Oem d 850 basic

Nalezeno 28 produktů

OEM D 850 Basic

Odvlhčovač D850 Basic Odvlhčovače jsou nezbytné pro vnitřní plavecké bazény, u kterých není vzduchotechnika. Vysušují vlhkost a tím zamezují kondenzaci vodní páry na oknech, dveřích a stěnách. Odstraňují příčiny způsobující vznik plísní. Vlhkost vzduchu v okolí vnitřních bazénů lze nastavit v rozsahu 50 až 80 %. Pracují na principu tepelného čerpadla a v důsledku toho uš...

OEM ESPA Basic

Bazénové čerpadlo Basic Samonasávací čerpadla BASIC mají celoplastovou čerpadlovou část a povrchově upravenou hliníkovou skříň motoru. Hřídel je vyrobena z nerez oceli AISI 420 a zatěsněna grafitovou mechanickou ucpávkou. Typ BASIC je určen pro nejmenší bazény s napojením bazénovými hadicemi d32/38. Výkon čerpadla 3 m3/h. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Technic...

OEM D 850 Elektron

Odvlhčovač D850 Elektron Odvlhčovače jsou nezbytné pro vnitřní plavecké bazény, u kterých není vzduchotechnika. Vysušují vlhkost a tím zamezují kondenzaci vodní páry na oknech, dveřích a stěnách. Odstraňují příčiny způsobující vznik plísní. Vlhkost vzduchu v okolí vnitřních bazénů lze nastavit v rozsahu 50 až 80 %. Pracují na principu tepelného čerpadla a v důsledku toho...

Microsoft Basic Optical

Basic Opt Mse Win32 PS2/ USB Black - Užívací práva k produktu pro licence Microsoft naleznete na http://www.msemealca.com/currentpurs.htm

Samsung 2.5" - 500GB

Externí SSD disk Samsung 2,5“ Využijte k ukládání všech svých dat tento externí SSD disk nové generace – lehký, rychlý a spolehlivý. Média a data jsou neustále v pohybu, takže je potřeba aby jejich přenos i rychlost odpovídala dnešnímu modernímu stylu. S externím diskem SSD od Samsungu nic není problém. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle a bezpečně s tímto ...

Samsung 2.5" - 1TB

Externí SSD disk Samsung 2,5“ Využijte k ukládání všech svých dat tento externí SSD disk nové generace – lehký, rychlý a spolehlivý. Média a data jsou neustále v pohybu, takže je potřeba aby jejich přenos i rychlost odpovídala dnešnímu modernímu stylu. S externím diskem SSD od Samsungu nic není problém. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle a bezpečně s tímto ...

Samsung 2.5" - 250GB

Externí SSD disk Samsung 2,5“ Využijte k ukládání všech svých dat tento externí SSD disk nové generace – lehký, rychlý a spolehlivý. Média a data jsou neustále v pohybu, takže je potřeba aby jejich přenos i rychlost odpovídala dnešnímu modernímu stylu. S externím diskem SSD od Samsungu nic není problém. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle a bezpečně s tímto ...

Odvlhčovač D 850 Basic

Odvlhčovač D850 Basic Odvlhčovače jsou nezbytné pro vnitřní plavecké bazény, u kterých není vzduchotechnika. Vysušují vlhkost a tím zamezují kondenzaci vodní p&

Více informací
Dostupnost: skladem

OEM Kabel USB A-miniUSB, 12pin, Olympus CB-USB6, CB-USB5 1,8m, černý

USB 2.0 kabel, náhrada za originální kabely: Olympus: CB-USB6, CB-USB5 #200372 Použitelné pro zařízení:(fotoaparáty/kamery) Olympus: Camedia C-5500 Sport Zoom, Camedia C-7000 Zoom, Camedia D-425, Camedia D-435, Camedia D-545 Zoom, Camedia D-595 Zoom, Camedia D- 630 Zoom, Evolt E-330, Evolt E-410, Evolt E-500, Evolt E-510, Evolt E-520, FE-120, FE-130, FE-140, FE-200, FE-5...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m (50/125 µm Kábel) alebo 220 m (62.5/125 µm Kábel) * Vlnová dĺžka : 850 nm * SFP Standard Form Faktor * Podp...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m (50/125 µm Kábel) alebo 220 m (62.5/125 µm Kábel) * Vlnová dĺžka : 850 nm * SFP Standard Form Faktor * P...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

USB 2.0 kabel A - miniUSB OLYMPUS 12pin, 1,8m, černý

USB 2.0 kabel miniUSB OLYMPUS 12pin Kabel: 2x AWG 28 + 2x AWG 28, 2x stíněný Konektory: USB A(M) - miniUSB Olympus(M) Standardy: USB 2.0 Náhrada za originální kabely: Olympus: CB-USB6, CB-USB5, #200372 Použitelné pro zařízení:(fotoaparáty/kamery) Olympus: Camedia C-5500 Sport Zoom, Camedia C-7000 Zoom, Camedia D-425, Camedia D-435, Camedia D-545 Zoom, Camedia D-595 Zoom,...

