autobusu MAN

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Praga RND Bus - Brno (1:24)

Model autobusu Praga RND ve verzi městského autobusu Brno

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Praga RN zelená/bílá ČSD (model)

Model autobusu Praga RN zelená/bílá v provedení ČSD. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Škoda 706 RTO bílý/švestkový Československá pošta (model)

Model autobusu Škoda 706 RTO bílý/švestkový v provedení Československá pošta. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Škoda 706 RTO linkový ČSAD 4-dílné dveře (model)

Model autobusu Škoda 706 RTO linkový ČSAD 4-dílné dveře. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa ŠD 11 modrý/bílý pruh 2x1dílné dveře (model)

Model autobusu Karosa ŠD 11 modrý/bílý, pruh, 2x1dílné dveře. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Praga NDO zelený/bílý 1x1-dílné dveře ČSD (model)

Model autobusu Praga NDO zelený/bílý 1x1-dílné dveře ČSD. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa B732.40 městský autobus - 1:43

Papírový model autobusu MHD - Karosa B732 DP Praha

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa B741.1908 městský autobus - 1:43

Papírový model autobusu MHD - kloubová Karosa B741 DP Praha.

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa B 731.00 (Mega Graphic) - 1:43

Papírový model autobusu Karosa ve verzi MHD od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Avia Ikarus 553 - červená (1:43)

Jednodušší papírový model autobusu v měřítku 1:43

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Avia Ikarus 553 - modrá (1:43)

Jednodušší papírový model autobusu v měřítku 1:43

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

1956 Garant 30K Omnibus (red/ivory)

Model autobusu 1956 Garant 30K Omnibus (red/ivory)

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Škoda 706 RTO linkový ČSAD modrý/bílý pruh, 1x 2-dílné dveře (mo

Model autobusu Škoda 706 RTO linkový ČSAD. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Kovové model - Autobus zájezdový

Kovový model zájezdového autobusu ve čtyřech barvách – zelená, červená, modrá a žlutá. Velikost 20,5 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Škoda 706 RTO kloubový kakaový/oranžový (model)

Model kloubového autobusu Škoda 706 RTO. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa LC 735.00 dálkový autobus - 1:43 (model bez archeologie)

Papírový model autobusu v klasické dálkové verzi v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Škoda 706 RTO městský, červená/bílá, 1x 2-dílné dveře (model)

Model autobusu Škoda 706 RTO městský, červená/bílá, 1x 2-dílné dveře. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa ŠD 11 červený/šedý pruh 2x1-dílné dveře (model)

Model autobusu Karosa ŠD 11 červený/šedý pruh 2x1-dílné dveře. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 ČSAD Polkost (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "ČSAD Polkost", Ep.V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Ikarus 280.10 ČSAD - 1:43

Papírový model kloubového autobusu ve verzi ČSAD

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

IKARUS 280 provedení DP Ostrava (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Ostrava", Ep.V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 DP Praha vínový (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Praha" vínový, Ep.IV-V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

IKARUS 280 DP Praha pruhovaný (model)

Model kloubového autobusu IKARUS 280, provedení "DP Praha" pruhovaný, Ep.IV-V. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Garant K30 Omnibus (1956) hnědý/slonová kost

Model autobusu Garant K30 Omnibus (1956) v barvách hnědá/slonová kost

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Karosa LC 736.00 dálkový autobus - 1:43

Papírový model autobusu v klasické dálkové verzi v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Blister - Městský autobus červený

Model autobusu, rozměr cca 8,5 cm. Materiál je kov s plastovými díly.

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

Ikarus 280.08 - DP Praha - 1:43

Papírový model kloubového autobusu ve verzi DP Praha

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

Alltoys Teamsterz městský autobus

Model kovového autobusu pro děti od 3 let.

Doprava: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus kovový kloubový 3 druhy

Hračka pro děti od 0 letKovový model autobusu, jezdí na zpětný setrvačník. Délka autobuse je cca 18 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 2 dnů
Více informací

Autobus kovový kloubový 3 druhy modrá

Hračka pro děti od 0 letKovový model autobusu, jezdí na zpětný setrvačník. Délka autobuse je cca 18 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Autobus kovový kloubový 3 druhy zelená

Hračka pro děti od 0 letKovový model autobusu, jezdí na zpětný setrvačník. Délka autobuse je cca 18 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Autobus kovový kloubový 3 druhy červená

Hračka pro děti od 0 letKovový model autobusu, jezdí na zpětný setrvačník. Délka autobuse je cca 18 cm.

Doprava: neudáno
Dostupnost: do 3 dnů
Více informací

Freightliner FS-65 Americký školní autobus (1:32)

Papírový model amerického školního autobusu. Měřítko 1:32

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

SIKU Super - US školní autobus, 1:87

Kovový model US školní autobusu. Měřítko 1:87

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Kovap Autobus "DB"

Model autobusu z roku 1959 je vyroben z potištěného plechu. Délka autobusu je 20 cm Autobus má kovová kola s pneumatikami a je vybaven sedadly pro cestující.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Karosa C734.00 (Michal Antonický)

Papírový model linkového autobusu Karosa v měřítku 1:43 od Megagraphic

Doprava: zdarma
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy modrá

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Autobus kovový kloubový 3 druhy

Kovový model autobusu, jezdí na zpětný setrvačník. Délka autobuse je cca 18 cm. Rozměry (balení) š x v x h:220x60x55 mm.

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: do 5 dnů
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy červená

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

autobus kovový v krabičce, 3 druhy žlutá

Kovový model autobusu 1:64 je určen pro děti od 3 let. Autobus o délce cca 9 cm jezdí na volný chod. Baleno v krabici.

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací
1 2 3

Pro vyhledávací frázi Model autobusu jsme na našem vyhledávači našli 166 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Model autobusu trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!