Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nemcina tangram

Nalezeno 4 produkty

Langmaster Němčina TANGRAM - kurz a slovník

Langmaster Němčina TANGRAM - kurz a slovník Němčina TANGRAM - kurz a studijní slovník Lexicon Produkty jsou doporučeny: pro výuku na 1. stupni ZŠ pro výuku na 2. stupni ZŠ pro výuku na 3. stupni (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Úroveň: začátečníci, středně pokročilí, pokročilí Počet CD-ROM: 5 P O P I S P R O D U K T U Kompletní kurz němčiny je založen na nejnovější učebnici něm...

Koupit nejlevněji Porovnat ceny

LANGMaster Němčina TANGRAM - kompletní kurz a slovník (Licenční klíč)

LANGMaster Němčina je unikátní mediální kurz němčiny

Doprava: neudáno
Dostupnost: skladem
Více informací

Němčina TANGRAM - interaktivní kurz pro začátečníky až pokročilé + studijní slovník Lexicon

Kompletní kurz německého jazyka je založen na nejnovější řadě učebnic němčiny Tangram nakladatelství Hueber Verlag, která byla upravena pro výuku pomocí počítače a rozšířena o další cvičení.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Němčina EXPRESS - interaktivní kurz pro začátečníky

Výukový program Němčina EXPRESS je určený pro úplné začátečníky. Jedná se o první úroveň z kurzu Němčina TANGRAM. Kurz obsahuje interaktivní cvičení, gramatické výklady, rozsáhlou slovní zásobu, glosář a spoustu dalších výukových funkcí.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací

Němčina Poslechy nejen na cesty - audio CD

Audiocvičebnice němčiny pro začátečníky až pokročilé obsahuje zvukové nahrávky a přepisy německých textů. K použití není potřeba počítač, stačí libovolný audio přehrávač. CD lze převést i do MP3 formátu. Produkt je možné používat samostatně, nebo jako doplněk ke kurzu Němčina TANGRAM.

Doprava: neudáno
Dostupnost: neudáno
Více informací