Více informací
Dostupnost: skladem

Kabel USB A-miniUSB, 12pin, Olympus CB-USB6, CB-USB5 1,8m, černý

Náhradní USB 2.0 kabel využijete při ztrátě či poškození originálního kabelu značky Olympus CB-USB6, CB-USB5, #200372. Použitelné pro zařízení: (fotoaparáty / kamery) Olympus: Camedia C-5500 Sport Zoom, Camedia C-7000 Zoom, Camedia D-425, Camedia D-435, Camedia D-545 Zoom, Camedia D-595 Zoom, Camedia D- 630 Zoom, Evolt E-330, Evolt E-410, E...

Více informací
Dostupnost: skladem

USB 2.0 kabel A - miniUSB OLYMPUS 12pin, 1m, černý - 82417

USB 2.0 kabel miniUSB OLYMPUS 12pin Konektory: USB A(M) - miniUSB Olympus(M) Standardy: USB 2.0 Náhrada za originální kabely: Olympus: CB-USB6, CB-USB5, #200372 Použitelné pro zařízení:(fotoaparáty/kamery) Olympus: Camedia C-5500 Sport Zoom, Camedia C-7000 Zoom, Camedia D-425, Camedia D-435, Camedia D-545 Zoom, Camedia D-595 Zoom, Camedia D- 630 Zoom, Evolt E-330, Evolt ...

Více informací
Dostupnost: skladem

KABEL AVACOM USB 2.0 A-MINIUSB, 12PIN, OLYMPUS CB-USB5, CB-USB6, CB-USB8 1.8M, ČERNÝ DCUS-MINI-12PO

KUS2AO2 KABEL AVACOM USB 2.0 A-MINIUSB, 12PIN, OLYMPUS CB-USB5, CB-USB6, CB-USB8 1.8M, ČERNÝ DCUS-MINI-12PO Nejběžnější typ USB kabelů pro propojení digitálních přístrojů USB 2.0 kabel - miniUSB 12pin, Olympus CB-USB5, CB-USB6, CB-USB8 , 1.8m Kompatibilní s fotoaparáty: OLYMPUS C-170 C-180 C-480 Zoom C-500 Zoom C-55 Zoom C-5500 ZOOM C-70 ZOOM C-7000 ZOOM D-425 D-435 D-...

Více informací
Dostupnost: skladem

Kabel USB A(M) - miniUSB 5pin B(M), 1,8m, lomený 90°

USB 2.0 kabel pro fotoaparáty s koncovkou USB A(M) a miniUSB 5pinB(M) 90° lomeným konektorem. Náhrada za originální kabely: Sony: VMC-14UMB, 182393111 Aiptek: ZCB-PKX Canon: IFC-300PCU, IFC-400PCU, 906A001 Concord: 511821 Fuji: FZ05365-100 JVC: QAM0324-001, QAM0538-001, QAM0719-001 Konica: USB-810 M...

Více informací
Dostupnost: skladem

Spínač řízení MEYLE MEYLE-ORIGINAL Quality 100 850 0016

Číslo dílu: 100 850 0016 Zjednodušené číslo dílu: 1008500016 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 8E0 953 521 D

Více informací
Dostupnost: skladem

Teplotní spínač, větrák chladiče EPS 1.850.626

Číslo dílu: 1.850.626 Zjednodušené číslo dílu: 1850626 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 251 959 481 K VW 251 959 481 C VW 251 959 481 D VW 251 959 481 G VW 251 959 481 K

Více informací
Dostupnost: skladem

Dell SFP+ modul, 10Gbit, MM multi mode 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM - SFPP-10G-MM-300M-D

Univerzální SFP+ modul, rychlost 10 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 300 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 14 dnů

Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM - SFP-1G-MM-550M-D

SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor.

