Sparovaci pytel

Nalezeno 9 produktů

Pytel VINON spárovací s kovovým hrotem

Pytel VINON spárovací s kovovým hrotem

Více informací
Dostupnost: skladem

Pytel VINON spárovací s plastovým hrotem

Pytel VINON spárovací s plastovým hrotem

Více informací
Dostupnost: do 21 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ŠEDÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ŠEDÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLOBÉŽOVÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLOBÉŽOVÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLOŠEDÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM BÍLOŠEDÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ANTRACIT 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ANTRACIT 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ČERNÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM ČERNÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku....

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM TMAVĚ ŠEDÁ 30 kg

Quick Mix Spárovací hmota Quick Mix FM TMAVĚ ŠEDÁ 30 kg Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku.

Více informací
Dostupnost: do 7 dnů

Podobné fráze: oem profi sparovaci pytel 

Pro vyhledávací frázi Sparovaci pytel jsme na našem vyhledávači našli 9 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Sparovaci pytel trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!