Switche 1gb

Nalezeno 7 produktů

TP-LINK TL-SM311LS

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/...

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová dél...

Netis Switch Rack 19'' 8x 1GB + 2x combo 1GB/SFP, SNMP, ST3310GF

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače)

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

Netis Switch Rack 19'' 16-port 1GB

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťová architektura:   GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45):   16 ks Vrstva (Layer) přepínání:   2 Typ

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

NETIS Switch Rack 19'' 24-port 1GB

Výrobce: Netis Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťová architektura:   GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45):   24 ks Vrstva (Layer) přepínání:   2 Typ

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

D-Link DGS-1100-08 8-Port 1Gb EasySmart Switch

Výrobce: D-Link | Business Třída produktu: Síťové switche (přepínače) administrovatelné Síťová architektura:   GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed):   Ano Počet portů 1000BaseT

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) - J4858C

Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Doplňující informace: 1Gb modul pro MM vlákna ve standardním provedení 50 µm a 62.5 µm, Vlnová délka: 850 nm, LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 275 m pro 62.5 µm @ 200 MHz*km, maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 50 µm @ 500 MHz*km, typ kabelu: Multi-mode na standa...

Více informací
Dostupnost: skladem

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+PC

Routerboard CPU 1GHz, 2GB RAM, 7x GLAN, 1x ETH/SFP, 1x SFP+, dotykový LCD, microUSB, microSD, PoE IN, včetně RouterOS L6 licence Moderní router se vyznačuje vysokým výkonem na mnoha rozličných portech, takže se hodí pro vytížené spojení v podnikových sítí. Nesmí tedy chybět management ve vlastním operačním systému. CCR1009 je router vylepšený podle zpětn...

Více informací
Dostupnost: neudáno

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) - J4859C

Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: 1Gb modul pro SM a MM vlákna ve standardním provedení 9/125 µm; 50/62.5 µm , Vlnová délka: 1310 nm, LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 62.5 µm @ 500 MHz*km, maximální vzdálenost 2 - 550 m pro 50 µm @ 500 MHz*km, maximální vzdálenost...

Více informací
Dostupnost: skladem

Pro vyhledávací frázi Switche 1gb jsme na našem vyhledávači našli 7 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Switche 1gb trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!