Více informací
Dostupnost: skladem

Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM ; SFP-1G-MM-550M-D

Jedná se o SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850 nm zajišťuje dosah až 550 m při použití multimode vlákna. Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell. Poskytuje LC konektor.

Více informací
Dostupnost: do 4 dnů

TP-LINK OEM Media konvertor 1000TX/1000LX, 2xLC, 1xRJ45, gigabit, singlemode

Popis produktu Media konvertor je složený z standalone převodníku s SFP slotem TP-link MC220L a vhodného singlemodového SFP (miniGBIC) modulu 1000LX. Výsledná sestava pak umožňuje komunikovat pomocí singlemodového kabelu s konektory typu LC rychlostí 1000Mbps. UPOZORNĚNÍ: Met...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

TP-LINK OEM Media konvertor 1000TX/1000SX, 2xLC, 1xRJ45, gigabit, multimode

Popis produktu Media konvertor je složený z standalone převodníku s SFP slotem TP-link MC220L a vhodného multimodového SFP (miniGBIC) modulu 1000SX. Výsledná sestava pak umožňuje komunikovat pomocí multimodového kabelu s konektory typu LC rychlostí 1000Mbps. UPOZORNĚNÍ: Metal...

Více informací
Dostupnost: do 3 dnů

Sada na opravy těsnicích kroužků HELLA GUTMANN 9GR 351 288-881

Číslo dílu: 9GR 351 288-881 Zjednodušené číslo dílu: 9GR351288881 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 8A0 260 749 AH AUDI 8E0 260 749 D MITSUBISHI MB-946606 MITSUBISHI MR146634 NISSAN 92473-N8200 OPEL 1 845 685 OPEL 1 850 732 ROVER CDU1515 ROVER JYX100120 ROVER JYX100150 SEAT 8A0 260 749 AH SEAT 8E0 260 749 D SKODA 8A0 260 749 AH SKODA 8E0 260 749 D VAUXHALL 3...

Více informací
Dostupnost: skladem

Ozubený klínový řemen INA FB 5PK1200

Číslo dílu: FB 5PK1200 Zjednodušené číslo dílu: FB5PK1200 OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 0 4741 824 CHRYSLER 4 6510 598 CITROËN 5750.D1 CITROËN 5750.TV NISSAN 11720-00Q1U NISSAN 11720-00QAP NISSAN 11720-BN701 NISSAN 82000-34396 OPEL 13 40 012 OPEL 45 00 033 OPEL 91 60 333 PEUGEOT 5750.D0 PEUGEOT 5750.D1 PEUGEOT 5750.TV RENAULT 77 00 300 347 RENAULT 77...

Více informací
Dostupnost: skladem

Armor kazeta pro Epson LQ 800 Gr.633 (F25355)

zboží je kompatibilní s těmito výrobky: ABC-800 ACCESS-DMP ACTRIX-ACTRIX ADCOMP-FX 80 ADLER-ROYAL-DMP 25 ADLER-ROYAL-NP 80-24 ADLER-ROYAL-NP 80-24 II ADMATE-DP 160 ADMATE-EL 2410 ADMATE-LQ 1600 ADREMA-9470-021 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 211 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 212 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 212 D ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 242 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 242 D ADVA...

Více informací
Dostupnost: skladem

Klínový řemen BOSCH 1 987 947 634

Číslo dílu: 1 987 947 634 Zjednodušené číslo dílu: 1987947634 OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 035 903 137 B BMW 32 42 1 311 578 BUESSING 720 500 117 CITROËN 4092 24 CITROËN 91 536 303 DAIHATSU 90048 32044 000 DAIHATSU 90048 32050 000 DAIHATSU 90048 32077 DAIHATSU 90894 07960 000 DAIHATSU 99321 00791 000 DAIHATSU 99321 50791 000 FIAT 40 377 71 FIAT 4458068 ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Armor kazeta pro Epson LQ 800 Gr.633

zboží je kompatibilní s těmito výrobky: ABC-800 ACCESS-DMP ACTRIX-ACTRIX ADCOMP-FX 80 ADLER-ROYAL-DMP 25 ADLER-ROYAL-NP 80-24 ADLER-ROYAL-NP 80-24 II ADMATE-DP 160 ADMATE-EL 2410 ADMATE-LQ 1600 ADREMA-9470-021 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 211 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 212 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 212 D ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 242 ADVANCED MATRIX TECH-ACCEL 242 D ...

