Tp link tl sm321a tp link tl sm321a

Pro vyhledávací frázi Tp link tl sm321a tp link tl sm321a jsme na našem vyhledávači našli 12 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Tp link tl sm321a tp link tl sm321a trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!

Nalezeno 12 produktů

TP-LINK TL-SM321A (TL-SM321A)

Modul - WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps.TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC22...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM321A Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul; TL-SM321A

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vlož...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-Link TL-SM321A-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550 / 1310 Dosah [km]: 2 Typ přenosu: WDM Software DDMI - diagnostika: Ano Popis produktu TP-Link TL-SM321A...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM321A SM/LC MiniGBIC modul

Obousměrný SPF modul WDM s podporou standardu 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, technologii WDM, vlnová délka TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm, pro kabel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]

Adopts the latest standard 1000Base-BX Up to 2 km transmission distance in 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber) Compatible with Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA) Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Supports Hot Swappable TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK SFP modul TL-SM321A-2, 100/1000, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm. Vyhovuje standardu Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA). Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM), výměnu za provozu.

Více informací
Dostupnost: do 2 dnů

TP-LINK TL-SM321A SFP vysílací modul 1 GBit/s 10000 m Typ modulu BX

TL-SM32 1A od společnosti TP-LINK pracuje na nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos pomocí jedné optických vedení s různými vlnové délky pro každého směru. Můžete dosah sítě s TP-LINK routery, Switchů a Medienkonvertern o až 10 km prodloužení, pro vysokou rychlost a stabilitu. Tento text byl přeložen strojově.

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

TP-LINK TL-SM321B (TL-SM321B)

Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - ...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP); TL-SM321B

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vlož...

Více informací
Dostupnost: skladem

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 10km

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Popis produktu: Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC2...

Více informací
Dostupnost: do 1 dnů

SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ...

Více informací
Dostupnost: skladem
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK