Rockwool airrock nd

Nalezeno 10 produktů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 50 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 50 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 60 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 60 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 80 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 80 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 100 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 100 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 120 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 120 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 140 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 140 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 160 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 160 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 180 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 180 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 200 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 200 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 40 mm

Rockwool Rockton (dříve Airrock ND) tloušťka 40 mm - Minerální vata Rockwool Rockton je poloměkký pás z kamenné vlny nařezaný na desky. Je určena do provětrávaných fasád, šikmých střech a vnitřních konstrukcí.

Více informací
Dostupnost: do 5 dnů

Pro vyhledávací frázi Rockwool airrock nd jsme na našem vyhledávači našli 10 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Rockwool airrock nd trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!