Více informací
Dostupnost: skladem

ECG PCB 815 + doprava zdarma

15 programů, 2 hnětací háky, max. hmotnost chleba 1600 g, volba stupně propečení kůrky, LCD displej, odložený start až 15 hodin, forma s nepřilnavým povrchem, příkon 850 W Vlastnosti kapacita: max. 1,3 kg 2 hnětací háky 10 přednastavených programů

Více informací
Dostupnost: skladem

Palivový filtr HENGST FILTER H70WK02

Číslo dílu: H70WK02 Zjednodušené číslo dílu: H70WK02 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 71736119 ALFA ROMEO 60507208 ALFA ROMEO 46773577 ALFA ROMEO 116.76.04.69602 ALFA ROMEO 116.76.04.69601 ALFA ROMEO 116.76.04.69600 ALFA ROMEO 006.05.07.208.0000 ALFA ROMEO 9950443 CITROËN 1906.61 DAF 0112243 DAF 112243 DAF CBU 1177 DAIHATSU 49329-00000 FIAT 504048025 ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Privarovaci zavit, senzor teploty vyfukovych plynu HJS Sortiment 92 10 2000

Číslo dílu: 92 10 2000 Zjednodušené číslo dílu: 92102000 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 50.500.178 ALFA ROMEO 50.511.578 ALFA ROMEO 50.530.318 ALFA ROMEO 51.767.239 ALFA ROMEO 51.780.158 ALFA ROMEO 51.780.162 ALFA ROMEO 51.786.867 ALFA ROMEO 51.797.130 ALFA ROMEO 51.800.537 ALFA ROMEO 51.806.913 ALFA ROMEO 51.819.779 ALFA ROMEO 51.831.548 ALFA ROMEO...

Více informací
Dostupnost: skladem

Palivový filtr DELPHI HDF496

Číslo dílu: HDF496 Zjednodušené číslo dílu: HDF496 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 116760469602 ALFA ROMEO 60507208 ALFA ROMEO 116760469601 ALFA ROMEO 116760469600 ALFA ROMEO 1167604060001/02 ALFA ROMEO 9944682 AUDI 028 127 435 C AUDI 028 127 435 A AUDI 028 127 435 B BEDFORD 90324709 BEDFORD 90486908 BEDFORD 813565 BEDFORD 813041 BEDFORD 813024 BEDFO...

Více informací
Dostupnost: skladem

Lambda sonda NGK Universal 95801

Číslo dílu: 95801 Zjednodušené číslo dílu: 95801 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 46 75 02 41 ALFA ROMEO 46 75 02 43 ALFA ROMEO 46 75 02 46 ALFA ROMEO 46 76 08 63 ALFA ROMEO 46 76 26 53 ALFA ROMEO 60 81 56 49 ALFA ROMEO 46 76 42 07 ALFA ROMEO 46 77 62 86 ALFA ROMEO 46 80 57 49 ALFA ROMEO 46 80 57 50 AUDI 030 906 262 AUDI 030 906 262 E AUDI 030 906 262...

Více informací
Dostupnost: skladem

Lambda sonda MAXGEAR 59-0013

Číslo dílu: 59-0013 Zjednodušené číslo dílu: 590013 OEM čísla (originální čísla automobilky): BMW 11 78 0 872 674 BMW 11 78 7 530 285 BMW 11 78 7 530 287 CHRYSLER MD136 491 CHRYSLER MD136308 CHRYSLER MD136310 CHRYSLER MD136493 CHRYSLER MD182 691 CHRYSLER MD182 793 CHRYSLER MD185 335 CHRYSLER MD186 991 CHRYSLER MD188208 CHRYSLER MD305 144 CHRYSLER MD307 258 CHRYSLER MD311...

Více informací
Dostupnost: skladem

Lambda sonda BOSCH Univerzální 0 258 986 507

Číslo dílu: 0 258 986 507 Zjednodušené číslo dílu: 0258986507 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 46426389 ALFA ROMEO 51774422 AUDI 03C906262 AUDI 03D 906 265 A AUDI 03D906265 AUDI 030 906 262 C AUDI 030 906 262 F AUDI 036 906 262 F AUDI 036 906 265 H AUDI 06B 906 265 A AUDI 06B 906 265 B AUDI 06B 906 265 E AUDI 06E 906 265 E CHRYSLER MD136 491 CHRYSLER ...

Více informací
Dostupnost: skladem

Pro vyhledávací frázi Oem d 850 basic jsme na našem vyhledávači našli 28 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Oem d 850 basic trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK