Plastova zidle

Nalezeno 1126 produktů

G21 Plastová židle 55

Plastová židle G21 pro zahradní a domácí využití je charakteristická svou vysokou pevností, lehkostí a snadnou údržbou. Vyznačuje se také dobrou skladovatelností.

Gaber COMPACT

Židle compact je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Základ židle tvoří aluminiové nohy. Židle je skládací a vyrábí se v několika barevných variantách.

Gaber HACKER

Židle HACKER má sedák i opěrák vyrobený z kvalitního technopolymeru. Kostra židle je hliníková. Židle se vyrábí pouze v jedné barvě a to v tmavě zelené. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Scab OLIMPIA

Jedná se o plastové křesílko, velmi pohodlné. Kostra je hliník a sedák i opěrák jsou z pplypropylenu (napodobenina výpletu). Židle je stohovatelná, vhodná pro vnitřní i pro venkovní použití.

Gaber KANVAS

Moderní židle KANVAS má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v několika barvách. Kostra židle je kovová. Kostra se vyrábí v provedení chrom nebo v nástřiku bílá nebo satén dle výběru. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití.

Scab PIÚ

PIÚ s područkami je moderní plastová židle vhodná jako jídelní ale i jako zahradní. Židle je stohovatelná a vyrábí se ve čtyřech barvách.

Gaber FUTURA

Židle s područkami má sedák a opěrák vyrobený z kvalitního technopolymeru. Kostra židle je vyrobená z anodizovaného hliníku. Židle se vyrábí v několika barvách. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber HACKER B

Židle HACKER s područkami má sedák i opěrák vyrobený z kvalitního technopolymeru. Kostra židle je hliníková. Židle se vyrábí ve třech barvách. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber LADY

Moderní plastová židle LADY s područkami má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru, která se vyrábí v několika barvách dle výběru. Kostra židle je aluminiová. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber MAGIC

Celoplastová židle MAGIC je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle má uvnitř kostry kovovou výztuž, která zvyšuje nosnost a stabilitu. Židle je vyráběna v šesti barevných odstínech. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber MAYA

Židle MAYA má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v několika barvách. Kostra židle je vyrobená z anodizovaného hliníku. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití a je stohovatelná.

Gaber MILÚ

Židle má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina je vyráběna v devíti barevných odstínech. Židle má zaoblený opěrák. Židle má kostru vyrobenou z anodizovaného hliníku. Židle je vhodná pro domácnosti, veřejné prostory a venkovní použití. Židle je stohovatelná po pěti kusech.

Gaber MOEMA BP

Moderní celoplastová židle vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v devíti barvách. Židle je vhodná do veřejných prostor, ale i do domácnosti. Židle má uvnitř kostry kovovou výztuž, která zvyšuje stabilitu a nosnost. Židle je vhodná pro venkovní použití.


Gaber MOON

Moderní celoplastová židle MOON se vyrábí z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v třinácti barvách. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle má uvnitř kostry kovové prvky, které zvyšují stabilitu a nosnost.

Gaber OPEN

Celoplastová židle OPEN s područkami je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v pěti barvách. Židle je vhodná pro venkovní použití, ale i pro domácnost a veřejné prostory. Židle je stohovatelná.

Gaber OPERA

Celoplastová židle OPERA je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v šesti barvách. Židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je také vhodná pro domácnosti a veřejné prostory. Židle je stohovatelná.

Gaber SERENA

SERENA je moderní židle s područkami vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v dvanácti barvách. Kostra židle je vyrobená z anodizovaného hliníku. Židle je vhodná do domácnosti i veřejných prostor. Židle je také vhodná pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber TERRASSE

Židle TERRASSE má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru a vyrábí se v osmi barvách. Kostra židle je vyrobena z anodizovaného hliníku. Už z názvu židle vyplívá, že židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Gaber BASKET

Moderní židle BASKET má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí šesti barvách. Podstava židle, kterou tvoří čtyř-ramenný hliníkový kříž s kluzáky se vyrábí v bílé nebo černé barvě. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Gaber KANVAS TC

Plastová židle KANVAS TC má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v několika barvách. Židle má ocelovou drátěnou kostru. Kostra židle se vyrábí v provedení chrom nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v bílém nástřiku je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná do dom&aacut

Gaber KANVAS TB

Moderní židle KANVAS s područkami má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v několika barvách. Kostra židle je kovová ližinová. Kostra se vyrábí v provedení chrom nebo v nástřiku bílá nebo satén dle výběru. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití.

Scab JENNY

Jedná se o plastovou židli, její kostra je z anodizovaného hliníku, tudíž velmi vhodná na venkovní použití. Sedák a opěrák je plastový, materiál polypropylen. Židle je stohovatelná. Široká škála barevného provedení plastu.

Scab SUPER JENNY

Jedná se o plastové křesílko. Její kostra je z anodizovaného hliníku, proto je velmi vhodná pro venkovní použití. Sedák a opěrák je plastový - polypropylen. Židle je stohovatelná.

Scab PEPPER

Jedná se o plastovou židli, která je velmi lehká a tudíž velmi snadno přemístitelná. Sedák a opěrák jsou z technopolymeru zpevněného skleněným vláknem. Židle je stohovatelná. Je vhodná i pro vnitřní i venkovní použití.

Scab SIRIO

Jedná se o celoplastovou židli. Sedák, opěrák i nohy jsou z technopolymeru zpevněného skleněným vláknem. ŽIdle je stohovatelná, vyrábí se v několika barevných variantách. Je velmi lehká a snadno přemístitelná.

Scab OLIMPIA TREND

Plastové křesílko, které je velmi pěkné, praktické a pohodlné. Kostra je hliníková oplétaná plastem ve stejné barvě jako je sedák a opěrák. Sedák i opěrák jsou z polypropylenu (napodobenina výpletu). Židle je stohovatelná, vhodná do exteriéru i interiéru.

Gaber IRIS

Moderní celoplastová židle vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v osmi barvách. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle má uvnitř kostry kovové prvky, které zvyšují stabilitu a nosnost. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber KALIPA

Celoplastová židle je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v různém barevném provedení. Kostra židle může být bílá, hnědá nebo šedá dle výběru. Židle má děrovaný opěrák. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle

Gaber TRACY

Židle Tracy je vyrobená z kvalitního technopolymeru, který tvoří imitaci výpletu. Židle má uvnitř kostry kovovou konstrukci, díky které má větší stabilitu a nosnost. Židle se vyrábí ve čtyřech barvách. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je st

Gaber TULIP

Moderní židle TULIP má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru, který se vyrábí ve čtrnácti barvách. Kostra židle je vyrobená z anodizovaného hliníku. Židle je vhodná jak pro venkovní použití, domácnost, tak i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Scab OLA

Jedná se o plastové křesílko, velmi pohodlné a praktické. Nohy jsou anodizovaný hliník, sedák a opěrák jsou z polypropylenu. Židle je stohovatelná, vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Gaber BAKHITA

Celoplastová židle BAKHITA je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v deseti moderních barvách. Židle je vhodná pro venkovní použití a také je stohovatelná. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor.

Gaber OVER

Celoplastová židle OVER je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Skořepina židle se vyrábí v šestnácti barvách. Kostra židle má šedou barvu. Židle je vhodná pro venkovní použití. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je stohovatelná.

Gaber LIBERTY

Moderní plastová židle LADY s područkami má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru, který se vyrábí v několika barvách dle výběru. Kostra židle je aluminiová. Židle je vhodná jak do domácnosti, tak i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Scab CHLOE mon amour

Plastová židle CHLOE mon amour je moderní a praktická židle. Sedák i opěrák je vyroben z technopolymeru v několika barevných odstínech a je velmi snadno urdžovatelný. CHLOE mon amour je vhodná jak pro venkovní, tak i pro vnitřní využití. Židle je stohovatelná.

Gaber PANAMA

Židle PANAMA má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v šesti barvách. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle má uvnitř kostry kovové prvky, které zvyšují stabilitu a nosnost. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Gaber BASKET CHAIR BP

Celoplastová židle moderního designu vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v šesti barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti a veřejných prostor. Židle má uvnitř kostry kovovou výztuž, která zvyšuje stabilitu a nosnost. Židle je vhodná pro venkovní použití.

Gaber FLOWER

Celoplastová židle v moderním duchu. Židle je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Židle se vyrábí v šesti barevných odstínech. Židle je vhodná i pro venkovní použití.

Scab BIS EXTRAORDINARIA

Celoplastová židle BIS EXTRAORDINARIA je vyrobená z kvalitního recyklovaného technopolymeru, který je zpevněný skleněným vláknem. Židle se vyrábí ve čtyřech barvách a je převážně vhodná pro venkovní použití, ale je vhodná i do domácnosti. Židle je stohovatelná.

Scab COCCOLONA

Jedná se o plastové křesílko, velmi pohodlné a prostorné. Vzhledem ke stohovatelnosti zabere mámo místa při zazimování. Vyrábí se ve škále barevného provedení. Vhodná vnitřní i venkovní použití.

CURVER křeslo SICILIA

Zahradní plastová židle SICILIA - tmavě zelená z kategorie Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní židle a křesla koupíte na Kokiskashop.cz za 324 Kč. Zahradní plastové křeslo v jednoduchém designu. Křesla se dají skládat na sebe čímž se lépe skladují. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření. Snadná udržba!Technické údaje:výška výrobku: 79cmvýška výrob...

Autronic CT-273

jídelní (kuchyňská) židle CT-273, modrá Jídelní (kuchyňská) židle DCL-827. Vyráběno z plastu. V modré barvě. Technická specifikace: * Záruční doba: 24 měsíců * Rozměr: 47x45x80x46 cm

Autronic AUB-1030

barová židle AUB-1030 Barová židle AUB-1030. Chromovaná kostra. Sedací část je z černého plastu. Technická specifikace: * Rozměr: 44x35x60-81 cm * Hmotnost: 8 kg * Záruční doba: 24 měsíců

STIMA Gruvyer

Moderní plastová stohovatelná židle v bílé barvě vhodná i na venkovní použití. Netradiční design u židle Gruvyer jistě nejvíce potěší zastánce moderních a originálních prvků. Díky možnosti stohování židlí na sebe se zvyšuje jejich využitelnost a lze je tak použít i do jiných prostor než je například domácnost.   Provedení: * polypropylen - bílá * stohovatel...

Plastová židle Martin

Plastová židle Martin

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle LUIS

Plastová židle LUIS

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Gery 2

Plastová židle Gery 2

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Kara 2

Plastová židle Kara 2

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Avenue

Plastová židle Avenue

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Gigi

Plastová židle Gigi

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Cold

Plastová židle Cold

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Jack

Plastová židle Jack

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Gery

Plastová židle Gery

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Lipo 2

Plastová židle Lipo 2

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Lipo

Plastová židle Lipo

Více informací
Dostupnost: neudáno

ICE plastová židle

ICE plastová židle - ODOLNÁ PLASTOVÁ ŽIDLE - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

JOKER plastová židle

JOKER plastová židle - ODOLNÁ PLASTOVÁ ŽIDLE - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

KARA plastová židle

KARA plastová židle - Plastová židle designových tvarů. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

LORA Z607 plastová židle

LORA Z607 plastová židle - Plastová židle designových tvarů. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

PETRA - plastová židle

PETRA - plastová židle - Moderní plastová židle pro vnitřní i venkovní použití. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

BUBBLE plastová židle

BUBBLE plastová židle - Oblíbená plastová židle. Drobná a přesto velmi pevná a odolná. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

LOLLIPOP Z - plastová židle

LOLLIPOP Z - plastová židle - Plastová židle s pérovou chromovou konstrukcí. Vhodná pro interiér. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

HYPNOTIC - plastová židle

HYPNOTIC - plastová židle - Stohovatelná plastová židle, v průhledném provedení. Vhodná jak na vnitřní, tak i na venkovní užívání. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

PARIS - plastová židle

PARIS - plastová židle - židle PRAGA je vyrobena ze standardního polypropylenu - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

CALIMA Z - plastová židle

CALIMA Z - plastová židle - Vhodná pro interiér, transparentní polykarbonát, podnož chrom. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

CREAM plastová židle

CREAM plastová židle - Vhodná pro interiér, polypropylen s lesklým nástřikem a područkami. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

FEMME FATALE - plastová židle

FEMME FATALE - plastová židle - Vhodná pro interiér, transparentní polykarbonát - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

GRUVYER standard - plastová židle

GRUVYER standard - plastová židle - židle GRUVYER standard je vyrobena z polypropylenu - pevný a odolný vůči poškrábání - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

ZITA plastová židle

ZITA plastová židle - Všestranně využitelná židle, moderní vzhled, nízká cena. Základní barva žlutá. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

BOULEVARD plastová židle

BOULEVARD plastová židle - Vhodná pro interiér i exteriér, standardní polypropylén z hliníkovou podnoží - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

LOLLIPOP - transparentní plastová židle

LOLLIPOP - transparentní plastová židle - Vhodná pro interiér, transparentní polykarbonát s podnoží z chromové oceli - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

GRUVYER transparent - plastová židle

GRUVYER transparent - plastová židle - židle GRUVYER je vyrobena z kvalitního transparentního (průhledného) polykarbonátu - pevný a odolný vůči poškrábání - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle, bílá

Praktická plastová židle. Stav produktu: Znečištěno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito.

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle Avenue s područkami

Plastová židle Avenue s područkami

Více informací
Dostupnost: neudáno

Sedia Plastová židle Lucie

Provedení: Moderní plastová židle je vyrobená z barevného vysoceodolného polypropylenu. Židle je vhodná k použití jak v interiéru, tak i do exteriéru jako židle venkovní. Povrchová úprava: Výběr barevného provedení plastové židle je podle níže uvedeného vzorníku. Na objednávku je více odstínů - v tomto případě je delší dodací termín. Židle je stohovatelná po 4 ks....

Více informací
Dostupnost: skladem

Sedia Plastová židle Elena

Provedení: Moderní plastová židle je vyrobená z barevného vysoceodolného polypropylenu. Židle je vhodná k použití jak v interiéru, tak i do exteriéru jako židle venkovní. Povrchová úprava: Výběr barevného provedení plastové židle je podle níže uvedeného vzorníku. Na objednávku je více odstínů - v tomto případě je delší dodací termín.

Více informací
Dostupnost: skladem

Sedia Plastová židle Petra

Provedení: Moderní plastová židle je vyrobená z barevného vysoceodolného polypropylenu. Židle je vhodná k použití jak v interiéru, tak i do exteriéru jako židle venkovní. Povrchová úprava: Výběr barevného provedení plastové židle je podle níže uvedeného vzorníku. Na objednávku je více odstínů - v tomto případě je delší dodací termín.

Více informací
Dostupnost: skladem

Sedia Plastová židle ZITA

Provedení: Moderní plastová židle je vyrobená z barevného vysoceodolného polypropylenu. Židle je vhodná k použití jak v interiéru, tak i do exteriéru jako židle venkovní. Povrchová úprava: Výběr barevného provedení plastové židle je podle níže uvedeného vzorníku. Na objednávku je více odstínů - v tomto případě je delší dodací termín.

Více informací
Dostupnost: skladem

plastová židle EMI Scab

Plastová židle EMI v několika barevných provedení. Židle je vhodná k venkovnímu použití např. na terasy, zahrádky či k bezénu. V případě mimosezonního skladování jistě každý ocení její stohovatelnost, snadnou omyvatelnost a také nízkou hmotnost. Židle zaručuje perfektní stabilitu a pevnost při jakémkoli zatížení do 100Kg.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle Tribeca

Plastové židle jsou stále více trendy. Každý, kdo zařizuje svou domácnost v moderním designu bude vybírat vhodnou moderní plastovou židli do své domácnosti. Plastová židle Tribeka má velmi stabilní svařovanou konstrukci. Nosnost 120 kg. Na výběr mezi mnoha barvami plastového korpusu.

Více informací
Dostupnost: do 21 dnů

Plastová židle COMPACT Gaber

Židle compact je vyrobená z kvalitního technopolymeru. Základ židle tvoří aluminiové nohy. Židle je skládací a vyrábí se v několika barevných variantách.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle HACKER Gaber

Židle HACKER má sedák i opěrák vyrobený z kvalitního technopolymeru. Kostra židle je hliníková. Židle se vyrábí pouze v jedné barvě a to v tmavě zelené. Židle je vhodná do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Židle je vhodná i pro venkovní použití. Židle je stohovatelná.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle OLA Scab

Jedná se o plastové křesílko, velmi pohodlné a praktické. Nohy jsou anodizovaný hliník, sedák a opěrák jsou z polypropylenu. Židle je stohovatelná, vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Více informací
Dostupnost: skladem

B-SIDE plastová židle

B-SIDE plastová židle - Vhodná pro interiér, transparentní polykarbonát. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

BOULEVARD s područkami - plastová židle

BOULEVARD s područkami - plastová židle - Vhodná pro interiér i exteriér, standardní polypropylén z hliníkovou podnoží - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

GROOVE- plastová židle, kovové nohy

GROOVE- plastová židle, kovové nohy - vhodná pro interiér, skladem v bílé k okamžitému odběru. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

LOLLIPOP - plastová židle, kovové nohy

LOLLIPOP - plastová židle, kovové nohy - Vhodná pro interiér. Neprůhledný polykarbonát - černá a bílá. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle MISS B Scab

Plastová židle s kovovou chromovou kostrou. Skořepina je z polykarbonátu v několika barvách, jak transparentních, tak neprůhledných. Vhodná do jídelny, kavárny.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle ALHAMBRA TC Gaber

Moderní plastová židle vyrobená z technopolymeru. Židle se vyrábí v několika barevných provedeních. Židle je vhodná do domácnosti i do veřejných prostor. Židle má kovovou drátěnou kostru v provedení chrom nebo v bílém nástřiku. Židle s kostrou v nástřiku je vhodná pro venkovní použití.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle MORE 05R Gaber

Moderní plastová židle MORE 05R má skořepinu vyrobenou z kvalitního technopolymeru. Skořepina se vyrábí v osmi barvách. Židle má jako podstavu pěti-ramenný leštěný hliníkový nebo černý kříž s kolečky dle výběru. Židle má plynový píst, který zajišťuje nastavení výšky sezení. Židle

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů

Plastová židle PULL PU244 RIM

Víceúčelová plastová židle na ližinové konstrukci z ocelového chromového drátu o průměru 1,1 cm. Plast židle lze zvolit ze dvou barevných variant, bílé a černé. Židle se bude hodit do moderních interiérů domácností nebo i kaváren či jídelen a dalších zařízení.

Více informací
Dostupnost: do 26 dnů

Plastová židle PULL PU243 RIM

Jednoduchá ale efektní plastová židle posazena na kovovém trubkovém rámu v provedení chrom. Najde všestranné využití jak v domácnostech, tak i v restauracích, kavárnách a jiných veřejných prostorech. Za příplatek je možnost zvolit kluzáky. Židle je také stohovatelná.

Více informací
Dostupnost: do 26 dnů

Plastová židle Kara 2 s područkami

Plastová židle Kara 2 s područkami

Více informací
Dostupnost: neudáno

Alba Plastová židle Strike sáně

Plastová stohovatelná židle Strike má plastový sedák i opěrák a moderní kovovou svařovanou konstrukci. Sedák lze objednat s čalouněním. Můžete si vybrat z mnoha druhů potahových látek a osmi barev nosného plastu. Prodloužená záruční doba 5 let. Židle je dodávána již smontovaná.

Více informací
Dostupnost: do 30 dnů

TRIBECA plastová polykarbonátová židle

TRIBECA plastová polykarbonátová židle - Designová plastová italská konferenční židle se stabilní svařovanou konstrukcí. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

GROOVE Z- plastová židle, kovové nohy

GROOVE Z- plastová židle, kovové nohy - Moderní plastová židle s chromovou, pérovou podmoží. - www.marouk.cz

Více informací
Dostupnost: neudáno

Plastová židle SLOT BL Gaber

Židle SLOT BL je vyrobena v moderním duchu. Skořepina židle vyrobena z kvalitního technopolymeru. Skořepina židle se vyrábí v osmi barvách. Nohy židle jsou vyrobené z bukového dřeva.

Více informací
Dostupnost: do 28 dnů
1 2 3 4 5 6 7 ... 19

Pro vyhledávací frázi Plastova zidle jsme na našem vyhledávači našli 1126 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Plastova zidle trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!